Оприлюднено особливості реєстрації абітурієнтів для участі у ЗНО-2012

Українським центром оцінювання якості освіти надано алгоритм реєстрації майбутніх абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2012 році

Оприлюднено особливості реєстрації абітурієнтів для участі у ЗНО-2012

Необхідною умовою реєстрації для участі у ЗНО-2012 є формування необхідного комплекту документів, що абітурієнт має направити поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації на ЗНО-2012 абітурієнтам необхідно буде заповнити заяву-реєстраційну картку, яку можна буде сформувати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти або у пункті реєстрації. Також загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження ЗНО містять перелік інших документів, що мають надати абітурієнти під час реєстрації.

Підтвердженням реєстрації абітурієнта для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року є надісланий на його поштову адресу "Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання", що видається кожному учаснику ЗНО після проходження процедури реєстрації.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2012 році розпочнеться 1 січня та триватиме до 20 лютого.

Для детального ознайомлення з вимогами щодо реєстрації осіб для проходження ЗНО див. матеріал Порядок реєстрації на ЗНО-2012.

Нагадаємо ЗНО-2012 буде проведено з десяти навчальних предметів. До переліку тестових предметів входять українська мова і література, російська мова, історія України, всесвітня історія, математика, фізика, хімія, географія, біологія та чотири іноземні мови: англійська, німецька, французька та іспанська.

Освіта.ua
02.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна Філінська
Скажіть будь-ласка чи дійсне ЗНО за 212 рік у 2015 році, чи потрібно здавати заново?
Яна
Скажите пожалуйста какой правильный текст писать в заявлении зно 2012? Зарание спасибо.
Алина
Скажите пожалуйсто документы заказным письмом отправлять?
Інна
адрес в Ів-Франківські де можна зареєструватись?
Для Інна:
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО). Реєстраційні документи необхідно відправити поштою.
Коментувати
Ольга
На какой адрес посылать письмо?
Для Ольга:
Письмо с комплектом регистрационных документов необходимо отправлять на адрес соответствующего регионального центра оценивания качества образования, который обслуживает регион вашего проживания. (Ссылки на региональные центры http://osvita.ua/test/test_office/).
Коментувати
Татьяна М.
Сыну уже 16,но паспорт он ещё не получил.(до 20 февраля не успеет).Что делать,отправлять копию свидетельства о рождении.
Ольга
Скажіть, будь ласка, чи будуть дійсними результати ЗНО за 2010 рік? У випадку, якщо цьогорічне ЗНО буде написано краще чи гірше, ніж попереднє тестування, які саме результати будуьть враховуватися при вступі?
Ольга
Хтось мені дасть відповідь???
Для Ольга:
Результати ЗНО, що отримані у 2010 році будуть дійсні у 2012. У вас буде можливість комбінувати результати ЗНО, обираючі кращі з них.
Коментувати
СтаниславСтанислав
Підскажіть будь ласка,якщо документи вже надіслав,але знайдеться помилка десь,то як пришлють мені назад документи,я в змозі буду виправити помилку і надіслати повторно,чи знову потрібно буде заново реєструватися? Помилка така,що ініціали не в родовому відмінку написав...чи це не буде рахуватися як помилка?
Світлана
Чи будуть дійсними минулорічні результати ЗНО? Скільки коштуватиме повторна здача в цьому році?
Для Світлана:
Так результати ЗНО 2011 року враховуватимуться навчальними закладами у 2012 році. Зовнішнє незалежне оцінювання є безкоштовним. Платним є тільки пробне ЗНО, участь у якому відбувається за бажанням абітурієнта.
Світлана
Дуже дякую!
Коментувати
Ксения
А какими чернилами надо заполнять заявление?
Вера
если я в копии паспорта написала все кроме ФИО?ето ничего страшного?
ЮЛИЯ
не могу понять зачем немецкий, французкий и испанский языки если в школе их не изучали
Diana
Для ЮЛИЯ: вообще печаль(. Юлия, если в твоей школе не изучают эти языки, то это не означает, что и в других школах не изучают.
Коментувати
Надя
Объясните, зачем печатать документы надо на лазерном принтере??? ну нет его у меня, это целая проблема(((
Виктория
Для Надя: Вы может и не учили, а у меня профиль был с немецким языком...И в Украине для изучения иностранного языка ученикам предложены 4 языка на выбор (русский не в счет).
Коментувати
Настя
Вот такой элементарный,простой вопрос, а заявление в регистрационной карточке заполнять печатными буквами?=)))
Анастастія
Для Настя: так. усе треба заповнити друкованими літерами
Коментувати
Сергей
Ситуация такая: я сдавал ЗНО в 2011 г. Могу ли я сдать всего лишь один тест, чтобы в этом году поступить в ВУЗ на другую специальность
Олена
Для Сергей: Авжеж можна, я так той рік робила Краще зарегеструйтесь на декілька, може краще напишите
Андрей
Для Олена: тоесть в этом году можно как и в прошлом выбирать результаты из 2х сертификатов?
Для Андрей:
так
Коментувати
Хорольський Дмитро
??? Что вести нужно?
Світлана
На скільки предметів можна зареєструватися у 2012 році для складання ЗНО?
OLyA
Для Світлана: 4
Коментувати
OLGA
Чи можна здавати 6 ЗНО
Зоряна
Для OLGA: 5!
DASHutka
Для OLGA: всього 4
Ілля
Для OLGA: , ні, лише 4.
Коментувати
С
Сертификат должен прийти на почтовый адрес? на работу нашей почту опасно полагаться. Когда еще только тестирование вводили, результаты тестирования приходили в письме на почтовый адрес. Были проблемы с получением этих писем. Сейчас почту разносят раз в неделю и то не каждую неделю!
Анна
Для С: Сертификат надо будет самому распечатать со своей личной странички.
KZ
Для С: Згодна, я раз відсилала другу шоколадку з листом в герметично запакованому конверті, так уявіть: прийшов лише лист, а шоколадка десь дивним способом ділася...Я сміялася, як ненормальна, і треба ж таке)))
Микола Іванович
Для С: Cертифікат отримаєте тільки поштою з наклеєною в ньому Вашою фотокарткою, а також реєстраційну картку абітурієнта; інформаційний бюлетенень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2012 рік»; повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).
Коментувати
Дарина
у скільки вузів можна подавати заяви?
Анна
Для Дарина: В пять( в каждом на 3 факультета)
Яна
Для Дарина: уже 4 вуза. в єтом году поменялось.
Коментувати