Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Оприлюднено особливості реєстрації абітурієнтів для участі у ЗНО-2012
Оприлюднено особливості реєстрації абітурієнтів для участі у ЗНО-2012

Українським центром оцінювання якості освіти надано алгоритм реєстрації майбутніх абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2012 році

Оприлюднено особливості реєстрації абітурієнтів для участі у ЗНО-2012

Необхідною умовою реєстрації для участі у ЗНО-2012 є формування необхідного комплекту документів, що абітурієнт має направити поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації на ЗНО-2012 абітурієнтам необхідно буде заповнити заяву-реєстраційну картку, яку можна буде сформувати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти або у пункті реєстрації. Також загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження ЗНО містять перелік інших документів, що мають надати абітурієнти під час реєстрації.

Підтвердженням реєстрації абітурієнта для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року є надісланий на його поштову адресу "Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання", що видається кожному учаснику ЗНО після проходження процедури реєстрації.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2012 році розпочнеться 1 січня та триватиме до 20 лютого.

Для детального ознайомлення з вимогами щодо реєстрації осіб для проходження ЗНО див. матеріал Порядок реєстрації на ЗНО-2012.

Нагадаємо ЗНО-2012 буде проведено з десяти навчальних предметів. До переліку тестових предметів входять українська мова і література, російська мова, історія України, всесвітня історія, математика, фізика, хімія, географія, біологія та чотири іноземні мови: англійська, німецька, французька та іспанська.

Освіта.ua
02.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна Філінська
Скажіть будь-ласка чи дійсне ЗНО за 212 рік у 2015 році, чи потрібно здавати заново?
Яна
Скажите пожалуйста какой правильный текст писать в заявлении зно 2012? Зарание спасибо.
Алина
Скажите пожалуйсто документы заказным письмом отправлять?
Інна
адрес в Ів-Франківські де можна зареєструватись?
Для Інна:
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО). Реєстраційні документи необхідно відправити поштою.
Коментувати
Ольга
На какой адрес посылать письмо?
Для Ольга:
Письмо с комплектом регистрационных документов необходимо отправлять на адрес соответствующего регионального центра оценивания качества образования, который обслуживает регион вашего проживания. (Ссылки на региональные центры http://osvita.ua/test/test_office/).
Коментувати
Татьяна М.
Сыну уже 16,но паспорт он ещё не получил.(до 20 февраля не успеет).Что делать,отправлять копию свидетельства о рождении.
Ольга
Скажіть, будь ласка, чи будуть дійсними результати ЗНО за 2010 рік? У випадку, якщо цьогорічне ЗНО буде написано краще чи гірше, ніж попереднє тестування, які саме результати будуьть враховуватися при вступі?
Ольга
Хтось мені дасть відповідь???
Для Ольга:
Результати ЗНО, що отримані у 2010 році будуть дійсні у 2012. У вас буде можливість комбінувати результати ЗНО, обираючі кращі з них.
Коментувати
СтаниславСтанислав
Підскажіть будь ласка,якщо документи вже надіслав,але знайдеться помилка десь,то як пришлють мені назад документи,я в змозі буду виправити помилку і надіслати повторно,чи знову потрібно буде заново реєструватися? Помилка така,що ініціали не в родовому відмінку написав...чи це не буде рахуватися як помилка?
Світлана
Чи будуть дійсними минулорічні результати ЗНО? Скільки коштуватиме повторна здача в цьому році?
Для Світлана:
Так результати ЗНО 2011 року враховуватимуться навчальними закладами у 2012 році. Зовнішнє незалежне оцінювання є безкоштовним. Платним є тільки пробне ЗНО, участь у якому відбувається за бажанням абітурієнта.
Світлана
Дуже дякую!
Коментувати
Ксения
А какими чернилами надо заполнять заявление?
Вера
если я в копии паспорта написала все кроме ФИО?ето ничего страшного?
ЮЛИЯ
не могу понять зачем немецкий, французкий и испанский языки если в школе их не изучали
Diana
Для ЮЛИЯ: вообще печаль(. Юлия, если в твоей школе не изучают эти языки, то это не означает, что и в других школах не изучают.
Коментувати
Надя
Объясните, зачем печатать документы надо на лазерном принтере??? ну нет его у меня, это целая проблема(((
Виктория
Для Надя: Вы может и не учили, а у меня профиль был с немецким языком...И в Украине для изучения иностранного языка ученикам предложены 4 языка на выбор (русский не в счет).
Коментувати
Настя
Вот такой элементарный,простой вопрос, а заявление в регистрационной карточке заполнять печатными буквами?=)))
Анастастія
Для Настя: так. усе треба заповнити друкованими літерами
Коментувати
Сергей
Ситуация такая: я сдавал ЗНО в 2011 г. Могу ли я сдать всего лишь один тест, чтобы в этом году поступить в ВУЗ на другую специальность
Олена
Для Сергей: Авжеж можна, я так той рік робила Краще зарегеструйтесь на декілька, може краще напишите
Андрей
Для Олена: тоесть в этом году можно как и в прошлом выбирать результаты из 2х сертификатов?
Для Андрей:
так
Коментувати
Хорольський Дмитро
??? Что вести нужно?
Світлана
На скільки предметів можна зареєструватися у 2012 році для складання ЗНО?
OLyA
Для Світлана: 4
Коментувати
OLGA
Чи можна здавати 6 ЗНО
Зоряна
Для OLGA: 5!
DASHutka
Для OLGA: всього 4
Ілля
Для OLGA: , ні, лише 4.
Коментувати
С
Сертификат должен прийти на почтовый адрес? на работу нашей почту опасно полагаться. Когда еще только тестирование вводили, результаты тестирования приходили в письме на почтовый адрес. Были проблемы с получением этих писем. Сейчас почту разносят раз в неделю и то не каждую неделю!
Анна
Для С: Сертификат надо будет самому распечатать со своей личной странички.
KZ
Для С: Згодна, я раз відсилала другу шоколадку з листом в герметично запакованому конверті, так уявіть: прийшов лише лист, а шоколадка десь дивним способом ділася...Я сміялася, як ненормальна, і треба ж таке)))
Микола Іванович
Для С: Cертифікат отримаєте тільки поштою з наклеєною в ньому Вашою фотокарткою, а також реєстраційну картку абітурієнта; інформаційний бюлетенень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2012 рік»; повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).
Коментувати
Дарина
у скільки вузів можна подавати заяви?
Анна
Для Дарина: В пять( в каждом на 3 факультета)
Яна
Для Дарина: уже 4 вуза. в єтом году поменялось.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!