Міністерство освіти оприлюднило проект програми ЗНО з всесвітньої історії

Міністерством освіти і науки оприлюднено проект програми зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії

Міністерство освіти оприлюднило проект програми ЗНО з всесвітньої історії

Нагадаємо, всесвітня історія як предмет зовнішнього незалежного оцінювання був доданий до переліку предметів тестування в жовтні цього року і буде впроваджений до системи ЗНО у 2012 році.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році, сертифікат ЗНО з всесвітньої історії може використовуватись при вступі на наступні спеціальності: історія; політологія; міжнародні відносини; міжнародне право; міжнародна інформація; міжнародний бізнес та країнознавство.

Слід зазначити, що всесвітня історія буде предметом за вибором, тобто при вступі до вищих навчальних закладів на вищезазначені спеціальності, може використовуватися сертифікат ЗНО з всесвітньої історії або сертифікат з альтернативного предмета, що вказаний у додатку №1 до Умов прийому до вузів у 2012 році.

У пояснювальній записці до Проекту програми зовнішнього оцінювання з всесвітньої історії зазначається, що запропоновану програму складено враховуючи цілі, вимоги і зміст навчання історії в школі, закладені в Державному стандарті освіти та чинній програмі зі всесвітньої історії для 11-річної школи. Хронологічно програма охоплює весь зміст шкільних курсів всесвітньої історії від найдавніших часів до сьогодення і складається з 42 тем.

Проект програми передбачає перевірку сформованих в учнів знань про основні політичні, соціально-економічні, культурні події, явища та процеси минулого, діяльність видатних історичних діячів, а також сформованості в учнів загальнопредметних історичних умінь.

Програму зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії буде розміщено після її офіційного затвердження Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України у розділі програми ЗНО.

Завантажити ПРОЕКТ програми ЗНО з Всесвітньої історії можна на сайті Міністерства освіти і науки за наступним посиланням.

Освіта.ua
21.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діана
Чому в Закрпатті в м.Хусті не учать дітей росіську мову я вчуся в 9 класі після 11 класа я хопу поступити в інститут в Одесу там потрібно знати росіську мову но наприклад поїхати в київ теж преба знати росіську мову а я незнаю ні присати ні читати я вчила росіську лише один рік і то в першому класі.........
орчиков олег
инструкции директора школы в вопросах эффективной взаимосвязи с общественностью и родителями, п.83 «Положения про общеобразовательное учебное заведение» в вопросе отрыва педагогических работников от выполнения ими своих прямых обязанностей. По результатам работы управлением образования Донецкого городского совета выданы рекомендации районному отделу образования и директору школы, направленные на улучшение ситуации в учебном заведении. Вопрос организации учебно-воспитательного процесса, улучшения ситуации в ДОШ № 104 находится на контроле отдела образования Петровского районного в г. Донецке совета. С уважением, Донецкий городской голова А.А. Лукьянченко -- С уважением, main.lukyanchenko@gmail.com
орчиков олег
ими своих прямых обязанностей директором школы. Факты геноцида со стороны руководителя заведения Есеналиевой Т.В. не подтвердились. Результаты анкетирования педагогического и родительского коллективов вызывают тревогу по поводу отношения директора к организации учебно-воспитательного процесса, к работе с кадрами, которые влияют на уровень образовательных услуг, качество выполнения своих обязанностей. По результатам служебного расследования принято решение о вынесении выговора Есеналиевой Татьяне Валентиновне, директору Донецкой общеобразовательной школы 1-111 ступеней № 104 (приказ от 04.01.2012г. № 8), за нарушение п.3.3. «Инструкции по ведению деловой документации в общеобразовательных учебных заведениях 11-111 ступеней» в вопросе ответственности за содержание и подготовку документов, п.2.21 Должностной...
орчиков олег
Здравствуйте! Помогите навести порядок в ош №104 гДонецка, Уважаемый Олег Александрович! На основании Вашего обращения на сайт городского головы по поводу некорректного поведения и геноцида со стороны директора ДОШ № 104 Есеналиевой Т.В. комиссией управления образования горсовета с выездом на место изучен вопрос организации учебно-воспитательного процесса, состояние контрольно-аналитической и качество управленческой деятельности руководителя учебного заведения. В ходе служебного расследования выявлены факты низкого уровня управленческой деятельности, взаимосвязи с общественностью, недостаточной гласности в вопросах использования добровольных взносов родителей, несвоевременного предоставления финансовых документов родительским комитетам, отрыва педагогических работников от выполнения ими...
Свєта
Порадьте до кого звернутися,щоб одержати право допуску до здачі 5 предмету ЗНО.Мені це дуже потрібно і необхідно.Я в розпачі,що відмінено 5 ЗНО.
Оля
Извините а ни кто не знает когда выйдут книги по которым можно будет готовится?
викладач
пропоную аби пробне тестування укладачі програми зі всесвітньої історії пройшли публічно: перед телекамерами. разом із міністром освіти
Настя
Очень замечательно.Только вот программы еще нет.Ненавижу наше правительство.Только о себе думает.А как на готовиться?Мы что вундеркинды?Кооошмар.Бардак а не страна.
Дарина
лучше бы право ввели!..
Лена
Для Дарина: Действительно - лучше право! Бред с єтой всемирной историей(((
Коментувати
фффффф
Це програма за курс вищої школи чи середньої?
Юлия
Для фффффф: За весь курс всемирной истории в школе. Начиная, если не ошибаюсь, 6 классом...
Коментувати