Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Міністерство освіти оприлюднило проект програми ЗНО з всесвітньої історії
Міністерство освіти оприлюднило проект програми ЗНО з всесвітньої історії

Міністерством освіти і науки оприлюднено проект програми зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії

Міністерство освіти оприлюднило проект програми ЗНО з всесвітньої історії

Нагадаємо, всесвітня історія як предмет зовнішнього незалежного оцінювання був доданий до переліку предметів тестування в жовтні цього року і буде впроваджений до системи ЗНО у 2012 році.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році, сертифікат ЗНО з всесвітньої історії може використовуватись при вступі на наступні спеціальності: історія; політологія; міжнародні відносини; міжнародне право; міжнародна інформація; міжнародний бізнес та країнознавство.

Слід зазначити, що всесвітня історія буде предметом за вибором, тобто при вступі до вищих навчальних закладів на вищезазначені спеціальності, може використовуватися сертифікат ЗНО з всесвітньої історії або сертифікат з альтернативного предмета, що вказаний у додатку №1 до Умов прийому до вузів у 2012 році.

У пояснювальній записці до Проекту програми зовнішнього оцінювання з всесвітньої історії зазначається, що запропоновану програму складено враховуючи цілі, вимоги і зміст навчання історії в школі, закладені в Державному стандарті освіти та чинній програмі зі всесвітньої історії для 11-річної школи. Хронологічно програма охоплює весь зміст шкільних курсів всесвітньої історії від найдавніших часів до сьогодення і складається з 42 тем.

Проект програми передбачає перевірку сформованих в учнів знань про основні політичні, соціально-економічні, культурні події, явища та процеси минулого, діяльність видатних історичних діячів, а також сформованості в учнів загальнопредметних історичних умінь.

Програму зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії буде розміщено після її офіційного затвердження Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України у розділі програми ЗНО.

Завантажити ПРОЕКТ програми ЗНО з Всесвітньої історії можна на сайті Міністерства освіти і науки за наступним посиланням.

Освіта.ua
21.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діана
Чому в Закрпатті в м.Хусті не учать дітей росіську мову я вчуся в 9 класі після 11 класа я хопу поступити в інститут в Одесу там потрібно знати росіську мову но наприклад поїхати в київ теж преба знати росіську мову а я незнаю ні присати ні читати я вчила росіську лише один рік і то в першому класі.........
орчиков олег
инструкции директора школы в вопросах эффективной взаимосвязи с общественностью и родителями, п.83 «Положения про общеобразовательное учебное заведение» в вопросе отрыва педагогических работников от выполнения ими своих прямых обязанностей. По результатам работы управлением образования Донецкого городского совета выданы рекомендации районному отделу образования и директору школы, направленные на улучшение ситуации в учебном заведении. Вопрос организации учебно-воспитательного процесса, улучшения ситуации в ДОШ № 104 находится на контроле отдела образования Петровского районного в г. Донецке совета. С уважением, Донецкий городской голова А.А. Лукьянченко -- С уважением, main.lukyanchenko@gmail.com
орчиков олег
ими своих прямых обязанностей директором школы. Факты геноцида со стороны руководителя заведения Есеналиевой Т.В. не подтвердились. Результаты анкетирования педагогического и родительского коллективов вызывают тревогу по поводу отношения директора к организации учебно-воспитательного процесса, к работе с кадрами, которые влияют на уровень образовательных услуг, качество выполнения своих обязанностей. По результатам служебного расследования принято решение о вынесении выговора Есеналиевой Татьяне Валентиновне, директору Донецкой общеобразовательной школы 1-111 ступеней № 104 (приказ от 04.01.2012г. № 8), за нарушение п.3.3. «Инструкции по ведению деловой документации в общеобразовательных учебных заведениях 11-111 ступеней» в вопросе ответственности за содержание и подготовку документов, п.2.21 Должностной...
орчиков олег
Здравствуйте! Помогите навести порядок в ош №104 гДонецка, Уважаемый Олег Александрович! На основании Вашего обращения на сайт городского головы по поводу некорректного поведения и геноцида со стороны директора ДОШ № 104 Есеналиевой Т.В. комиссией управления образования горсовета с выездом на место изучен вопрос организации учебно-воспитательного процесса, состояние контрольно-аналитической и качество управленческой деятельности руководителя учебного заведения. В ходе служебного расследования выявлены факты низкого уровня управленческой деятельности, взаимосвязи с общественностью, недостаточной гласности в вопросах использования добровольных взносов родителей, несвоевременного предоставления финансовых документов родительским комитетам, отрыва педагогических работников от выполнения ими...
Свєта
Порадьте до кого звернутися,щоб одержати право допуску до здачі 5 предмету ЗНО.Мені це дуже потрібно і необхідно.Я в розпачі,що відмінено 5 ЗНО.
Оля
Извините а ни кто не знает когда выйдут книги по которым можно будет готовится?
викладач
пропоную аби пробне тестування укладачі програми зі всесвітньої історії пройшли публічно: перед телекамерами. разом із міністром освіти
Настя
Очень замечательно.Только вот программы еще нет.Ненавижу наше правительство.Только о себе думает.А как на готовиться?Мы что вундеркинды?Кооошмар.Бардак а не страна.
Дарина
лучше бы право ввели!..
Лена
Для Дарина: Действительно - лучше право! Бред с єтой всемирной историей(((
Коментувати
фффффф
Це програма за курс вищої школи чи середньої?
Юлия
Для фффффф: За весь курс всемирной истории в школе. Начиная, если не ошибаюсь, 6 классом...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!