Реєстрація на ЗНО-2012 розпочнеться 1 січня

Директор УЦОЯО Ірина Зайцева розповіла про особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році та повідомила, що ЗНО розпочнеться 13 травня

Реєстрація на ЗНО-2012 розпочнеться 1 січня

У інтерв’ю газеті "Освіта України" Ірина Зайцева повідомила, що у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини європейської першості з футболу, було змінено терміни проведення тестування. У відповідності з запланованим графіком основна сесія ЗНО розпочнеться 13 травня та завершиться не пізніше 7 червня.

Ірина Зайцева зазначила, що особливістю організації ЗНО-2012 є те, що його проведення збігатиметься з завершенням навчального року у школах.

"Тобто ми розпочинатимемо тестування не об 11-й, як попередніми роками, а близько 14-ої години. Бо в першу зміну школи працюватимуть", - повідомила Зайцева.

Реєстрація майбутніх абітурієнтів для участі у ЗНО-2012 розпочнеться 1 січня та триватиме до середини лютого.

Директор УЦОЯО також нагадала, що до переліку предметів тестування у 2012 році додано всесвітню історію, зазначивши що підготовка до тестування з цього предмета ще триває.

"Нині триває активна підготовка до цього тесту: розробляється програма, готуються варіанти завдань, відпрацьовуються їх форми і типи", - зазначила Зайцева.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти також визнала недоліки тестових завдань зазначивши, що кожного року фахівцями УЦОЯО здійснюється робота щодо їх удосконалення.

"Треба сказати, що кожного року ми вдосконалюємо зміст тестів, ураховуючи всі зауваження і пропозиції. Наприклад, фахівці звернули увагу, що деякі завдання можуть мати не одну правильну відповідь. А водночас серед умов тесту – чіткість і однозначність. Ми переглядаємо тестові завдання, щоб таких недоліків не було", - зазначила директор УЦОЯО.

Як повідомлялося раніше, Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році, який внормує умови реєстрації на тестування та особливості проходження ЗНО, буде оприлюднено після державної реєстрації документа в Міністерстві юстиції.

Нагадаємо, що регіональні центри оцінювання якості освіти продовжують реєстрацію бажаючих взяти участь у пробному ЗНО. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є добровільним тестуванням осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів і виявили бажання ознайомитися із процедурами проведення ЗНО. Реєстрація на пробне ЗНО завершується 30 листопада.

Освіта.ua
18.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мар'яна
я навчаюся в ПНУ ім.В.Стефаника і хочу себе провірити
Мар'яна
бажаю
хіваніо
як зареєструватись на зно
Литвинчук Петро
ЗНО
Ольга
На момент подачи документов для сдачи ЗНО у нас нет паспорта, связано с выяснением гражданства, свидетельство о рождении программа не принимает. Что делать?
Елена
Я занимаюсь на втором курсе колледжа и хотела бы перейти в университет, но дело в том, что атестат могут задержать, как быть в этом случае?
коля
На момент подачи документов для сдачи ЗНО у нас нет паспорта, связано с выяснением гражданства, как нам быть можно ли подать вместо паспорта свидетельство о рождении
Ольга
Чи зможу я здати ЗНО за місцем проживання, а не прописки(відрізняються області)?
serg1o
готувався здавати 5 предметів ( матем, укр.м., англ.м., хімія, біологія) так як планував поступати в київ, львів політех і в 3 медичних.... тепер незнаю що й робити.... скоротивши 1 предмет можна й відмовлятись від ще одного..... вважаю нерозумним скорочення на 1 предмет в цей час.... більшість ще на початку навчального року оприділились з предметами і почали готуватись, а тепер от так вот все портити і ставити перед тяжким вибором....
яяязь
да
Коментувати
мати випускника
А чому б нашим можновладцям не зробити ЗНО на першу зміну, а навчання - на другу. Скільки можна знущатися з цих дітей!!! А потім чим добиратися дітям з інших населенних пунктів. Ніколи не думають головою!!!!
как все:
ну.....плохому танцору всегда что-то мешает, так и вам.....то время не такое, то дата....
Я
Ну коли вже буде програма ЗНО зі всесвітньої історії? Скільки можна чекати? Вони собі невідомо чим займаються, а час школярів на підготовку до ЗНО стікає.
Ваня
А як узнати прохідний бал ЗНО в університеті вмене 550-балів це добре???
2011
ЖАХ
Коментувати
учитель
У нашій школі вже вчетверте проходитиме тестування. Скажу відверто: це жах!!!! А як підготувати школу після уроікв в першій половині дня до тестування в другій. то це невідомо навіть Богу. Просто знущання !! ЄВРО важливіше, це ж їхні грошики!! А хто такі ми? Бидло..
Ваня
В мене питання: Сертифікати за 2009 рік ще будуть дійсні на 2012 рік????
QQQ
Для Ваня: Будуть дійсні. Але можна спробувати ще раз пройти ЗНО і вибрати кращий результат.
Коментувати
Наталья
У нас возникла проблема с получением паспорта. Возможно ли пройти регистрацию на ЗНО и тестирование со свидетельством о рождении?
Наталі
Для Наталья: конечно возможно, в процессе регистрации на выбор указываются или данные паспорта, или данные свидетельства о рождении
Наталья
Спасибо))) Я теперь не надолго успокоюсь)))
Марина
Як зареєструватися на конференцію?
Коментувати
студентка:Р
народ,а враховується бал атестату при вступі?
студент
Для студентка:Р: так.ще з 2010р
Коментувати
студент тоже
зно-класс ,никаких взяток готовся и все будет хорошо.Могу успокоить ,если в школе что то учил -поступите --это проверено Но если ничего не делая --не поступите,а если и случиться поступить ,то первая сессия --будет завал Удачи
студент
переживете.тут горя нема=))2008р пережив і ви переживете)
Маргарита
Для студент: Це правда. По оцінках Центру оцінювання якості освіти найважчими тести були іменно в 2008, особливо з математики. Але ж ми стали студентами державної форми навчання без взяток. ЗНО - супер!
студент
Для Маргарита: вірно сказано))))я також державник)
Коментувати
Учениця
Це ви хочете, щоб ми перед тестами ніч не спали а потім ще до півдня хвилювалися чи що?!
Татьянка
интересно) каждій год что-то новенькое)