Триває реєстрація на пробне ЗНО

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжують реєстрацію учасників, які бажають пройти пробне тестування. Реєстрація триватиме до 30 листопада

Триває реєстрація на пробне ЗНО

В Україні продовжується реєстрація майбутніх абітурієнтів, які виявили бажання спробувати власні сили у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація здійснюється на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти за допомогою мережі Інтернет.

В регіональних центрах повідомляють про достатньо високу активність бажаючих взяти участь у пробному тестуванні.

"На сьогодні ми спостерігаємо достатньо високу активність абітурієнтів на проходження пробного ЗНО. Лідирують такі предмети як українська мова та література, математика, історія України та іноземна мова", - повідомила директор Дніпропетровського РЦОЯО Марина Горбенко-Хвастунова. Вона також додала, що у Дніпропетровську на пробне ЗНО вже зареєструвалося близько 2 тисяч абітурієнтів.

За інформацією Львівського центру тестування станом на 14 листопада прийнято вже близько 7 тисяч заяв, з них понад 4 тисячі заяв надійшло від абітурієнтів Львівської області.

Зазначимо, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень є добровільним тестуванням осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів і виявили бажання ознайомитися із процедурами проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Головною метою участі у пробному ЗНО є надання учасникам можливості ознайомитися з процедурою проведення тестування, що максимально наближена до основної сесії, попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей, оцінити свій рівень знань за допомогою отриманих бланків із правильними відповідями, а також отримати навички ефективного використання часу на тестуванні.

Кожен зареєстрований учасник матиме можливість скласти пробні тести не більше, як з двох предметів за власним вибором у відповідності з графіком проведення пробного ЗНО, що буде проведено у дві сесії.

24 березня регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть пробне тестування з української мови і літератури, біології, фізики, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов. Відповідно 31 березня абітурієнти матимуть можливість пройти пробне ЗНО з історії України, математики, хімії, географії та російської мови.

Предмети пробного ЗНО абітурієнт має обрати самостійно під час реєстрації.

Детальні інструкції щодо реєстрації на пробне ЗНО-2012 розміщені у відповідних розділах сайтів регіональних центрів оцінювання якості освіти, що присвячені темі пробного тестування.

Реєстрація бажаючих взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні завершується 30 листопада 2011 року.

Освіта.ua
14.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
история,англиский язык,украинский язык и литература
Максим
как зарегестрироваться?
Віра
Не знайду, де можна зареєструватись
галина
коли і в якому місці буде зно у львові , тобто в якій школі
Тетяна
Коли почнеться здача тестів?
Тетяна
Як зареєструватись?
Ирина
КАК ЗАРЕГЕСТРИРОВАТЬСЯ?
Сегій
Чи можна зареєструватися одночасно на здачу пробного ЗНО з Української мови і Біології?
mrMarmaduke
Для Сегій: вопрос в том сможешь ли ты быть одновременно и там и там они проводятся в одно время то есть ты можешь принять участие только в 2 пробных ЗНО
Коментувати
Аскаров ісмаіл
Адам
www
Коли буде програма зі всесвітньої історії?????????????????????