Програма ЗНО-2012 з української літератури зазнала помітних змін, - Міносвіти

Міністерство освіти і науки повідомляє про те, що програми зовнішнього незалежного оцінювання відповідають вимогам діючих програм з відповідних предметів

Програма ЗНО-2012 з української літератури зазнала помітних змін, - Міносвіти

Прес-служба освітнього міністерства повідомляє, що програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2012 рік з усіх предметів затверджені наказом відомства від 04.07.2011 року №791, а своєчасність їх затвердження надала можливість фахівцям УЦОЯО розпочати роботу над укладанням тестів для проведення ЗНО-2012 вже в липні цього року.

В міністерстві зазначили, що помітних змін зазнала програма з української літератури: розширено зміст предметних умінь і навичок із теорії літератури, введено нові твори.

Таким чином, вдалося збалансувати програму з української мови і літератури та привести її у відповідність до діючих програм загальноосвітніх навчальних закладів з цих предметів, зазначили в МОНмолодьспорт.

В усіх програмах ЗНО конкретизовано предметні навички та способи навчальної діяльності, вони відповідають вимогам діючих програм з відповідних предметів для загальноосвітніх навчальних закладів, повідомили в прес-службі відомства.

Нагадаємо, на початку липня, Міністерством освіти затверджено програми ЗНО, у відповідності з якими мають бути розроблені завдання для проведення тестування у 2012 році.

Додатково див.: Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року

 

Освіта.ua
08.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
завуч
Дивна виходить "збалансованість", чомусь забули, що старша школа навчається за різними профілями: у когось на повторення 1 година на тиждень, а в когось 5. Може, тоді вже і "тестуватись" зразу після 9-го класу?! Ми ж любимо новації.... на жаль..
Саам
Для завуч: Будь ласка, прочитайте спочатку програму, а потім витрачайте час на дописи в Інтернеті. Звіт за підсумковими контрольними здали? Усе сподобалося? Дітки й батьки задоволені? Міністерство - так! Заробіток від видання неоковирних збірників обчислюється мільйонами.
Надя
Для завуч: а у кого-то вообще не предусмотрено в школе ничего повторять(
Коментувати