Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Підписано наказ про проведення ЗНО у 2012 році
Підписано наказ про проведення ЗНО у 2012 році

У Міносвіти підписано наказ про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році

Підписано наказ про проведення ЗНО у 2012 році

Відповідний наказ профільного відомства, що зареєстрований в Міністерстві юстиції, передбачає проведення в 2012 році зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов за вибором: англійської, німецької, французької або іспанської.

Документом установлено, що в 2012 році результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань).

Українському центру оцінювання якості освіти доручено забезпечити розроблення та укладення тестів з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Також УЦОЯО має здійснити переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами та провести роз'яснювальну роботу серед громадськості щодо порядку проведення в 2012 році зовнішнього незалежного оцінювання.

Як відомо, відповідно до листа МОНмолодьспорт, зовнішнє незалежне оцінювання у 2012 році (ЗНО 2012) планується провести з 14 травня по 7 червня. Враховуючи кількість випускників у 2012 році, тестування з української мови і літератури, математики та історії України буде проведено у дві сесії.

Остаточний календарний план проведення ЗНО-2012 буде затверджено окремим наказом освітнього відомства.

Як повідомлялося раніше, Міністерством освіти затверджено програми ЗНО, у відповідності з якими мають бути розроблені завдання для проведення тестування у 2012 році.

Освіта.ua
05.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
смогу ли я поступить в 2012 году с сертификатом ВНО за 2011 год???
Сергей
А сертификат 2011 года тоже будет действителен в 2012 ??
Владислав
"Не ну это вообще абсурд какой то, почему это мы как подопытные кролики то у нас есть 12 классов, то нету, теперь совсем последний звонок отобрали и выпускной не как у всех нормальных детей 12мая фу блин!!!" Випускники 2011 року також вчилися повних 11 років з початковим планом у 12. Саме моя паралель була першими шестилітками. Останній дзвінок у нас був 31-ого, випускний 29-ого, а ЗНО - 2-ого - ті ж 2 дні, що і у вас. А у престижних ВУЗах мін прохідний з профільних на бюджет подекуди був і 160 (юрфак Шева - історія). А зважаючи на малу к-кість випускників паралельно з нами поступали всі кому не лінь з сертифікатами 2007-2010 років. Тому не ви перші, не ви останні - нічого плакати.
Анастасия
Для Владислав: Нет, у нас по многим пунктам жестче, а следующим віпускникам ещё какую-нибудь свинью подложат 100%=)
Коментувати
Настя
А сертификат 2010 года тоже будет действителен в 2012?
Татьяна
Это полный ужасс будет в 2012 году...некто даже не пожалеет нас...
Юля
Это вообще уже. Значит 12 мая выпускной, с 14 мая начинаются тесты, а 25 мая последний звонок? У нас забрали последний звонок, первоклашки нас не заведут последний раз в последний класс. Мы как подопытные кролики.
Ирина
Не ну это вообще абсурд какой то, почему это мы как подопытные кролики то у нас есть 12 классов, то нету, теперь совсем последний звонок отобрали и выпускной не как у всех нормальных детей 12мая фу блин!!! я хочу чтобы у нас было всё так как у всех нормальных выпускной в конце мая!!! Да и это еще не всё средний бал ЗНО будет не как у прошлом году 124, а будет у нас аж 140 ну мы реально как лошары!!!
Віка)
Для Ирина: 140 балів буде на профілюючий предмет. А на такий простий то 124. Такщо нічого паритись:))
Коментувати
Ирина
привіт) може хтось знає...сертифікат 2011 року буде дійсний в 2012?
ккк
Для Ирина: так
Коментувати
TTT
Что им не удалось уничтожить ЗНО - это хорошо. Но, может быть, они захотят уменьшить его вес. Начали с аттестата, потом введут экзамены. В общем, хорошо, что мы уже поступили в этом году. Следующим абитуриентам не завидую - денег им потребуется не меряно - все преподаватели и ректора хотят кушать. Кроме того, экзамены приведут к тому, что нельзя будет подавать документы в несколько ВУЗов, потому что даты экзаменов будут совпадать. Одна надежда на отставку руководства Миносвиты.
Анастасія
Доброї пори дня!Тобто вступних екзаменів до ВНЗ у 2012 році не буде,враховуються лише результати ЗНО?Так?
макс
Для Анастасія: Ще невідомо..вони їх з 2010р обіцяють ввести..не треба вони,буде повернення корупції у широких маштабах
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!