Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО В УЦОЯО підбили підсумки зовнішнього оцінювання
В УЦОЯО підбили підсумки зовнішнього оцінювання

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева взяла участь у прес-конференції, що була присвячена підсумкам ЗНО

В УЦОЯО підбили підсумки зовнішнього оцінювання

Ірина Зайцева наголосила, що восени Український центр оцінювання якості освіти планує оприлюднити звіт щодо аналізу тестів ЗНО з кожного предмета. За словами директора УЦОЯО, звіт надасть можливість зрозуміти, чи є сенс додавати або вилучати завдання з метою удосконалення тестових завдань.

"До Українського центру оцінювання звернувся ректор одного з вищих технічних навчальних закладів, через те, що на його думку, тести з математики були занадто легкі", - повідомила Ірина Зайцева.

"Проте, із завданням на знання теореми Піфагора, в якому абітурієнти мали обрати один вірний варіант із чотирьох запропонованих, не впоралися 30% учасників тестування з математики", - зазначила директор УЦОЯО.

"Перевірка тестових робіт з англійської мови засвідчила, що майже 20% бланків розгорнутої відповіді виявилися пустими", - додала вона.

Ірина Зайцева також нагадала, що цього року відбудеться апробація тесту, що має на меті перевірку загальної навчальної компетенції. Апробація проходитиме серед студентів І-ІІ курсів вищих навчальних закладів у вересні-жовтні цього року. Результати перевірки, за словами керівника УЦОЯО, будуть доступні на сайті центру.

Директор центру також повідомила, що тест загальної навчальної компетенції (ТЗНК) є пілотним проектом та впроваджуватиметься протягом трьох років. Цього року має відбутися апробація проекту в вузах України, а наступного проаналізовано підсумки.

Від отриманих результатів залежатиме, чи буде цей інноваційний досвід впроваджено на всеукраїнському рівні, зазначила Ірина Зайцева.

Нагадаємо, Міністерством освіти вже затверджено програми ЗНО, у відповідності з якими мають бути розроблені завдання для проведення тестування у 2012 році.

Як відомо, у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини Євро-2012, зовнішнє оцінювання у 2012 році має розпочатися 14 травня та завершитися 7 червня. Календарний план підготовки та проведення тестування буде затверджений окремим наказом Міністерства освіти.

Освіта.ua
28.07.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дядя Рома из Дурдома
ой не знаю, если отменят средний бал атестата, школьники перестанут ходить в школу(по себе знаю), когда заканчивал в 2011 ходил только ради атестата
мері
Бали атестату і медаль неповинні враховуватися адже їх просто підробити!Я проти цьго(хоча мала і те і інше)
Катя
Я считаю,что следует отменить бал аттестата потому что учителя бывают разные и отношение к тебе ,знаю по собственному примеру.......Посмотрев рейтинги можно увидеть ,что так называемые "отличники" с балами 180 получают по ЗНО по 150.И как "отличники" могли так ошибаться?!
Дмитро
ні.
Светла
Бали за атестат, однозначно, треба відмінити. Достатньо подивитися на те, як виріс бал у випускників цього року. Такі генії? Ні,подивіться, як різняться у багатьох результати тестів й атест. бал. А от за медаль, можливо, варто було б нараховувати балів 5, не більше. Медалі "зробити" важче. Медалістів перевіряють, хоч і поганенько. Та й усій школі медалі не зробиш. А міністерству варто було б труснути ті школи, де у більшості випускників завищені бали атестатів.
я
Для Светла: думаєш міністерство не знає ???
Aleksey
Нетільки атестат непотрібно враховувати, а й медаль. Впринципі вона теж нічого не варта!!! У 2009 році було найкраще, коли враховувались одні тести.
Коментувати
Olya
ТЗНК, можливо, краще ніж бал атестата при вступі до ВНЗ. Бо з тими балами атестатів просто немає слів... Ще два роки назад в школах 12 балів майже не ставили, бо для цього треба було знати додатковий матеріал, що не входить в шкільну програму, а в цьому році вже всі випускники вчились на «12» і по всіх, без виключення, предметах. Дарма, що мало випускників, зате всі вундеркінди!!!
Злюка
Цікаво... У нашій школі на самому видному місці вивішують результати ЗНО у відсотковому відношені. Щоб всі знали, який вчитель "працює на результат" а який ні. Збираються педради, наради, семінари в районі, в школі та вказують яке місце зайняли діти за результатами ЗНО серед інших шкіл... І нікого не хвилює, що участь в ЗНО з фізики брало участь 2 учні, які отримали 170-180 балів, а з історії 38 учнів і бали тут 120-199.
Элла
да вы уже надоели с вашими тестами.эти тесты толком знания и не показывают,только нервы одни тратятся.
Aleksey
А, що по-твоєму знання показує?
Коментувати
Мария
господи, они уже не знают, какие на детях эксперименты ставить только-только от ВНО оклемались, а тут еще новое УГ готовят :/
абітурієнт,який підтримує зно
А чого аналіз тестів восени? Можливо потрібно його зробити зараз? Чого затягувати?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!