Визначено результати учасників ЗНО з хімії

Український центр оцінювання завершив обробку відповідей та визначив результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Результати розміщені на персональних сторінках учасників тестування

Визначено результати учасників ЗНО з хімії

Тестування з хімії відбулося 24 червня. Тест ЗНО з хімії складався із завдань чотирьох форм та містив 60 завдань, на виконання яких цьогорічним абітурієнтам було надано 150 хвилин.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені.

Результати тестування розміщені на персональних сторінках абітурієнтів http://testportal.gov.ua/index.php/reginvite/reginvite/.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити з персональної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість тестових балів з кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів у 200-бальну шкалу:

Освіта.ua
04.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віка
скільки балів потрібно набрати, щоб пройти на державне у Львівський нац. держ. університет ім. Данила Галицького???
bablz
У меня 734.2. Очень хочу в медицинский! Как вы думаете хватит?
Julimia
Если хотите узнать, сможете ли вы пройти на бюджет, заходите на сайт "Інформаційна система "Конкурс" " и сравнивайте с предыдущим годом... Вот и все)) ( http://vstup.info/2010/ ) ... Теперь я не переживаю)) С моими балами оказывается пройти не проблема)) надеюсь...
????
а правильно хотите или хочете?=) Для Julimia:
я
Для Julimia: В системі Конкурс середній бал по ВУЗу, а це не про що не говорить
!!!!!
Для ????: это у тебя такой шутка ? По русски: хотите , по украински :хочете, Если что , обращайся )))
Коментувати
Мирослав
Доброго всім дня! Вітаю із отриманням результатів з хімії і бажаю усім вдалого вступу до ВНЗ. Підскажіть, будь-ласка, яка приблизно загальна кількість балів необхідна для вступу в інститут на державне, або на платне. Наперед велике спасибі за відповідь!
KOKA
Для Мирослав: В кожному інституті різні бали ...орієнтуватися на одну оцінку неможливо. Можеш порівняти з минулорічними балами! На цьому сайті : http://vstup.info/
Мирослав
Для KOKA: Дякую тобі. Якщо не важно, допоможи. Ось у моїй Інформаційній Картці є Хімія і Фізика. Для вступу ці два предмети на вибір (або Хімія, або Фізика), фізику я здав гірше ніж хімію. Як мені видалити (викреслити) цей предмет з Картки? Чи не потрібно нічого робити? Адже приймальна комісія може збитись з пантелику і зарахувати мені той предмет, який я гірше написав. За це я дуже переживаю.
Sunny
Для Мирослав: Нічого ніде викреслювати не потрібно. В заяві до ВУЗу є поле, де ти вносиш свої результати з трьох предметів, вказуючи предмет , бал і рік, в якому ти цей предмет здавав. Так що ти сам все своєю рукою пишеш)) А додаток до сертифікату лише підтверджує ці дані.
Коментувати
Юля
Что за глупые вопросы ??? Если у вас все тесты от 185 и выше , вы 1000 % проходите на бюджет !!!! Неужели тяжело додуматься или попантоваться своими высокими баллами хочется ???? :)
[SANGUIS]
Для Юля: Це не завжди так.
Катеринчик
Для Юля: Просто один дурник пише "з моїми 195 балами про бюджет можна забути..." Другі, з 194, подивляться та й починають переживати!)))))
RR
Для Юля: бюджетное число мест бывает ничтожно мало,соответственно, количество абитуриентов на одно место может быть любым.Поэтому даже с высокими баллами можно пролететь. Ты такие элементарные вещи не догоняешь??
Коментувати
Гуманіст
Якщо сума балів 732,3 то є можливість пройти на бюджет в медичний до УжНУ або Львівський медичний ім. Данила Галицького??)
Санчик
Если у меня 720,1 мне хватит пройти на бюджет в ХНМУ?
Алекс
Для Санчик: нет
Коментувати
Вова
Якщо, у мене написано 53 правильних відповіді, а вони порахували тільки 39, то що робити?
Роман
Для Вова:Подавай на апеляцію!
Коментувати
[SANGUIS]
Я маю з мови 177, біології-196,5, хімії-194,5, атестат-187,6. Я зможу пройти на державне в мед. університет?
Jer
Для [SANGUIS]: Нет конечно.
Катеринчик
Для [SANGUIS]: Зможеш, якшо дуже захочеш!))))
[SANGUIS]
Для Катеринчик: Дякую за підтримку.
Коментувати
Іванка
Привіт, якщо у мене загальна кількість балів 742 в мене є шанс поступити на державне в мед. ?
абитуриентка
а чому немає результатів з хімії на інформаційних картках-додатках?
.....
Прівет, якщо у мене біологія -193 хімія -183 сер. бал атестата -189,5 але мова -141,5 чи маю я шанс пройти на бюджет?
Андрей
Для .....:по мові малувато... Але ж рахують по загальній кількості балів. Пройдеш))
.....
Для Андрей: дякую за підтримку :)
Алекс
Для .....: нет
Коментувати
Андрей
Вообще... Написал 58 ответов, а они пощитали 42!!!
KOKA
Для Андрей: Подавай апелляцию!!
Коментувати