Оприлюднені правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з хімії

Оприлюднені правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії

Тест ЗНО з хімії складався із 60 завдань, на розв’язання яких учасникам тестування було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник ЗНО з хімії, правильно виконавши всі завдання дорівнює 95 тестовим балам.

Після перевірки робіт учасників ЗНО з хімії, отримані учасниками тестові бали будуть конвертовані в оцінки рейтингової шкали (100-200 балів) та оприлюдненні Українським центром оцінювання якості освіти.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань з хімії та обчислити власний бал за 200-бальною шкалою.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії див. у розділі Відповіді на ЗНО 2011.

Нагадаємо, в країні завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень майбутніх абітурієнтів. Результати отримані на ЗНО, абітурієнти подаватимуть до приймальних комісій вищих навчальних закладів, які розпочнуть роботу 1 липня.

Результати тестування з біології, історії України, фізики, географії та хімії будуть оприлюднені не пізніше 5 липня. Незважаючи на численні запити абітурієнтів, конкретні дати оголошення результатів УЦОЯО не повідомляє.

Цього тижня було визначено результати учасників ЗНО з української мови і літератури, математики, іноземних мов, а також російської мови.

Osvita.ua вітає всіх майбутніх студентів з завершенням тестування та бажає отримати результати, що нададуть можливість вступити до обраних вами навчальних закладів.

Освіта.ua
24.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Стася
Кто знает, когда балы по химии сообщат?????
Nata
Шановні абітурієнти! Повідомляємо, що 30 червня 2011 року о 09.00 на Ваших персональних сторінках буде розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, біології та фізики.
Gigabyte
З 16 числа скільки часу було, що результати мали вже бути! Тілько не зрозуміло чого тягнуть.
Оля
Деякі люди такі спокійні, що аж нудить... Майте терпіння, майте терпіння... А самому тобі напевно не кортить дізнатися свої результати... А-а-а-а я зрозуміла там немає що навіть рахувати, 100 балів за те що з*явився!!! хха... Не будьте такими розумними!!! Я впевнена, що більшість абітурієнтів на нервах чекають історію, фізику, біологію... і т.д., а якщо вам розумники не цікаво то якого ти хрестика сидиш на цьому сайті і що ти тут ловиш???
Вова
Для Оля: Я тебе піддержую)))
Роман
Для Оля: от ваших коментариев ничего не изменится.Мы можем только ждать,когда появятся результаты.Поэтому наберитесь терпения и ждите
Петрик, не П*яточкин
Для Оля: видать у тебя плохо либо с интуицией, либо с дедукцией...мне "втерпёшь" ибо я знаю, что результаты у меня очень хорошие т.к. ошибки у меня там мало ...и не нужно переходить на личности да ещё и в такой "тонкой" форме обид...я не умный, как ты сказала, просто хорошо сдал и волноваться нечего...а какого крестика я здесь сижу ? ну всё просто: 2 раза в день смотрю за изменениями и новостями...вот интересно, а чего же ты так нервничаешь...?)
Коментувати
Олька
Где история???!!! Народ,они нас за идиотов держат! У них-праздник,а ты сиди, переживай...
Pavel1
Коли будуть результати з фізики?
Алла
Ждать результат по биологии и истории Украины
Марк
З ранку можде щось і заворушиться МАЙТЕ ТИРПІННЯ!
Гуманіст
Вибачайте, але це вже якесь неподобство! Скільки можна?? В мене вже виникають сумніви, що всі результати по ЗНО ми отримаємо до 5 липня, з такими то темпами ми, результати отримаємо хібащо до кінця липня, якраз по завершенню вступної кампанії!! Я все прекрасно розумію, сьогодні день конституції вихідний і все таке! Алеж вибачайте біологія та історія це не мова з якої вам потрібно перевіряти твори!! Скільки можна?? З пятнмці починається вступна кампанія, а результати є лише по чотирьом предметам!! Цьому вже нема терпіння!
Wolf Haley
Для Гуманіст: май терпіння!
Петрик, не П*яточкин
Для Гуманіст: ти прям Чорний Плащ, їй богу мале дитя...відкрию тобі ну дуууууже величезну таємницю: це, що ти тут виступаєш зі своїми претензіями нікому не цікаво, та і ніхто не візьме це до уваги...просто май більше терпіння, а то далеко не заїдиш ьез нього по дорозі життя ;-)
Паша
Для Гуманіст: А ще, у тебе буде як мінімум 20 днів на те, щоб подати документи до університету, тому не розумію, до чого цей крик? Чи для тебе це замало часу?))
Коментувати
саня
коли буде история
Макс
Хтось буде подавати документи в Могилянку?Як там з гуртожитками?
ІКА
Для Макс: А в тебе які бали за ЗНО?
Макс
Для ІКА: укр. мова -192,5 , історія - 199 (минулого року здавав ),атестат 181,9 ,з географії очікую вище 190. Реально поступити на історію?
IKA
Для Макс: Ха, а в нас дуже схожий IP
Коментувати
Анютка
Скільки балів треба мати на державне в медінститути
саня
коли будуть результати по біології
Иванов
Как думаете, хватит ли для политологии(бюджет)в КНУ 192.5 по английскому, 185 по украинскому и около 185 по истории?
Антон
Скажіть хтось . Коли результати з історії?
Иван
Будут вступительные екзамены в ВУЗ?
Антон
Для Иван: Смотря в какой ВУЗ
Ростислав
Для Антон: В ЛНУ ім. Франка потрібні ?
Wolf Haley
Для Ростислав: тільки ЗНО
Коментувати
Иван
хоть бы нарисовали нормально електронна хмара Брому чтобы была -гантелеподібна. А так на чого было похоже она????
Вика
Для інна: Для лечебного маловато ,а для педиатрии в самый раз)
інна
]Для Вика: у цьому році менше випусників, може пройду?а в тебе як?
Коментувати
Кирилл
кто нибудь уже смог распечатать информационную карточку с персональной старницы?
Wolf Haley
Для інна: а як ти рахувала свої бали?
інна
Для Wolf Haley: атестат знаю, укрмова теж, по біології і хімії по торішній таблиці, можливо буде похибка 2-3 бали
Коментувати