Директор УЦОЯО прокоментувала попередні підсумки основної сесії ЗНО

В ефірі телеканалу Інтер, директор Українського центру оцінювання якості освіти прокоментувала перші результати учасників ЗНО та повідомила, що вже є учасники, які отримали 200 балів

Директор УЦОЯО прокоментувала попередні підсумки основної сесії ЗНО

Як відомо, у п’ятницю, проведенням тестування з хімії було завершено основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, що тривала з 2 до 24 червня.

Зокрема коментуючи перші результати ЗНО директор УЦОЯО Ірина Зайцева зазначила: "Результаты по многим тестам уже есть, но аналитики по ним еще нет. Это еще впереди. Но мне радостно отметить, что по всем предметам, по которым мы уже выложили правильные ответы на сайте, есть те участники тестирования, которые набрали по 200 баллов".Довідка: Загальновідомо, що визначення результатів учасників ЗНО з кожного предмета здійснюється у два етапи.

Спочатку визначається арифметична сума балів, отриманих абітурієнтом за виконання тесту. Після цього, ці тестові бали конвертують у оцінки за 100-бальною шкалою (від 100 до 200), де абітурієнт, який набрав найбільшу кількість тестових балів серед усіх учасників тесту з певного предмета, завжди отримує максимальний рейтинговий бал, що дорівнює 200.

Власне тому оцінка за 100-бальною шкалою (від 100 до 200) називається рейтинговою, бо вказує місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників із кожного предмета тестування.

Виходячи з цього, у кожному тестуванні завжди є учасник або декілька учасників, які отримали 200 балів.

Ірина Зайцева була призначена директором УЦОЯО на початку січня 2011 року, після звільнення з посади Ігора Лікарчука.

Освіта.ua
24.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт
Чи сильно буде відрізнятись таблиця розрахунку балів з географії від минулорічної ?
Мудак
коли уже буде біологія історія географія хто знає ?
Nata
Шановні абітурієнти! Повідомляємо, що 30 червня 2011 року о 09.00 на Ваших персональних сторінках буде розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, біології та фізики.
Антон
Виказую своє "фе" УЦЯО ! Вступна кампанія починається 1 липня. А про результати ЗНО з ГЕОГРАФІЇ і ХІМІЇ не чути. Там сидять люди які не справляються зі своїми обов`язками!
Назар
Хто б ви не були, говорите ви правильно. Проте, наша рідна УКРАЇНСЬКА ментальність не дозволяє нам працювати на державу, як припустим японці. Навіть якщо хтось і хоче, то з цього наживаються інші. Так що раджу і собі і вам тікати звідси поки не пізно! Наша культура буде жити вічно, а держава хай згниє разом з такими людьми! Для Яке майбутнє нас чекає?: Хто б ви не були, говорите ви правильно. Проте, наша рідна УКРАЇНСЬКА ментальність не дозволяє нам працювати на державу, як припустим японці. Навіть якщо хтось і хоче, то з цього наживаються інші. Так що раджу і собі і вам тікати звідси поки не пізно! Наша культура буде жити вічно, а держава хай згниє разом з такими людьми! Для Яке майбутнє нас чекає?:
Іра
Тільки в тому вузі, де ти проходив курсову перепідготовку
Макс
Народ, кто знает, 20 баллов за подготовительные курсы начисляют только в том вузе, где ты их заканчивал или добавляют к рейтинговому баллу? Спасибо.
stella
Для Макс: Только в том вузе, где проходил подготовительные курсы.
вб
Для Макс: тольков том вузе, только если он при этом лицензию на подкурсы и только "для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки (спеціальностях)" см.п.12.5, п.12.6 "http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990"
Коментувати
Яке майбутнє нас чекає?
Ви тут невдоволені владою. А ви - майбутнє України, тільки яке? Неграмотне, заздрісне, тупе. Працюйте над собою, аби гордитися, а не чекати милостині у вигляді малої кількості випускників та халяви.
Андрій
Народ,досить питати-а коли будуть результати.Виходьте на тестпортал чи на освіту,там дізнаєтесь...Ну звідки тут хтось може хоч щось знати?
stella
РЕЗУЛЬТАТЫ БУДУТ ЗАВТРА В 10 ВЕЧЕРА ИЛИ В ЧЕТВЕРГ УТРОМ. РАНЬШЕ НЕ ЖДИТЕ.
Паша
Для stella: Звідки така інформація?
victor
скажіть, будь ласка...)як перепечатати результати на листок А4!!!
Коментувати
Анюткин
ПУСКАЙ ДОБАВЯТ ВСЕМ!!!!!!! МНЕ НУЖНО № БАЛА НЕ ХВАТАЕТ....ЕТО ПОКА ПО ГЕОГРАФИИ ОТНОСИТЕЛЬНО!!!!! ДАЙТЕ ПАРУ БАЛОВ НЕ ЖЛОБИТЕСЬ((
stella
Для Анюткин: Хватит клянчить баллы! Надо было учить, а не УЦОЯО за горло хватать!
Коментувати
sibiryak
може сьогодн1 ввечер1.
Елизавета
Когда будут известны результаты с биологии??
Александр
Когда будут результаты по биологии и истории украины?
Андрій
Зрозуміло...яке питання-така і вдповідь...
Георгий
Для Андрій: Сегодня в 7.
Паша
Для Георгий: а звідки така інформація, не скажеш? дякую
Коментувати
Марго
хтось знає коли приблизно будуть результати з історії??)
Наркобарон
Для Марго: Сегодня в 15:00.
stella
Для Наркобарон: откуда такая информация? )
Коментувати
...
Для Ірена: Моя б мама Вам зараз протягнула руку. Мені теж весь рік постійно нагадували про це ЗНО, а вчити щось так не хотілося. Все закінчилося гарно, але могло б бути ще краще, якщо б я постійно готувалася. Ви взагалі молодець, що примушували її вчитися, бо є такі батьки, що й не турбуються про дітей. Через результати Ви не хвилюйтесь сильно. Як Ви знаєте, цього року абітурієнтів небагато, тому у Вашої доньки є гарні шанси вступити у бажаний вуз. Щодо державного відділення, тут шансів набагато менше, але все залежіть від вузу та факультету.
Ірена
Для ...: Знаю, Сонечко. Але туди, куди хочемо ми завжди великий конкурс. Дякую за розуміння. Батьки дітям нічого поганого не побажають. Я - вчитель. правда з донькою в різних школах. Мої учні приходять до мене і говорять: Чому не заставляли нас вчитися? Розуміють настанови, та згодом.
Коментувати
Гоша
а візьмуть з загальною сумою балів приблизно 700 у Львів чи Київ на бюджет?
Mia
Для Гоша: Дурне питання: в цю загальну суму балів входять 3 ЗНО і бал атестата???
Андрей
Для Гоша: суммарные 700 баллов - для бюджета маловато. Вот посмотри на этом сайте по предыдущему году рейтинг(тут все вузы) http://vstup.info/
Коментувати
Леонід
На бютжет взяґли одну людину з 579.8 балів (то некажіть,що зі 180 балів не візьмуть,візьмуть і з 150 балами
Вова
У нас тут така гарна дискусія була про зайчиху, про разноязичіє, дибати москаль-хохол, згадували все! Сьогодні нічого з того нема все підчистили. Ох ці працівники сайту, прочитайте мій коментар і знайте Бозя все бачить, все!! Правди за пазухою не сховаєш! А правда очі коле, аааааа, коле, аааа...!!!?????
Mia
Для Вова: Так, пройшлись по всьому)) А вчора годині о 6 все стерли. Та скільки бруду тут вилили!!! Мабуть це й добре... Ми все одно знаємо що праві!!!))
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!