Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО 24 червня завершується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання
24 червня завершується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

Тест з хімії, що проведений у п’ятницю завершує програму проведення тестування основної сесії ЗНО у 2011 році

24 червня завершується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

Тестом з хімії буде завершено основну сесію ЗНО, що розпочалася 2 червня. Цьогорічна сесія зовнішнього тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, включала дев’ять навчальних предметів.

Для учасників тестування, які через об’єктивні причини не взяли участь у ЗНО буде організовано додаткову сесію, що розпочнеться 27 червня та триватиме до 5 липня.

Участь у додатковій сесії також зможуть взяти ті абітурієнти, щодо яких були порушені процедури проведення зовнішнього оцінювання.

Наразі триває визначення результатів учасників цьогорічного тестування, що мають бути оголошені не пізніше 5 липня.

Першими були оголошені результати учасників ЗНО з української мови і літератури, математики, іноземних мов, а також російської мови. Про хід перевірки тестових робіт Український центр оцінювання якості освіти цього року не повідомляє.

Отримані на тестуванні результати, абітурієнти подаватимуть до приймальних комісій вищих навчальних закладів. Одночасно з результатами ЗНО, приймальні комісії вузів будуть враховувати середній бал атестата про повну загальну середню освіту, обрахований за 200-бальною шкалою.

Додатковими перевагами, відповідно до умов вступу до ВНЗ, будуть користуватися призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, призери III етапу Всеукраїнських конкурсів - захистів науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук та слухачі курсів довузівської підготовки при навчальних закладах.

Приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від вступників 1 липня.

Освіта.ua
23.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Когда будут результаты географии и стории?
Богдана
Як ви думаєте, скільки потрібно мати в середньому балів , щоб поступити на бюджет???
Іван
Для Богдана: це залежить від вузу.
Коментувати
Ліля
Знаєте, що я думаю? Шо більшість вузів розпочнуть прийом документів з 4-5 липня, бо тільки у нас можна оголосити початок вступної кампанії 1, а результати надіслати аж 5.
Паша
Для Ліля: Погано думаєш, Ліля... До твого відома, випусники 2007 року і раніше, можуть подавати документи з 1 липня, оскільки у них є право не здавати ЗНО. А ще подача документів буде тривати цілий місяць - липень. Очевидно для вас цього не достатньо...
Коментувати
Ольга
Заранее извиняюсь, но у меня уже паника 180 по укр.мове 183 по английскому 171,5 по математика где-то 180-185 по истории 192 - аттестат Этого достаточно, чтобы поступить на бюджет в Киевский политех, им. Гетьмана или КНТЕУ? Про Шевченко можно даже не мечтать? Ваше мнение
Досуг
Для Ольга: В КНТЕУ пройдеш, в КПІ залежить від факультету, в КНЕУ також залежить від факультету
Коментувати
Люба
а скільки нараховують додаткових балів за III етап Всеукраїнських конкурсів - захистів науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук?? хтось знає..????
Для Люба
30, 40 або 50? в залежності від ступеня отриманого диплому. Див.: http://osvita.ua/vnz/consultations/10012
Коментувати
Ліля
Додатковими перевагами, відповідно до умов вступу до ВНЗ, будуть користуватися слухачі курсів довузівської підготовки при навчальних закладах. Весело, бо мені у вузі після закінчення курсів помахали ручкою та сказали "До побачення!"
Настя
Для Ліля: Вы забыли дописать: "Додаткові бали нараховуються за умови вступу абітурієнта до цього вищого навчального закладу для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки (спеціальностях) при вступі на відповідний напрям підготовки даного вищого навчального закладу." http://osvita.ua/vnz/news/10545
Коментувати
vet
коли будуть результати з біології???
Марк
Як роздрукувати з персональної сторінки результати?чи ще не можна?
?
Для Марк: когда получиш все результаты тогда и сможеш распечатывать!
Коментувати
Anli
А кто точно знает когда будут результаты истории? Напишите пожалуйста!
Ирина
Для Anli: никто точно знать не может, только предположения. точно будет известно, когда на сайте напишут. по телефону они всех посылают. )
Анька
Для Ирина: куда посылают-то?)))
Ирина
Для Анька: СЛIДКУВАТИ ЗА НОВИНАМИ НА САЙТI =)
Коментувати
Дима
"Наразі триває визначення результатів учасників цьогорічного тестування, що мають бути оголошені не пізніше 5 липня.", а вступна компаныя починаэться 1 липня.
:
Именно так
Коментувати
Максим
Неизвестно еще, когда будут остальные результаты? Мб ктото гдето вычитал об этом чтото?
Katirina
Для Максим: завтра походу историю скажут)
Просто Женя
Для Katirina: Вау, ну хоть что-то!)
Натка
Для Katirina: Завтра должна быть биология!!!!!!!!я в понедельник история!!!!!!! не ждите что история раньше биологии будет!
Коментувати
Сергій
THANKS, CAP! PS УСІМ ХОРОШИХ РЕЗУЛЬТАТІВ!!!
Просто Женя
Для Сергій: Дякую! І тобі!)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!