Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Завершено тестування абітурієнтів з географії
Завершено тестування абітурієнтів з географії

У середу 22 червня регіональними центрами оцінювання якості освіти проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії

Завершено тестування абітурієнтів з географії

Тест ЗНО з географії складався із завдань п’яти форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності, завдань множинного вибору з короткою відповіддю та завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту – 60, на розв’язання яких учасникам тестування було надано 150 хвилин. Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник ЗНО з географії, правильно виконавши всі завдання дорівнює 95 тестовим балам.

Після перевірки тестових робіт учасників ЗНО з географії, отримані учасниками тестові бали будуть конвертовані в оцінки рейтингової шкали (100-200 балів) та оприлюдненні Українським центром оцінювання якості освіти.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть оприлюднені у четвер та розміщенні у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з географії, абітурієнти можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та вирахувати власний бал за 200-бальною шкалою.

Отримані результати тестування кожного учасника будуть враховуватись приймальними комісіями вищих навчальних закладів при формуванні рейтингових списків осіб рекомендованих для зарахування на навчання. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочинається 1 липня.

Наступним предметом, з якого буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання цьогорічних абітурієнтів стане хімія. Тестування з цього навчального предмета відбудеться у п’ятницю 24 червня об 11 годині.

Як відомо, Українським центром оцінювання якості освіти з 20 червня розпочато оприлюднення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками цьогорічного тестування. Вже визначені результати ЗНО з української мови і літератури, математики, іноземних мов, а також російської мови. Результати тестування з інших предметів будуть оприлюдненні не пізніше 5 липня.

Освіта.ua
22.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!