Визначено результати учасників ЗНО з російської мови

Український центр оцінювання якості освіти завершив обробку відповідей та визначив результати зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови. Результати розміщуються на персональних сторінках учасників тестування

Визначено результати учасників ЗНО з російської мови

Зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови відбулося 10 червня, тест містив 51 завдання, в т.ч. завдання з розгорнутою відповіддю - створення власного висловлювання на дискусійну тему.

Результати тестування розміщуються на персональних сторінках абітурієнтів http://testportal.gov.ua/index.php/reginvite/reginvite/.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити на персональній сторінці на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість тестових балів із кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів у 200-бальну шкалу:

Освіта.ua
21.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
лолшто
вас за лохов тупо держат, никому этот русский не нужен...8 ошибок можно сделать и у тебя будет 200 баллов...детский сад
ytss
А в які навчальні заклади потрібна російська?
Анна
Для ytss: Для русской филологии )
Коментувати
Анна
У меня 186,5 )) отличный результат !!!! думала вообще,что будет 180 ! Так что - филфак, мы лучшие ))))
Технарик
Для Анна: гуманитарии - не люди.
Школота
Для Технарик: +1
Коментувати
Граммар-наци
198, немного не дотянул.