Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Особливості проведення ЗНО з географії у 2011 році
Особливості проведення ЗНО з географії у 2011 році

У разі якщо для вступу до вищого навчального закладу необхідно вам необхідно пройти тестування з географії, зверніть увагу на особливості проведення ЗНО з цього предмета у 2011 році

Особливості проведення ЗНО з географії у 2011 році

Тест ЗНО з географії складається із завдань п’яти форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності, завдань множинного вибору з короткою відповіддю та завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Тест складається з 60 завдань, на розв’язання яких учасникам тестування буде відведено 150 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного із завдань вам буде запропоновано 4 варіанти відповіді, серед яких лише один правильний. Тест містить 42 завдання цієї форми (від 1 до 42), що будуть оцінені у 0 або 1 тестовий бал в залежності від наданої відповіді.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання у двох колонках подано інформацію, яку позначено цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконуючи завдання вам необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами і буквами (утворити логічні пари). Тест містить 6 завдань на встановлення відповідності (від 43 до 48).

За виконання завдання на встановлення відповідності учасникам буде нараховано 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності - у завданні пропонується розташувати факти, події, об’єкти позначені літерами, у певній послідовності, де перші факт, подія, об’єкт мають відповідати цифрі 1, другі – 2, треті – 3, четверті – 4.

Тест містить 5 завдань цієї форми (від 49 до 53), що оцінюються у 0, 1 або 2 тестових бали.

2 бали буде зараховано, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 1 бал, якщо вказано частково правильну послідовність подій тільки першу та другу події, другу та третю, третю та четверту або першу та четверту події; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь на завдання або відповіді не надано.

Завдання множинного вибору з короткою відповіддю - до кожного із завдань пропонується 6 варіантів відповіді, серед яких три правильні. Завдання буде вважатися виконаним, якщо учасник вибрав та записав правильні три цифри (від 1 до 6) у бланку відповідей.

Оцінювання завдання відбуватиметься за наступною схемою: 1 бал за кожну правильно вказану цифру (відповідь) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної цифри (відповіді) або відповіді на завдання не надано.

Тест містить 5 завдань такої форми (від 54 до 58).

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - числову відповідь необхідно вписати до бланку відповідей. Завдання вважається виконаним, якщо у бланку А записана правильна відповідь. Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

За виконання завдання буде нараховано 0 або 2 тестових бали. 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання не виконано. Тест містить 2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (від 59 до 60).

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту з географії – 95.

Радимо учасникам тестування з географії ознайомитися з прикладами тестових завдань з коментарями фахівців та формою заповнення бланка А. Також зверніть увагу на зразки завдань тесту з географії.

Нагадаємо, тестування з географії відбудеться у середу 22 червня. Звертаємо увагу абітурієнтів на дотриманні правил допуску до пунктів тестування та бажаємо успіхів.

З метою перевірки підготовки абітурієнти також можуть скористатися тренувальними тестами ЗНО онлайн.

Освіта.ua
21.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрик)))
Скоро будут ответы?????????
Денис
Так где можно скачать ответы по географии
Лєнусік
кинь ссилку вконтакті) хочу побачити свого однодумця)
Лєнусік
яяя не здаам(((((((((
Ірка
Для Лєнусік: І я не здам . Ти не одна!!!
Коментувати
Ататат..=*
Площа лісопарку 64 гектари. Визначте площу (у см2), яку цей лісопарк займає на топографічній карті масштабу 1 : 40 000 Народ объясните как решать эти задачи?.
Марічка
Для Ататат..=*: треба перевести 64г в метри в кварті (64*10000=640000) за масштабом дано в 1см 400м, далі просто ділимо 640000 на 400 отримуємо 1600
Стасья
Для Ататат..=*: Я не очень хороший учитель,но попробую обьяснить) 1:40 000-значит,в 1 см 400 м 1га=10 000м(квадратных),Следовательно 64=800м(квадратных) делим 800 на 400 будет 2,но это м(квадратные),а нам нужны см...так что это..200 Ну или я уже все,кто заметит ошибки говоритеНадо исправляться,а то я этого не повторяла,как знала когда то ,так и написала)
Стасья
Для Стасья: Для Марічка: точно,то я уже навертела)
Коментувати
Anni
Всем удачи на географии!! Ну и себе тоже)))))
Стасья
Для Anni: Анечка,и все-все,удачи завтра,єтого не помешает!)
Коментувати
Настя
"Також зверніть увагу на зразки завдань тесту з географії" - тоесть тесты ЗНО будут состоять только из примеров,которые они здесь наводят,или не факт?
Для Настя:
Тест сладається з завданнь всіх п'яти форм перелічених вище.
Настя
Для Для Настя:: На счет форм понятно. Я спрашиваю о заданиях конкретно. Там в примерах их приведено 200+. Задания на само ЗНО будут выбирать по типажу этих 200 (ну там, замена цифр, названий..)?
Євген
Для Настя: Нет конечно же. Те зразки - большей частью задания с прошлых лет. В этом году будут новые)
Коментувати
настя
надеялась, что не будет задаий открытой формы....
Валерія
Для настя: это же задачи, несложно ведь!)
Коментувати
DR
"4 варіанти відповіді, серед яких лише один правильний"... Ой... Побачим. А потім почнеться як з біологією :-)
Валерія
Для DR: не каркай))))
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!