Особливості проведення ЗНО з географії у 2011 році

У разі якщо для вступу до вищого навчального закладу необхідно вам необхідно пройти тестування з географії, зверніть увагу на особливості проведення ЗНО з цього предмета у 2011 році

Особливості проведення ЗНО з географії у 2011 році

Тест ЗНО з географії складається із завдань п’яти форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності, завдань множинного вибору з короткою відповіддю та завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Тест складається з 60 завдань, на розв’язання яких учасникам тестування буде відведено 150 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного із завдань вам буде запропоновано 4 варіанти відповіді, серед яких лише один правильний. Тест містить 42 завдання цієї форми (від 1 до 42), що будуть оцінені у 0 або 1 тестовий бал в залежності від наданої відповіді.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання у двох колонках подано інформацію, яку позначено цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконуючи завдання вам необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами і буквами (утворити логічні пари). Тест містить 6 завдань на встановлення відповідності (від 43 до 48).

За виконання завдання на встановлення відповідності учасникам буде нараховано 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності - у завданні пропонується розташувати факти, події, об’єкти позначені літерами, у певній послідовності, де перші факт, подія, об’єкт мають відповідати цифрі 1, другі – 2, треті – 3, четверті – 4.

Тест містить 5 завдань цієї форми (від 49 до 53), що оцінюються у 0, 1 або 2 тестових бали.

2 бали буде зараховано, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 1 бал, якщо вказано частково правильну послідовність подій тільки першу та другу події, другу та третю, третю та четверту або першу та четверту події; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь на завдання або відповіді не надано.

Завдання множинного вибору з короткою відповіддю - до кожного із завдань пропонується 6 варіантів відповіді, серед яких три правильні. Завдання буде вважатися виконаним, якщо учасник вибрав та записав правильні три цифри (від 1 до 6) у бланку відповідей.

Оцінювання завдання відбуватиметься за наступною схемою: 1 бал за кожну правильно вказану цифру (відповідь) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної цифри (відповіді) або відповіді на завдання не надано.

Тест містить 5 завдань такої форми (від 54 до 58).

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - числову відповідь необхідно вписати до бланку відповідей. Завдання вважається виконаним, якщо у бланку А записана правильна відповідь. Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

За виконання завдання буде нараховано 0 або 2 тестових бали. 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання не виконано. Тест містить 2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (від 59 до 60).

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту з географії – 95.

Радимо учасникам тестування з географії ознайомитися з прикладами тестових завдань з коментарями фахівців та формою заповнення бланка А. Також зверніть увагу на зразки завдань тесту з географії.

Нагадаємо, тестування з географії відбудеться у середу 22 червня. Звертаємо увагу абітурієнтів на дотриманні правил допуску до пунктів тестування та бажаємо успіхів.

З метою перевірки підготовки абітурієнти також можуть скористатися тренувальними тестами ЗНО онлайн.

Освіта.ua
21.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрик)))
Скоро будут ответы?????????
Денис
Так где можно скачать ответы по географии
Лєнусік
кинь ссилку вконтакті) хочу побачити свого однодумця)
Лєнусік
яяя не здаам(((((((((
Ірка
Для Лєнусік: І я не здам . Ти не одна!!!
Коментувати
Ататат..=*
Площа лісопарку 64 гектари. Визначте площу (у см2), яку цей лісопарк займає на топографічній карті масштабу 1 : 40 000 Народ объясните как решать эти задачи?.
Марічка
Для Ататат..=*: треба перевести 64г в метри в кварті (64*10000=640000) за масштабом дано в 1см 400м, далі просто ділимо 640000 на 400 отримуємо 1600
Стасья
Для Ататат..=*: Я не очень хороший учитель,но попробую обьяснить) 1:40 000-значит,в 1 см 400 м 1га=10 000м(квадратных),Следовательно 64=800м(квадратных) делим 800 на 400 будет 2,но это м(квадратные),а нам нужны см...так что это..200 Ну или я уже все,кто заметит ошибки говоритеНадо исправляться,а то я этого не повторяла,как знала когда то ,так и написала)
Стасья
Для Стасья: Для Марічка: точно,то я уже навертела)
Коментувати
Anni
Всем удачи на географии!! Ну и себе тоже)))))
Стасья
Для Anni: Анечка,и все-все,удачи завтра,єтого не помешает!)
Коментувати
Настя
"Також зверніть увагу на зразки завдань тесту з географії" - тоесть тесты ЗНО будут состоять только из примеров,которые они здесь наводят,или не факт?
Для Настя:
Тест сладається з завданнь всіх п'яти форм перелічених вище.
Настя
Для Для Настя:: На счет форм понятно. Я спрашиваю о заданиях конкретно. Там в примерах их приведено 200+. Задания на само ЗНО будут выбирать по типажу этих 200 (ну там, замена цифр, названий..)?
Євген
Для Настя: Нет конечно же. Те зразки - большей частью задания с прошлых лет. В этом году будут новые)
Коментувати
настя
надеялась, что не будет задаий открытой формы....
Валерія
Для настя: это же задачи, несложно ведь!)
Коментувати
DR
"4 варіанти відповіді, серед яких лише один правильний"... Ой... Побачим. А потім почнеться як з біологією :-)
Валерія
Для DR: не каркай))))
Коментувати