Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Оприлюднені правильні відповіді на завдання тесту з фізики
Оприлюднені правильні відповіді на завдання тесту з фізики

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з фізики

Оприлюднені правильні відповіді на завдання тесту з фізики

Тест ЗНО з фізики був проведений у понеділок 20 червня. На виконання 36 завдань тесту учасникам тестування було відведено 180 хвилин.

За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасник зможе отримати 55 тестових балів.

Після перевірки робіт учасників ЗНО з фізики, що відбуватиметься в спеціальних пунктах обробки тестових завдань, отримані учасниками тестові бали будуть конвертовані в оцінки рейтингової шкали (100-200 балів) та оприлюдненні Українським центром оцінювання якості освіти не пізніше 5 липня.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з фізики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань з фізики та обчислити власний бал за 200-бальною шкалою.

Правильні відповіді на завдання тесту з фізики див. у розділі Відповіді на ЗНО 2011.

Нагадаємо, в країні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень майбутніх абітурієнтів. Результати отримані на ЗНО, абітурієнти подаватимуть до приймальних комісій вищих навчальних закладів.

У відповідності з графіком ЗНО-2011, наступним предметом тестування стане географія. Тест з цього предмета буде проведений у середу 22 червня об 11 годині ранку.

Освіта.ua
21.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алекс
Ребята, набрал 10 правильных ответов, 124+ будет?
Алина
Как решить задачу в открытой части про электродвижующую силу?
Фізик
Для Алина: За законом Фарадея, модуль ЕРС це відношення приросту магнітного потоку до відповідної зміни часу ЕРС=(180- 60)mWb/30ms=120/30=4V
Инженер
Для Алина: Я брал производную от магнитного потока по времени. ЕРС = dФ/dt
Коментувати
Прохожий
"Сайт тимчасово не працює. Просимо вибачення за тимчасові незручност"і. Тихо зараз щось буде, або сервер впаде, або результати виставлять.))))) Хтось, щось мутить.
ІКС
в мене так само з мінусом проблеми, в завдання про роботу газу, 1-2 - вона додатня, 3-4 - вона відємна, виходить "-1" , А ВІДПОВІДЬ ПРОСТО "1"
Прохожий
Для ІКС: В мене то саме, але в умові вказано "співвідношення абсолютних значень", а абсолютне значення це значення взяте по модулю.
Света
у мене те саме: вийшла із аудиторії - і врубилася, що помилку зробила...і там, де у тестах про ізобарний процес питання було: подивилась, що намальовано там де Р=const першою і втулила "а" не подобається мені це ЗНо - не дає воно реальної оцінки знань
Вита
А там вообще не целое число выходит,ка додуматься округлить до десятых??
Коментувати
ІКС
поясніть мені хтось, будь-ласка, завдання про швидкість руху двох електронів, випущених з ядра, у відпопвідях виходить, що є швидкість більша за швидкість світла
Паша
Для ІКС: кожен має швидкість 0,8с і ці швидкості потрібно додати це тому що вони рухаються в різних напрямках.
Инженер
Для ІКС: Справа в тому, що тілом відліку є ядро, а не якийсь з електронів. Тому правильно 1.6сt. Доречі, не подумавши, сам зробив там помилку.
Коментувати
ЕгГГорка
в задаче про мальчика и ядро должно быть "-4", там не спрашивается модуль!она некорректно составлено, либо подан неверный ответ. можно подавать апелляцию на условие?
Орест
Для ЕгГГорка: Чому?) невідомо, чи хлопчика занесло вперед після кидка, чи назад а виходячи з ЗЗІ, отримуємо 0,4
ЕгГГорка
Для Орест: Ты получишь ответ с плюсом, если запишешь закон в проекциях, т.е. получишь скорость по модулю, а этого в условии не сказано. если бы ты хорошо учил тот закон, то не говорил бы "неизвестно, куда его отнесло", а точно бы знал, что его может "отнести" ТОЛЬКО в противоположную сторону. запиши закон в векторной форме и ты это увидишь.
Коментувати
VASA
140, мне хватит
Прохожий
Три помилки, всі механічні, через неуважність
Алекс
У кого какие результаты получаются по столь тяжелому тесту по физике?
Паша
Для Алекс: 190 по старій таблиці
Алекс
Для Паша: Ой, как здорово! Поздравляю! А сколько по мове и куда поступаешь?
Паша
Для Алекс: по мове 174, а по математике 187. Думаю в КПИ или в ХНЭУ. но полюбом на бюджет))
Коментувати
Руслан
я вказав 27 правельних відповідей
Олександра
Ох і фізика! Я навіть половини не набрала...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!