Визначено результати учасників ЗНО з української мови та літератури

Центр оцінювання завершив обробку відповідей та визначив результати першої та другої сесій зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Результати розміщуються на персональних сторінках учасників тестування

Визначено результати учасників ЗНО з української мови та літератури

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбулось 2 та 3 червня. Цей предмет є обов’язковим для всіх учасників тестування, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів у 2011 році.

Участь у тестуванні з української мови і літератури протягом проведення двох сесій брали більше 220 тисяч цьогорічних абітурієнтів. Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені.

Результати тестування розміщуються на персональних сторінках абітурієнтів http://testportal.gov.ua/index.php/reginvite/reginvite/.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані у інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити на персональній сторінці на сайті УЦОЯО.

У інформаційних картках до сертифікатів, які абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде вказано результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість тестових балів із кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку незгоди з отриманим результатом, учасник має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиці переведення тестових балів у 200-бальну шкалу:

Обговорення в ВКонтакті: http://vkontakte.ru/abitura_vstup

Освіта.ua
20.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маринка
Де знайти власне висловлювання з пробного ЗНО 2011???
Максим
Кто подскажет как этими таблицами пользоваться? ничего понять немогу.....
Алла
я теж не згідна з оцінюванням свого твору, я дала почитати його знайомій, яка викладає в вузі літературу, правда всесвітню, і вона була задоволена і його змістом , і якістю написання, але я за нього одержала лише 12 балів. Хотілося б знати, за що нас так ненавидять ті, хто перевіряє ці твори. Адже незадоволених кількістю одержаних балів за твір дуже і дуже багато. Я вважаю, що краще б не було таких завдань, бо оцінка твору- це субєктивна думка тих, хто їх перевіряю. Краще, щоб було більше завдань, а не твір. Твір пишуть ті, хто йде на творчий конкурс. Там його і нехай оцінують. Навіщо технарям чи лікарям писати твори?
уже давно не студент
Для Алла: Вы для начала научитесь писать без ошибок, а потом умничайте.
Коментувати
Ольга
Я писала І сесію - 77 + 23 за твір, моя подруга, яка мала в школі оцінку на 2 бали нижчу, писала ІІ сесію - 73 + 21. Так що не треба говорити про несправедливу перевірку творів!!!!!!!!!
Люда
Я решила поступать после колледжа, совершенно не готовилась. что знала с тем и пошла на тесты. Так как ГОСы, курсовые и т.д.. Некоторые пишут, что им мало 180 баллов! Алё!!! У меня 152,5 вот это действительно мало. Поэтому, хотелось бы пожелать всем удачи, поступить туда куда хочется и ценить изначально то, что получили (во всех смыслах).
Алина
кто написал на 124
Валерій
Давайте подякуємо 1 сесії за їхні сльози!Крім небаченої різниці в таблицях, нам ше вирішили поновому перевіряти твори!
міша
Для Валерій: зато тепер все чесно
Коментувати
Аня
Хто знає коли будуть результати з біології?
некто
Для Аня: скоро) они видно по порядку идут....
Коментувати
Roksi
Для Карина: Зразок апеляції і адреса, куди відправляти її є тут http://testportal.gov.ua/. Я відправила вчора замовним листом з копією сертифіката, паспорта і роздруківкою з балами. Завтра відішлю ще одну апеляцію, бо не написала на конверті "АПЕЛЯЦІЙНА КОМІСІЯ УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ"
Богдан
тоді вас точно по новинам покажуть: і по "інтеру2 і по "1+1" навіть по "новому"))))
Roksi
Ще зранку відіслала апеляцію. Не погоджуюсь з оцінкою за твір!!! Склалось таке враження ніби дали завдання зрізати бали ІІ сесії. Мій твір з чернетки перевіряли 4 людей, які перевіряли ЗНО, то давали не менше 20 балів. А тут виставили 12. Більшість моїх знайомих мають такі ж оцінки, хоч твори писали всі дуже добре. Завдання за складністю, на мою думку, були ідентичні. Ніхто не винен, що ті діти, чиї батьки виступали після ЗНО, не ДУЖЕ ДОБРЕ знають українську мову та літературу!!!
Анастасия
Для Roksi: повністю з тобою згодна, така сама ситуація=( теж відправила зранку
Коментувати
Ната
а скільки балів потрібно (мінімум) щоб пройти на бюдет?
Ната
Для Уляся: Ти очі відкрий!!!! "здається їй" я не писала про несправедливість таблиць!!!я лише запитала чому так!!!! ! Здаэться їй.....ахахаха........мудра яка!!!
O
Да достали вы со своим пустозвонием. Сопли,нюню..Это баллы которые решают будущее человека и если хочет ноет. А вы таки умные не затыкаетесь все. Ну то идите со своими *200*(что очень сомнитильно) баллами поступайте куда хотите. Перестаньте всем возражать и оскорблять умственные способности.
edward
Блін написав на 199 надіюсь цього хватить щоб поступить на державне=)
Ксюша
Для edward: ахаха.......не надійся!!!!!!не поступиш))))))
Коментувати
Ірина
Так, друга сесія, досить тут соплі пускати. Сама писала третього числа і нічого, жива. Твори зарізали, це правда. Ні в кого з моїх знайомих медалістів, які роками на олімпіади ходили, немає вище 18 балів. Те, що ви тут будете бурхливо реагувати нічого не дасть. Хочете спробувати щось для себе змінити? Підписуйте http://www.onlinepetition.ru/pet2/petition.html . Можливо щось і вийде. Удачі.
Nastia
Для Олег: А до этого почему то ныла первая сессия!!!!!!
2 сесия
чтоб нас услышали нужно писать на телевизионные каналы такие как Интер, 1+1, СТБ, Новый! Думаю, что если эта проблема всплывет в новостях, то нашим чиновникам просто придется что-нибудь предпринять!!!!
Соня
Для Олег: t\ если б у тебя выходило 176 вместо 181 ты б тоже ныл!!!! разница между таблицами нравиться только 1 сесии ну и Табачнику(((
студент
Шановні абітурієнти,хотіла б вам сказати,що відмінять тести і вступать будуть тільки мажори з грошима.Ви тут пишите,що якась "тьотка" суб"єктивно перевірила ваш твір.А тепер подумайте ,що ця сама тітка вас не знаючи просто оцінила ваш твір і виставила вам бал,а от та тітка, яка б приймала у вас екзамени безпосередньо в університеті,претендувала ще б і на матеріальне заохочення за гарний бал. Про себе можу сказати ,що в минулому році тільки за рахунок тестів і змогла вступить,на жаль,у батьків таких коштів не було аби могла вступити без знань. А якщо хочете щоб вашу апеляцію переглянули,то відсилайте рекомендованим листом.В іншому випадку вашу апеляцію ніхто й переглядать не буде! До речі, пишите з помилками,а ще хочете гарних балів!!!!!!!