Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вейдер
Ребята успокойтесь кто то в армию пойдет кто то в универ)))
Флегматик
Для Вейдер: а хтось хвости свиням крутити
Коментувати
ира
сидят эти трутни в уцояо и не в состоянии почти за 3 недели проверить тесты и где 100-процентная гарантия что именно твои баллы будут
Анька
Для Артем: ахахахах, Артем, +100500)) Оч классно сказано =*
родина китоподібні)))))
Для Артем: внатуре..жеско сказано пацан
Коментувати
Наталя
Мне вот интересно, они что собираются в 10 утра сообщить результаты всем сразу? Это же невозможно! Должны же быть какие-то временные рамки, когда каждому абитуриенту на персональную страницу вывесят его результат. Или как?
Євген
Для Наталя: А тебе не кажется, что это всё делается в автоматическом режиме?) Или думаешь, что там сидит тётенька-наборщица и каждому на страничку печатает его результаты?)
Аліна
Для Наталя: Для цього існує вже давно створена програма! Бо 220 тисяч результатів ввести людині нереально!)
Коментувати
Алля
Для Ой на горі два дубки: да...обрадував(ла)! Ше є якісь інтірєсні варіанти???
о лоло)
да ты права! утром будет что-то ужасное!!!! немогли зделать несколько сайтов....или улучшить сервер????дубы там все!!!!
Ольга
уявляю собі, що буде коїтись о 10 ранку, як і у тому році, сайт не буде грузитися, бо їм ліньки перевести його на кращі сервери. до речі, ніхто не знає, з яким найнижчим балом по укр.мові поступали на бюджет до Шевченка у тому році (на ті спеціальності, де укр.мова -профільна)
АнтиПУНКТУАЛЬНІСТЬ
Для Ольга: Від 185 до 200. Як не як ШЕВА один з найпрестижніших вузів UA/
АнтиПунктуальність
Для Ольга: Знаю! Дуже круті універи.та здається. з високим балом і туди можна пробитися. Дивлячись на яку спеціальність..
Ольга
Для АнтиПунктуальність: те, що круті сама знаю)мені казали, що проходили в Політех з 700 балами за 3 предмети й аттестат, але не відразу) (це на видавничу справу)
Коментувати
Інна
Так,ми дуже довго чекаємо результатів з української мови,а що тоді говорити про хімію!?Вона ж то 24,а коли перевірять то мабуть буде після 5 липня!(
Elvira
Народ, ніхто ж не обіцяв нам, що результати з української мови та л-ри будуть оголошені саме 20.06. Йшлося про термін з 20.06 по 05.07. Поки що все без запізнень. Головне, щоб це було не швидко,а якісно. Я сподіваюся, що сьогоднішня їхня обіцянка чогось варта...
Богдан
Для Алля: Якщо ти твір нормальний написала, за який дадуть 14 із можливих 24, то прохідний буде. А так - 20 правильних це дуже мало.
Жека
Для ЗВІЛЬНИТИ УРОДІВ.ПОСТАВИТИ РОЗУМНИХ!!!!!!!!!!: Слыш ты Вася ты долго думал над своим ником, погоду фантазии у тебя хоть отбавляй, наверное еще и в очках сидишь и читаешь, будь попроще и к тебе потянутся люди)))
Вова
Моя мрія: встаю завтра зранку, відкриваю сторінку сайту, і що бачу! На перс.ст. 192б. Потім роздруковую і йду в кардіологію на контрольне обстеження, головне аби до інфаркту не довели
Наталія
Для Вова: мені дуже шкода, але твоя мрія, скоріше за все, не здійсниться так легко, бо спершу тобі потрібно буде "пробитися" на твою персональну сторінку, адже таких, як ти, буде більше, ніж 220 тисяч!
Настя
Для Наталія: А чому ж 220 тис??? Враховуй, будь ласка, що не в кожного абітурієнта є інтернет!!!!
Настя
Дорогі абітурієнти, для чого Ви самі тратите стільки нервів??? Ну оголосять, так оголосять, ні так ні... Літо надворі сходіть краще погуляйте, ніж за кампами шоколад і чіпси їсти, це аж нікудою ваше здоров"я не підтримає)))
Коментувати
НУСЬКА
БЛІН, ВОНИ ЯКІСЬ ДАУНИ, СКІЛЬКИ МОЖНА МУЧИТИ СТІЛЬКИ НАРОДУ!!!!А ЯКЩО ЩЕ Й ЗАВТРА НЕ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТІВ????
NETALY
Для НУСЬКА: звісно, що не буде, всі такі наївні!!!!
Коментувати
Від імені мам усіх дітей)))
Згідна, що хвилюємось завжди, але ж не до такої степені. 35 років тому я поступала , це все пережила, тому співчуваю усім. А щодо керівництва Центру - вважаю. що немає оперативності і прозорості в роботі, немає дотримання слова на такому високому державному рівні
Олька
Як я мрію звалити з України назавжди!!! І забути про всю цю катавасію...
Олька
Для NETALY: Як ти така розумна,то і живи тут. А я годувати політиків, пенсіонерів та інвалідів НЕ хочу.)))))))))
Саша
Для NETALY: точно нерозумна?? Тобто перспектива отримування 20 тис евро інженером ніяк тебе не радуе коли тут потолок 10 тис грн? ЧИ привести ше може порівняння з цінами??
Коментувати
Від імені мам усіх дітей)))
Діти! Не хвилюйтесь, все буде добре у всіх! Життя ще не такі випробування може послати. Будьте оптимістами, спокійно переживіть цю ніч . Усі поступимо, адже цього року на 190 тис. випускників менше , ніж в минулому році! Усім удачі і впевненості!
Ігор
Для Від імені мам усіх дітей))): Але є ще ті, хто не вступив у минулому році, тож привід для хвилювання є завжди
Мілан
Для Ігор: та то кожного року так,всерівно цього на 190 тис. менше!) не спорю хвилювання є але не критичні!))всьо буде тіп топ!))УСПІХУ ВСІМ!!!
Коментувати
))Антиуцояонист)
Для В шоці: а там просто чтобы всё было законно нужно чтобы при раскрытии конвертов присутствовали не менее 3 абитуриентов, они тупонули и не знают что теперь делать )))
Поліна
Для ))Антиуцояонист): о, то я б із задоволенням!!! а то таких помилок лаових наробила))) Але, на жаль, ти помиляєшся...
Вова
Не розумію лише одного: якщо результати оприлюднюють 21-ого, то для чого на всіх сайтах писати з 20-того червня? Пишіть відразу " з 21-шого червня", проте ні, траба ж щоб тестовики ще більше хвилювалися й ні на мить не відходили від моніторів? Взагалі, цьогоріч набагато менше випускників, а вступників й поготів - тести, а перевіряють точнісінько такими темпами, як минулого року. Хіба кількість робіт не впливає на швидкість перевірки? Все ж не дивуюсь!!!Чому? Бо звик, мабуть, жити у цій країні...
No Name
Для Поліна: та в нас золоте покоління прям таки, не те що зараз.. зробили з України Гандурас, вибачайте вже за лексику
Поліна
Для No Name: еге ж, золоте... ми прореформуємо цю країну, щоб у світі не лише про чорнобиль знали, а й про нормальні досягнення.
Коментувати
Лєнусік
Для No Name: скинь ссилку у контакті міністр)) щоб люди знали за кого у майбутньому голосувати)