Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Особливості проведення ЗНО з фізики у 2011 році
Особливості проведення ЗНО з фізики у 2011 році

У разі якщо для вступу до обраного вами вищого навчального закладу необхідно пройти тестування з фізики, зверніть увагу на особливості проведення ЗНО з цього предмета у 2011 році

Особливості проведення ЗНО з фізики у 2011 році

Тест ЗНО з фізики складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Тест складається з 36 завдань, на розв’язання яких учасникам тестування буде відведено 180 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного завдання вам буде запропоновано 4 варіанти відповіді, з яких лише один є правильним. Завдання буде вважатися виконаним, якщо абітурієнт обере і позначить правильну відповідь у бланку А.

Тест містить 25 завдань з вибором однієї правильної відповіді (від 1 до 25), що в залежності від наданої відповіді будуть оцінені у 0 або 1 тестовий бал.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання у двох колонках подано інформацію, яку позначено цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконуючи завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари).

За виконання завдань вам буде нараховано 0, 1, 2, 3, або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари, або відповіді на завдання не надано.

Тест містить 4 завдання на встановлення відповідності (від 26 до 29).

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - числову відповідь необхідно вписати до бланку відповідей. Завдання вважається виконаним, якщо у бланку А записана правильна відповідь. Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

За виконання завдання нараховується 0 або 2 тестових бали: 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

Тест з фізики містить сім завдань відкритої форми з короткою відповіддю (від 30 до 36).

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно розв’язавши всі завдання тесту з фізики, дорівнює 55 балам.

Радимо учасникам тестування з фізики ознайомитися з прикладами тестових завдань на прикладі тестів з фізики 2009 і 2010 років з коментарями фахівців та з формою заповнення бланка А.

Також зверніть увагу на зразки завдань тесту з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності та відкритої форми з короткою відповіддю.

Нагадаємо, тестування з фізики відбудеться у понеділок 20 червня. Звертаємо увагу абітурієнтів на дотриманні правил допуску до пунктів тестування та бажаємо успіхів.

З метою перевірки підготовки абітурієнти також можуть скористатися тренувальними тестами ЗНО онлайн.

Освіта.ua
18.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
tirexar
ехх...фізика фізика..)) Всім удачі завтра!))
Slavko
Блин физику больше всего страшно сдавать,по математики и укр.что-то мы то знали,а по физик это АБЗАЦ)
Рома
ААААА!!!!!!!!!! я скоро умом тронусь із-за цієї фізики. Цей закон Мінділєєва - Клапирона, закон радіоктивного півроспаду, особливо ця молекулярна фізика та термодинаміка - хрен вивчеш всі формули, та ще треба зрозуміти , що ця формула саме до цієї задачі... Дай Бог її здать. Всім УСПІХУ Завтра)))))))))))))))))))))
Поручик
Для Рома: Тебе так же, спасибо))
Коментувати
для osvita.ua
Хлопці, а відповіді на зразки забули викласти?!
Хайзен
Хмм.. Надеюсь, что постоянные типа Авогадро и Больцмана будут даны в задании =/
юра
а константи будуть написані в умовах задач чи їх тре вчити?
Поручик
Для юра: Долны быть в условии
Коментувати
VASA
Где можно глянуть таблицу оценивания 200 бальной шкалы по физике?
Unknown
Для VASA: таблиця 2010 року - http://osvita.ua/test/advice/7958
Коментувати
Никита
киньте пожалуйста ответы на зразки завдань!!!
Mello
а де написано що калькулятор не можна
Для Mello:
Під час тесту справді заборонено користуватися калькулятором, адже він відноситься до технічних засобів. Це має відношення і до всіх інших предметів тестування
oksana
інструктор вам зачитає, що не можна мати при собі нічого, крім ручки
Коментувати
Mello
а де написано що калькулятор не можна
мдооо
навіть в завдання з квантової фізики будуть числа з яким дії можна виконувати без калькулятора, тим паче можуть сталу планка округлити=)
абитура
А где ответы к этим "зразкам завдань тесту"?
123
Там такие числа дают, с которыми легко проводить разные операции. Поэтому отсутствие калькулятора - не самая страшная проблема.
....
а как можна решить физику особенно квантовую без калькулятора??? Оо
наф
Для ....: да сам в шоке((
Nameless
Для ....: Проводить так называемые мысленные эксперименты. ;-)
Костя
Для ....: навчитись множити і ділити в стовбчик
Коментувати
наф
А кто знает, калькулятор можно будет??
her_a_ne_zno
Для наф: если бы!!!!
lviv
Для наф: Ні, калькулятор заборонений.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!