Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Завершено тестування абітурієнтів з історії України
Завершено тестування абітурієнтів з історії України

У четвер 16 червня регіональними центрами оцінювання якості освіти проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

Завершено тестування абітурієнтів з історії України

Тестування з історії України є одним з найбільш популярних серед учасників ЗНО у 2011 році, для участі у тестуванні зареєструвалося майже 185 тис. учасників.

За попередніми даними регіональних центрів оцінювання якості освіти явка абітурієнтів на пункти тестування коливається в діапазоні 84-89%, що є середньостатистичним показником відвідування ЗНО у 2011 році.

Тест ЗНО з історії України складався із завдань чотирьох форм та охоплював історію держави від найдавніших часів до початку ХХІ століття.

Для виконання усіх 60 завдань тесту цьогорічним абітурієнтам було надано 150 хвилин.

Максимальна кількість балів, що зможе набрати учасник, правильно розв’язавши всі завдання тесту з історії України, дорівнює 84.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть оприлюднені найближчим часом та розміщенні у розділі Відповіді на ЗНО.

Після перевірки тестових робіт учасників ЗНО з історії України, що відбуватиметься в спеціальних пунктах обробки, отримані учасниками тестові бали будуть конвертовані в оцінки рейтингової шкали (100-200 балів) та оприлюдненні Українським центром оцінювання якості освіти.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з історії України, абітурієнти можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та вирахувати власний бал за 200-бальною шкалою.

Отримані результати тестування кожного учасника будуть враховуватись приймальними комісіями вищих навчальних закладів при формуванні списків осіб рекомендованих для зарахування на навчання.

Як відомо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 1 липня.

Оголошення результатів цьогорічного тестування має розпочатися після 20 червня. Результати ЗНО з усіх предметів мають бути оприлюдненні не пізніше 5 липня.

Наступним предметом, з якого буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання цьогорічних абітурієнтів стане фізика. Тестування з цього навчального предмета відбудеться у понеділок 20 червня.

Освіта.ua
16.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
звертаюся до тих людей, які складали питання по історії.........питання були нечіткими, наприклад, таке питання як "перехід від привласнюючого господарства до відтворючого" має бути мезоліт, а от завершення процесу переходу - неоліт.........прийміть це до уваги
Олеся
Для Олеся: і ще до тих, які оцінюють і складають шкалу
Катя
Для Олеся: Вибачте, а вам не бентежить таке поняття як "Неолітична революція"? А ті, хто складають шкалу, спираються на результати тих, хто здавав в цьому році. Досить скаржитись, все нормально)
Коментувати
Мариша
скажите пожалуйста .когда будут готовы результаты по истории?
Nik@
Для Мариша: Всім цікаво!)))
Коментувати
Ліля
,скажіть,а якщо не відмітила номер зошита на бланку А,що буде?
Ліля
скажіть,а якщо не відмітила номер зошита в бланку А.?
Мар'яночка
Для Ліля: твоя робота анульована....
Коментувати
Діана
а петиція є?
Алёна
а у меня 199 примерно ляля я так рада
Паша
Політичний устрій, соціально-економічний, культурний розвиток Київської Русі та Галицько-Волинської держави у ІХ -ХІV ст. Розвиток суспільно-політичного та господарського життя Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Розвиток культури та освіти Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Поширення писемності. Дати: 1037 рр. – спорудження Софійського собору; 1056 – 1057 рр. – створення Остромирового Євангелія; 1113 р. – укладення першої редакції «Повісті минулих літ»; 1187 р. – створення «Слова о полку Ігоревім». Персоналії: літописець Нестор, іконописець Алімпій. Поняття та терміни: «вотчинне землеволодіння», «ікони», «билини», «літопис», «мозаїка», «фреска», «книжкова мініатюра». де в програмі зно непонятно звідки взятий ізборник святослава???шо це взагалі за літопис??
ich
Для Паша: сам там ошибся из-за него у мене всё соотношение полетело . Тоже не аидел этого в книгах ...
Алёна
Для Паша: 1073 год как отче наш надо изборник святослава знать
Коментувати
Катя
ВСІХ ЛЮБЛЮ!!!!!!!!!
Юліана
завтра зранку вже будуть) о..Боже..як я люблю Україну!!!!
УНР
Для Юліана: Чому?
Льоша
Для Юліана: Які питання в тебе не правильно?
Юліана
Для УНР: люблю просто,за те,що я тут живу..за історію..за природу... в майбутньому я зроблю все.що в моїх силах.щоб зробити її кращою!!! Для Льоша: про ці церкви ступила ужасно..потім написала з польщею... картинка..там де неп..Богун..і там перепутала в послідовності..головне,що все потім виправлила сама..оце лажа...
Коментувати
Юліана
при чому тут аграрна наука..тут нічого дивного немає..це складова частина життя давніх слов*ян.. ХТО ЯК ПОНАПИСУВАВ??????
Knopo4ka
Для Юліана: Там тільки відповідність...=(
Коментувати
LoriAnn
Вопрос о "засточуванні плуга" Я им пришла историю или аграрную науку сдавать??!!
Саша!!
68-70 задания есть разницу в каком порядке ставить цыфры или главное что бы правильно было?
Юліана
http://testportal.gov.ua/index.php/text/res2011/
Женя
Для Юліана: Ясно (
Коментувати
Льоша
як ти провіряла??????????
Лю
Вибачте а на завдання 57-60 всеодно в якій послідовносты чи потрібно 123
даша
всеодно Для Лю:
Коментувати
Юліана
тільки що подивилась на УЦОЯО виставили відповідності.. так..це дійсно Богун..блінааааааа
Женя
Для Юліана: "очешуеть кричали гости" дай ссылку
Коментувати
Юліана
40)створення... 41)листопад 42)рольща,румунія,чехослов... 43)першочергова... 44)пропаганди 45)вихід... 46)застій 47)втілення 48)отримання доходів 49)ну там карти..не покажу 57)на 2 день...,хазари,прийшов... 58)козацька..,вступ війська,ординація, 59)утвердження..,прикріплення,дем втрати 60)ознайомити,сприяти,залучити.. хух..все..
Льоша
Для Юліана: дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Юліана
Для Льоша: будь ласка...користуйся на здоров*я)
Юліана
якщо перевірили..скажіть,будь ласка,хоть які результати?
Коментувати
Іруська
БОГУН Иван (ум. в февр. 1664) - укр. политич. деятель, винницкий и брацлавский полковник, полководец. Был ближайшим сподвижником Б. Хмельницкого в освободит. войне укр. народа от ига польских феодалов в 1648-54. В 1651-53 Б. разбил крупные силы панов под Винницей, Монастырищем и Жванцем. Под Берестечком, после задержания Б. Хмельницкого тат. ханом летом 1651, был выбран наказным гетманом и искусно вывел казаков из окружения. В 1654-57 успешно действовал против поляков под Брацлавом, Уманью и в др. местах, громил татар, грабивших Украину. После смерти Б. Хмельницкого поднял восстание против гетмана-изменника И. Выговского и разбил его осенью 1659, 17 февр. Советская историческая энциклопедия. — М.: Советская энциклопедия . Под ред. Е. М. Жукова. 1973—1982.
Юліана
Для Іруська: добре,а що ти скажеш на рахунок останнього речення про "згодом заперечував сближення з туреччиною..."?це дорошенко вдмовився пізніше..коли підтримки не було... але в будь-якому разі завтра все побачимо) бажаю,щоб у всіх були такі результати,на які ви заслуговуєте)
Іруська
Для Юліана: Погоджуюсь останнє речення заставляє задуматись. Та, справді, завтра все дізнаємось)
alikova
дякую величезне! Для Юліана:
Коментувати
Юліана
21)економічне виснаження 22)зоря галицяка... 23)сел реформа1861 24)1863 25)шевченко 26)аграрне перенаселення 27)україно-австро-польсько.... 28)заснування перших газет 29)брусиловський 30)укр нац конгрес 31)хай живе самостій... 32)22 січня 33)відновлення поміщи... 34)неп 35)довженко 36)думаю,що це етапи 37)СВУ 38)штучне стримування 39)початок 2 світової
Льоша
Для Юліана: а дальше????????????
Женя
Для Юліана: 36) А я думаю что здесь про Источники речь идёт
Юліана
Для Женя: тут спірне питання,але я так думаю,можливо помиляюсь)
Коментувати
Юлиана
11)золотою 12)зростання попиту... 13)татари... 14)поширення реформації... 15)там де найбільша карта.. 16перехід під зверхність московського царя... 17)я думаю,що це дорошенко 18)турецько-татарські 1672... 19)конституція 20)малоросіська колегія
Женя
Для Юлиана: Вроде 17 И. Богун
Юліана
Для Женя: аргументую чому Дорошенко: богун помер в 1664 році..догоовру з туреччиною ще не пахло...і Богун не піднімав повстання на правобережжі
Женя
Для Юліана: Дело в том что Дорошенко вроде не был полковником.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!