Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Невчасна явка абітурієнтів – типова проблема ЗНО
Невчасна явка абітурієнтів – типова проблема ЗНО

Запізнення на незалежне зовнішнє оцінювання є типовою проблемою для проведення ЗНО

Невчасна явка абітурієнтів – типова проблема ЗНО

Про це повідомляє громадянська мережа "Опора" у своєму проміжному звіті за результатами громадського спостереження за перебігом зовнішнього незалежного оцінювання.

У звіті йдеться, що загалом ЗНО пройшло на доброму рівні. Втім, громадські спостерігачі зазначають, що тестування 2011 року вже на проміжному етапі виявило низку організаційних недоліків.

Серед них "Опора" виділяє відсутність широкомасштабної інформаційної кампанії, що призвело до непорозумінь із документами, які абітурієнти мали взяти з собою на тестування.

Так, не всі учні добре розуміли різницю між сертифікатом та запрошенням-перепусткою, які надсилалися поштою у різний час. Також, 556 сертифікатів не вручили адресатам, з них 9 – з вини Укрпошти.

Крім цього зафіксовані випадки невчасної явки абітурієнтів у 28% пунктів тестування, що є типовою проблемою для зовнішнього незалежного оцінювання всіх років.

Освіта.ua
16.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nataliya
Ще одним з актуальних питань було те , що тестування проходить в школах , які розміщені в дуже шумних місцях,що заваджало писати дітям тести. Так , син писав англійську у Львові в школі № 27(вул. Свєнціцького) , яка знаходиться на шумній міській вулиці, а вікна якої виходять на трамвайну колію та автомобільну дорогуз з інтенсивним рухом транспорту. Це дуже йому заваджало зосередитися . Не знаю , як там можуть вчитися діти цілий день. Крім того в день написання тесту була дуже спека , а клас був з сонячної сторони , вікна не захищені від сонці ніякими шторами. . Діти сиділи дві годими на сонці коло вікна , стікаючи потом, як піддослідні кролики.... То про яку якість написання тесту може іти мова???
ALINA
Для Nataliya: Мені теж машини під вікнами заважали. Якийсь дебіл ніби навмисне туди-сюди ганяв під університетом
Коментувати
Alyona
По поводу несвоевременной явки..если бы пункты тестирования не были так далеко от домов участников ЗНО и абитуриентам не приходилось бы добираться 2мя (а то и 3мя) транспортами, то все было бы замечательно. В этом ошибка тех, кто распределял участников по пунктам. Советую УЦОЯО сделать определенные выводы ..
oksana
Абсолютно с вами согласна. Нет никакого смысла гонять детей по всей области, можно было писать и в своей, уж так все усложнять. Буквоїди. Для Alyona:
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!