Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані правильні відповіді тесту ЗНО з біології
Опубліковані правильні відповіді тесту ЗНО з біології

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з біології

Опубліковані правильні відповіді тесту ЗНО з біології

Тест з біології, що був проведений у вівторок 14 червня, містив 60 завдань. За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасник отримає 84 тестових бала.

Після визначення результатів тестування, отримані учасником ЗНО тестові бали будуть переведені у рейтингову 200-бальну шкалу.

Результати тестування з біології будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування, що має відбутися в спеціальних пунктах обробки.

Як повідомлялося раніше, оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання всіх учасників, які приймуть участь у ЗНО в 2011 році, має бути проведено Українським центром оцінювання якості освіти в період з 20 червня до 5 липня.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з біології, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань з біології та вирахувати власний бал з біології за 200-бальною шкалою.

Правильні відповіді на завдання тесту з біології див. у розділі Відповіді на ЗНО 2011.

Нагадаємо, в країні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень майбутніх абітурієнтів. Результати отримані на ЗНО, абітурієнти подаватимуть до обраних для вступу вищих навчальних закладів.

У відповідності з графіком ЗНО-2011, наступним предметом тестування стане історія України. Тест з цього предмета відбудеться у четвер 16 червня об 11 годині ранку.

 

Освіта.ua
15.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кристина
http://osvita.ua/test/news/19440
Євген
Біологічна класифікація Домен: Ядерні (Eukaryota) Царство: Тварини (Metazoa) Тип: Хордові (Chordata) Підтип: Черепні (Craniata) Інфратип: Хребетні (Vertebrata) Клас: Ссавці (Mammalia) Ряд: Китоподібні (Cetacea) Підряд: Зубаті кити (Odontoceti) Родина: Дельфінові (Delphinidae)
Юлия
Пока дождешься этих таблиц,результатов... с ума сойти можно
Маша
такі цікаві дані таблиці! 1 помилка-200 балів, 5 помилок-теж 200 балів! це взагалі як?!
училка
Для Маша: бал рейтинговый. Это то из-за чего вы все пишите петиции: чем сложнее были вопросы, тем выше будет ваш бал,т.к. меньше балов "серых"(тестовых). Почему Вы (дети) понять этого никак не можете???
Коментувати
Дівчинка
А хтось поступає у ТНПУ ім. Гнатюка на хім-біо фак?
алекс
Шабатура М.Н., Матяш Н.Ю, Мотузний В.О. Біологія людини: підручник для 8 кл. Загальноосвітніх навчальних закладів -К.: Генеза, 2004 http://test.svitosvit.ua/book.aspx?id=31558&page=67
Паша
дибил язык на кампе поменяй а потогм спрашуй Для Nazar:
Manya
Оу адже то родина дельфінові. ні ластоногі, ні китоподібні. і про швидку допомогу..до неї поки дозвонишся, то і вся кров витече, та ще дивитися треба, яка кров. Якщо артеріально, то треба якомога швидше зупинити кровотечу. Адже вона швидше витікає, ніж венозна. Тупі питання. я яка сечовина у гриба? :)
Елена
Для Manya: Напиши свои претензии в свой региональный центр .
Саня
Для Manya: якшо ти не знаєш що у грибів є сечовина, це лише твої проблеми
Коментувати
Виктория
я не согласна с вопросом про грибы, там 2 правильных варианта ответа........!!!!!!!
Саня
Для Виктория: 2? і які ж?
Коментувати
родина китоподібні)))))
Для Марго: спасибо.засчитают 2 балла всем
Юрій
Опублікуйте будь-ласка пробне тестування з географії 2011 р.
Марго
Для Женя: Опять петиция,капец,вот это организовали ЗНО-ничего не скажешь.
Женя
Для Женя: це петиція з біології
Марго
Для родина китоподібні))))): Надо им поламать ноги,и не оказывать первую помощь,а звонить в скорую!!!
Лана
Народ, а як ви ставитесь до питання про окисне фосфорилювання? У якому шкільному підручнику за 10 клас в темі "Енергетичний обмін" зустрічається цей термін?
Surgeon
деякі питання будуть опротестовуватись(тіпа швидкої,про панцир з кремнезему)і нам зарахують по балу за них...так як було на англійській))
AmyBlank
как думаете на сколько таблицы поменяются?
Ирина
Для AmyBlank: Я думаю что не сильно, ну если есть человек который все тесты сделал правильно, то останется та же самая. ну а если вопше не набрали максимальное количество, то конкретно поменяться !
Коментувати
Ирина
у меня 51 правильный ответ, а по таблице это 180,5. Ну а если буду переделывать таблицы, то может всё поменяться !
AmyBlank
народ а как считать? у меня 39 - это плохо??
Люда
Для AmyBlank: Это где то 167....вот и смотри...Плохо это тебе?
AmyBlank
Для Люда: ...плохо конечно( спасибо
Люда
Для AmyBlank: та не за что. У меня самой не на много лучше((
Коментувати
Доктор Хаус
Є два спірні питання 58 ("про швидку") - якщо ви не вказали першою швидку, то все інше буде неправильно, тобто 0 балів. У підручнику було сказано спочатку зупинити кровотечу. Інше питання 59 ("про дельфіна") - дельфіни відносяться до родини дельфінових, а не до родини Китоподібних (ряд Китоподібні, підряд Зубаті кити, родина Дельфінові) Тобто дехто через помилки в тесті недобрав 3 тестових бали.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!