Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Особливості проведення ЗНО з біології у 2011 році
Особливості проведення ЗНО з біології у 2011 році

У разі якщо для вступу до обраного вами вищого навчального закладу необхідно складати ЗНО з біології, зверніть увагу на особливості проведення тестування з цього предмета у 2011 році

Особливості проведення ЗНО з біології у 2011 році

Тест з біології у 2011 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності та завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту, що мають виконати учасники тестування – 60. На виконання тесту з біології буде відведено 120 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного із завдань буде запропоновано 4 варіанти відповіді, серед яких лише один є правильним. Завдання вважається виконаним, якщо учасник вибрав та позначив правильну відповідь у бланку А. Тест містить 50 завдань з вибором однієї правильної відповіді (від 1 до 50), які в залежності від наданої відповіді будуть оцінені у 0 або 1 тестовий бал.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання у двох колонках подано інформацію, яку позначено цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч).

Виконуючи цю форму завдання, вам необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами і буквами (утворити логічні пари). Тест містить 6 завдань на встановлення відповідності (від 51 до 56) і оцінюється у 0, 1, 2, 3, або 4 тестових бали, в залежності від кількості правильно вказаних відповідностей (логічних пар) – 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність.

Завдання на встановлення правильної послідовності - у завданнях пропонується розташувати події або етапи, позначені літерами, у правильній послідовності, де перша подія (етап) має відповідати цифрі 1, друга – 2, третя – 3, четверта – 4. У тесті буде 2 таких завдання (від 57 до 58), що будуть оцінені у 0, 1, або 2 тестових бали. 2 бали буде зараховано, у разі правильної послідовності усіх подій; 1 бал – якщо вказано частково правильну послідовність подій: тільки першу та другу події; другу та третю, третю та четверту або першу та четверту.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - у завданнях пропонується правильну відповідь записати цифрами до бланку відповідей. Це завдання містить три стовпчики інформації, у кожному з яких вона позначена цифрами. Необхідно обрати із кожного стовпчика одну цифру, що позначає правильну відповідь; записати ТРИ цифри послідовно по одній (зліва направо) у відведеному місці бланку А. Утворене тризначне число є відповіддю на завдання. Увага! Необхідно дотримуватися порядку написання цифр у числі! (Див. приклад завдання).

Тест містить два таких завдання (від 59 до 60). Оцінювання завдання проходить за наступною схемою: 1 бал за кожну правильно вказану цифру (відповідь), 0 балів, якщо не вказано жодної правильної цифри (відповіді). Максимальна кількість балів за виконане завдання – 3.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з біології, правильно виконавши всі завдання тесту, складає 84.

Радимо учасникам ознайомитися з формою заповнення бланку відповідей А, а також з завданнями пробного тесту з біології 2011 року (у бланку А вказані правильні відповіді до цього тесту).

Також звернить увагу на деякі приклади тестових завдань з вибором однієї правильної відповіді, з відповідями та коментарем.

Нагадаємо, тестування з біології відбудеться 14 червня. Звертаємо увагу абітурієнтів на дотримання правил допуску до пунктів тестування та бажаємо успіхів.

З метою перевірки підготовки абітурієнти також можуть скористатися тренувальними тестами ЗНО онлайн.

Група "Абітурієнт 2011" ВКонтакті http://vkontakte.ru/abitura_vstup

Освіта.ua
11.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Тесты и ответы по биологии
Юра
Для Ігор: Не впливає.
Алина
уже нужно идти спать, а я учу и повторяю, да хотя знаю биологию как себя, но всё равно немного стрёмно (
Коментувати
Ігор
якщо не прийти на одне якесь ЗНО то це впливає на всі інши ЗНО?
Віка
це точно) успіх нам точно знадобиться..
Валера)))
ааа, в прошлом году не стремно было идти на тесты по биолошии, а сейчас что то стремает(((
Даша
нормально так :) дякую,і тобі успіхів!
Марина
Всем удачки!)))
Влад
Відкриті питання прикольні..:)) бажаю усім успіху завтра на ЗНО.
Маша
Для Влад: дякую, і тобі щоб фортило)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!