Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО У Міносвіти пояснили процедуру застосування сертифікатів ЗНО різних років
У Міносвіти пояснили процедуру застосування сертифікатів ЗНО різних років

В роз’ясненні відомства йдеться про можливість застосування абітурієнтами сертифікатів ЗНО, що видані в різні роки, при вступі до вищих навчальних закладів у 2011 році

У Міносвіти пояснили процедуру застосування сертифікатів ЗНО різних років

Цьогорічні абітурієнти мають можливість подавати до вищих навчальних закладів сертифікати ЗНО, що видані Українським центром оцінювання якості освіти у 2008-2011 роках, зазначається в роз’яснювальному листі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

При поданні заяви та документів на вступ до вищого навчального закладу абітурієнт має зазначити у заяві наявність сертифікатів та кількість балів у них, що враховуватиме приймальна комісія під час конкурсного відбору на навчання.

Тобто, абітурієнти при наявності у них сертифікатів минулих років матимуть можливість обрати кращі результати з певного предмета, наприклад: українська мова та література – 184 бали, 2008 рік; математика – 187 балів, 2009 рік; фізика – 174 бали, 2011 рік.

Як відомо, чинні умови прийому до вищих навчальних закладів надають абітурієнтам право подати заяву та документи не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів та не більше ніж на три напрями підготовки у кожному з них.

Кожна подача документів до окремого навчального закладу має супроводжуватися відповідною відміткою на зворотному боці сертифіката абітурієнта, засвідченою печаткою приймальної комісії вищого навчального закладу.

Відмітка про факт подання заяв та документів на вступ робиться на оригіналі кожного сертифіката, із обов’язковим зазначенням повної назви вищого навчального закладу, шифрів та назви напрямів (спеціальностей), форми навчання, дати подання документів, прізвища технічного секретаря, засвідчена підписом відповідального секретаря (або його заступника) та печаткою приймальної комісії.

У випадку, якщо вступник виявить бажання забрати подані до вищого навчального закладу документи, цей факт на зворотному боці сертифіката фіксуватися не буде.

У разі, якщо на зворотному боці сертифіката вже є відмітки, проставлені у минулих роках, відмітка проставляється на контрольному листку, який буде виданий приймальною комісією першого вищого навчального закладу, до якого вступник подає заяву та документи про вступ.

До уваги абітурієнтів, факт подання документів на денну та одночасно заочну форму на один і той же напрям (спеціальність) вважається однією спробою.

Нагадаємо, вступна кампанія у 2011 році розпочинається 1 липня. Оголошення всіх результатів ЗНО-2011 має відбутися не пізніше 5 липня.

Освіта.ua
09.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Как попасть на дополнительную сессию сдачи тестов?
Ирина
Подскажите, пожалуйста, что считается уважительной причиной пропуска теста? Просто у меня в один день экзамен в универе и тест по истории.
даша
когда будет сделан проект о подаче документов в электронном виде?
Антон
Для даша: Вообще он уже сделан, но лучше подать документы в живую. В КПИ на дне открытых дверей задавали такой вопрос и глава приёмной комиссии одного из факультетов сказал, что принять документы в электронном виде он может и сможет, но вот проверить их аутентичность и сверить с оригиналом - нет, а министерство никаких пояснений не давало. Лучше всего уточнить наличие такой возможности в приёмной комиссии каждого ВУЗа, куда ты будешь подавать документы.
Коментувати
Абітурієнт_2011
У випадку, якщо вступник виявить бажання забрати подані до вищого навчального закладу документи, цей факт на зворотному боці сертифіката фіксуватися не буде. Тобто якщо я подам в 5 ВНЗ на 3 спеціальності в кожний протягом першого тижня липня, а потім до кінця липня побачу на сайті ВСТУП.ІНФО, що кругом пролітаю, то від того; що я десь заберу документи у мене не з'явиться право до кінця терміну подачі подати документи в якийсь інший ВНЗ з меншим конкурсом? Я завжди вважав, що не більше ніж 5 по 3 в будь який з днів протягом терміну подачі. І що найголовніше на день закінчення подачі документів для формування рейтингів. Тут же інакше написано.
Антон
Для Абітурієнт_2011:5 по 3 - це за весь термін подачі документів. Якщо вважаєш, що можеш пролетіти з усіма спеціальностями, то краще залишити запасну можливість подання документів.
Коментувати
Fedd
это, в общем-то, как прийти на соревнования по бегу и сказать судье - а я вот в прошлом году бегал - засчитывайте мне прошлогодний результат
Таня
Для Fedd: супер а я значи тот бегун кто в прошлый год бежал)) надо пробывать все возможности в этой жизни и не учить других жить это тебе на будущее))
Рома
Для Таня: ничего подобного... не почтупили в своем году- не мешайте другим поступать в этом...
Антон
Для Рома: Ні Рома ти не правий. Наводжу деякі витримки з Конституції України. Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов’язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості. Стаття 53. Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічно ї, вищої і післядипломної...
Коментувати
абитуриент
а якщо подавати на бюджет і не пройти, і подати на платне, то це друга все спроба? якщо на один і той самий факультет?
думаю
Для абитуриент: можно подавать два пакета документов: на бюджет и на контракт сразу, одновременно на один факультет
думаю
Для думаю:это будет считаться как один вариант из трех
Коментувати
Игорь
Опять они намутили шо попало!!!!!!))
Максим
Це не правильно!!!
Максу
Для Максим:Почему не правильно ?
Коментувати
Валентин
первый)
оля
мені здається що так буде лише в цьому році,це ще один шанс збільшити кількість вступників до вишів в наступному році навряд чи буде така можливість обирати,на жаль
мяу
Для оля: а зачем тебе в следующем году? В этом поступишь и забудешь про эти тесты ))
Антон
Для мяу: Я когда-то был также наивен. В прошлом году имел высокие баллы и диплом республиканской олимпиады... Теперь снова сдаю эти тесты!
Антону от  мяу
Для Антон: А почему ? Разве ты не можешь использовать высокие баллы за прошлый год в этом году ?Ведь сказали что можно )))
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!