Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Сертифікати на проходження ЗНО отримали поштою не всі
Сертифікати на проходження ЗНО отримали поштою не всі

Під час другої сесії тестування з української мови та літератури (2, 3 червня) спостерігачами громадянської мережі "Опора" було виявлено випадки, коли абітурієнти не змогли взяти участь у ЗНО через відсутність сертифікатів

Сертифікати на проходження ЗНО отримали поштою не всі

Як повідомляє прес-служба громадської організації, "Опора" спробувала з’ясувати обставини справи.

Цьогоріч сертифікати розсилалися через відділення Укрпошти рекомендованими листами з врученням. В минулому сертифікати направлялися до регіональних центрів оцінювання якості освіти, звідки їх самостійно забирали учасники тестування.

Потенційні ж абітурієнти 2011 року власноруч писали заяви щодо своєї участі у ЗНО, де вказували контактну адресу та телефон. Після розповсюдження сертифікатів Укрпошта повернула до УЦОЯО 2639 листів, що було переважно пов’язано з неправильно вказаними адресами абітурієнтів.

Українському центру оцінювання якості освіти разом з регіональними центрами вдалося встановити точні контакти 2085 осіб з числа повернутих листів. Втім, дані ще 556 абітурієнтів залишилися невідомими досі.

Найбільше остаточно втрачених сертифікатів виявлено в областях, що підпорядковані Дніпропетровському регіональному центру – 143. В Одеському РЦОЯО їх 114, в Сімферопольському регіональному центрі – 68.

"Опора" звернулася до Українського центру оцінювання якості освіти з запитанням, чи не залишилися сертифікати не доставленими з інших причин. Як виявилося, декілька сертифікатів випадково залишилися на Укрпошті, а саме: один сертифікат - в Севастополі, три – в Донецькій області, п’ять – в Луганській області.

Представники "Опори" висловили думку, що це має стати предметом внутрішнього розслідування.

Слід зауважити, що сертифікат, паспорт чи свідоцтво про народження та запрошення є обов’язковими документами, які повинен мати при собі кожен учасник тестування. У разі відсутності документів або одного з них абітурієнт втрачає право на участь у ЗНО.

Громадянська мережа "Опора" ще раз нагадує абітурієнтам, що втратили чи не отримали сертифікати, мають в письмовій формі звернутися до УЦОЯО щодо видачі дублікатів документів. Таким чином, можна ще спробувати скористатися конституційним правом на рівний доступ до освіти та взяти участь у додаткові сесії ЗНО, що відбудеться з 27 червня по 5 липня 2011 року.

Освіта.ua
07.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Муліхова Ірина
Я не знаю як подивитися результати з мові та літератури
Ирина  Павловна
у меня сын проходит тестирование, и от слова "почта" мне плохо становится. Я живу в областном центре, но когда отправляла документы, то на почте мне долго пришлось объяснять, что это делается ЗАКАЗНЫМ письмом. На что мне девочка ответила "а мы ничего не знаем". В итоге, через кабинет начальника почты я отправила документы. Но и это еще не всё. Мы живем в частном доме, ящик почтовый у нас оборудован нормально. В одну из суббот почтальонка просто в ящик бросила конверт с сертификатом, в этот день погода - мокрый снег с дождем, и все промокло. Пришлось высушивать. О росписи в получении и быть не может, хотя в тот день мы были дома. Вот так то. Не готова наша почта к таким вот накладкам, не знают они что такое ЗНО.
aureliya87
Для Ирина Павловна: а в каком это областном центре такой бардак?У нас (симферополь) все четко.
Руслана
Для Ирина Павловна:У нас все аналогічно.В поштовий ящик закинула і все...Для них не важливо,що через їхню недбалість,людина може залишитись без освіти в цьому році((((
Коментувати
?!!!
Оце глюк! Співчуваю дітям та їхнім батькам, але як каже наша ж мудрість: "Риба гниє від голови"(((

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!