Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Стали відомі правильні відповіді на ЗНО з іноземних мов
Стали відомі правильні відповіді на ЗНО з іноземних мов

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді на тести з англійської, німецької, французької та іспанської мов

Стали відомі правильні відповіді на ЗНО з іноземних мов

Нагадаємо, переважна кількість майбутніх абітурієнтів, які складали зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов, обрали для тестування англійську мову.

Тест з іноземних мов, що відбувся 6 червня, містив 46 завдань, в т.ч. завдання з розгорнутою відповіддю.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати абітурієнт, правильно розв’язавши всі завдання тесту з англійської, німецької, французької або іспанської мови, дорівнює 69. На виконання завдань тестів учасникам ЗНО було відведено 120 хвилин.

Враховуючи те, що тест містив завдання з розгорнутою відповіддю, а також минулорічну практику перевірки тестових зошитів, визначення результатів учасників та їх публікація на персональних сторінках абітурієнтів має відбутися протягом 15-20 днів.

Після визначення результатів, отримані учасником ЗНО тестові бали мають бути переведені у 200-бальну шкалу та зазначені в сертифікаті, який абітурієнт подаватиме до приймальних комісій вищих навчальних закладів з метою вступу на обрані напрями підготовки.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та вирахувати власний бал за 200-бальною шкалою.

Правильні відповіді на завдання тесту з іноземних мов див. в розділі Відповіді на ЗНО 2011.

Нагадаємо, в країні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягень майбутніх абітурієнтів, результати якого вони надаватимуть до приймальних комісій вищих навчальних закладів у період вступної кампанії, що розпочнеться з 1 липня.

Наступним предметом тестування буде математика, що відбудеться 8 червня об 11 годині ранку.

Освіта.ua
07.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліда
ну шо це за таблиця??скажіть мені,бо я не розумію,...по математиці набрала на шару половину правильних(25 з 51) і маю 170, а з англійської 46 з 69 і це те ж саме-170!!! де тут справедливість! от через них і накрилось моє державне щиросердечне вам спасибі! одна чесність в цій державі!
unknown
тест был относительно легкий, не то что пробный. вот пробный был адски тяжелым
Vivi
Для unknown: я б не сказала, що пробне було важке. Для мене навпаки!!!
Коментувати
alex
18 правельних это сколько
unknown
Для alex: 18 - 142.5 таблица ведь есть на сайте
Коментувати
Nameless
Наклепал до того глупых ошибок, что аж смешно стало. ;-)
Юля
Для Nameless: сколько ошибок?
Nameless
Для Юля: 13
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!