Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
віталік
Шо перша шо друга сесії були однакові ))) потрібно було вчитися а не типер сидіти за компютером і обговорювати чо друга сесія була лекшою!!!!!!! Якщо ти готувався та тимав шо першу шо други сесія написати добре!!!!!!! В другій сесії українська мова була важча ніж у першій)))) А Українська література трошки лекша !!!!!!! Ну зато твір в 2 сесій був важче ніж у першій!!!!!!!!!! І неспиричайтеся !!!!! І жалійтеся мінестерство освіти шо перша сесія важча!!!!!!
Елена
полностью поддерживаю!!! Для віталік:
ДМИТРО АНАТОЛЬЇВИЧ
Для віталік: я з тобою згоден !!!!!!!
Коментувати
Васьок
А чому різна таблиця оцінювання за 1 і 2 сесії?
Денис
ВИ (ДРУГА СЕСІЯ) ВЖЕ РЕАЛЬНО НАБРИДЛИ! МИ НЕ КАЖЕМО, ЩОБ ВАМ ЗНИЖУВАЛИ БАЛИ, МИ КАЖЕМО, ЩОБ НАС ОЦІНИЛИ СПРАВЕДЛИВО! ЧОГО ВИ ЛІЗЕТЕ? У ВАС Є ПРЕТЕНЗНІЇ ДО ДРУГОЇ СЕСІЇ - ТО ДАВАЙТЕ РОБІТЬ ЩОСЬ... У НАС ТАКІ ПРЕТЕНЗІЇ Є, ТОМУ МИ І БОРЕМСЯ (НУ НАМАГАЄМОСЬ ТОЧНО)!
Денис
ВИ (ДРУГА СЕСІЯ) ВЖЕ РЕАЛЬНО НАБРИДЛИ! МИ НЕ КАЖЕМО, ЩОБ ВАМ ЗНИЖУВАЛИ БАЛИ, МИ КАЖЕМО, ЩОБ НАС ОЦІНИЛИ СПРАВЕДЛИВО! ЧОГО ВИ ЛІЗЕТЕ? У ВАС Є ПРЕТЕНЗНІЇ ДО ДРУГОЇ СЕСІЇ - ТО ДАВАЙТЕ РОБІТЬ ЩОСЬ... У НАС ТАКІ ПРЕТЕНЗІЇ Є, ТОМУ МИ І БОРЕМСЯ (НУ НАМАГАЄМОСЬ ТОЧНО)!
Отличница!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Денис, я вполне с тобой согласна!!! ....нет претензий у 2-ой сессии..ну и хорошо...чего вы суетесь туда куда не надо.. я медалистка в своей школе ..и что это значит что я на ЗНО резко отупела потому, что сдавала в 1-ой сессии или что..???!!!!
ЧВЛзПВФП
Для Отличница!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: я знаю какие в школах медалисты)))) так щто не нада тут росказывать какая ты умная(((((
Елена
воу мальчик, а у тебя на шее медаль блестела? если нет, помалкивай!!!! Для ЧВЛзПВФП:
Коментувати
Анастасія
На мою думку,це все дурня !!!!!!!Рівень зно був однаковий у 1й і у 2й сесіях!!!!!!!!Можливо у 1й література була на знання більш детальних фактів,але не дуже важка"!!!!!!!!!!!!!!!В школі на цьому увага зосереджувалася!!!!! Готуватися треба було!!!!!!!
Юлия
Для Анастасія: у меня баллы хорошие получаются и я поддерживаю петицию все равно,так как уровень сессий разный,так что не думаю что те кто ее поддерживает все из 2 000 с хвостом абитуриентов такие тупые
Денис
Для Анастасія: Серйозно???? готуватись треба було? ми блін не знали, думали так собі... але про "клятих" другорядних героїв мова чомусь не йшла... Перша сесія - ДЕТАЛЬНО знати твори, друга сесія - твір, герої, автор! Це справедливо? І, до речі, дурня - це те, що ти пишеш!!!!!
люда
Для Анастасія: если вы согласны что уровень был одинаковый, чего вы против чтоб шкала оценивания тоже была одинаковой?? где логика?
Коментувати
АНАСТАСІЯ
я більш чим впевнена що ніхто на наші скарги не зверне уваги.
Андрій
Для АНАСТАСІЯ: Заспокойтеся, ваші бали переводяться у шкалу від 100 до 200. Тобто найкращі і в перший день, і в другий отримають 200. Ви не конкуруєте з іншим днем, а лише поміж собою. Тобто завдання були легкими, важкими, гарними, дурними, але однаковими для всіх!!!
Коментувати
олена
я вчитель,тому увагу на уроках акцентую на деталях,але не думаю,що в умовах ЗНО,а не ВДОМА так легко було з Половцями розiбратися... Вдома будь-який тест легшим видасться. А щодо Сходу-Заходу... Я з Донецька,а розмовляю краще за багатьох з Луцька чи Львова,бо не мiсцем проживання знання мови визначаються,а розумом людини.
Артем
Готовиться надо было, а теперь не нойте!!!
КИЕВ
жужжите дальше, эти ваши "не согласна-ен" до лампочки, готовьтесь к следующему, а то потом снова нытье одно будет в инете
gg...
у нас в стране все продажное.... и на вас никто не обратит внимание... сколько бы вы тут не писали...
Той, що греблі рве
Для gg...: Я б так несказав...
Той, що греблі рве
"Мі сподіваємося,что ця петиція дійде..." кусочок з петиції Це шо за петиція така з помилками? І ви шей хочете кудись її відсилати....спочатку б помилки перевірили...грамотєї...
Андрій
Для Лана: Для gg...: Заспокойтеся, ваші бали переводяться у шкалу від 100 до 200. Тобто найкращі і в перший день, і в другий отримають 200. Ви не конкуруєте з іншим днем, а лише поміж собою. Тобто завдання були легкими, важкими, гарними, дурними, але однаковими для всіх!!!
Коментувати
Анонімно
Тоже писал 2 числа.... Считаю, что задания по украинскому языку были легкие... Сделал в них пару ошибок (из-за невнимательности). Но по украинской литературе задания были тяжелые.... Я считаю, мы не обязаны знать, как там выглядят те герои из "Лісової пісні". мы должны понимать суть, содержание.. но не этот бред... смотрел задания 2 сессии. по литературе они легкие... особенно где нужно соединить... ТРЕБУЮ СПРАВЕДЛИВОСТИ!!!!!!
Лана
Я не розумію, з якої речі всі ці скарги, якщо КОЖНА СЕСІЯ БУДЕ ОЦІНЮВАТИСЯ ОКРЕМО! (Принаймні, так відповів представник Дніпропетровського центру). А отже, наші бали будуть залежити від рівня саме нашої сесії!!! (Сама писала 1 сесію. Так, було складно, але в літ-рі зробила 1 помилку. До речі Половці легко розгадаються логічним шляхом, як і герої з Мавки;) Кому цікаво, могу пояснить) Так що, поясніть, будь ласочка, чого всі так хвилюються?! Краще готуватися до наступних тестів:) Всім успіху!
Макс
Даже написав 1 сессию,набрал 180+ но это не имеет значение,сколько набрал или ответил,суть в том что задание нереально сопоставить. Мои друзья которые писали 2 сессию полностью согласны,что это нечестно,те кто уровнем знаний не дотягивают набрали больше ответов чем многие с 1 сессии,причем это ребята за справедливость,и тоже подписались под петицией,им терять не чего,они не чего не боятся,она показали свои знания,и набрали 195+хотя проходив пробные тесты,и просто пока готовились не добирали даже 170-180. поэтому я не знаю какой здесь выход.Но справедливости уже не бывать вовсе,нужны были тесты одинаковой сложности.А сейчас нужно надеяться на Великих Умов у Власти,только от них зависит наше будущее(аш бесит что мы мало что можем поделать,но мы сделаем все что будет от нас зависит).
Рома
Вимагаємо справедливості оцінювання щодо першої сесії !!
Анастасія
Для Рома: це все вигадка,хочеш просто виправдати те,що багато чого не знаєш!!!!!!Тести повинні оцінюватися об"єктивно,однаково для обох сесій!!!!!
Коментувати
Роман
Доброго дня вам !!! Це 100% несправедливо на рахунок складності тестів !! Я аписав 2 червня, там з укр. мовою ще можна змиритися, а от із літературою то ні .. там такі питання в порівнянні з другою сесією, що здавали 3 червня !!! Дуже важко було здавати 2 червня ... я всіх розумію !!!Несправедливо просто!! Ну адно ми могли б це все пробачити, але якщо подивитись на табличку, що передводить бали у 200 бальну шкалу то просто капець !!! Учасникам першої сесії там занизили набагато бали в порівнянню з другою сесією не дивлячись на завдання 2-го і 3-го чисел!!! Так не має бути !!
Роман
Доброго дня вам !!! Це 100% несправедливо на рахунок складності тестів !! Я аписав 2 червня, там з укр. мовою ще можна змиритися, а от із літературою то ні .. там такі питання в порівнянні з другою сесією, що здавали 3 червня !!! Дуже важко було здавати 2 червня ... я всіх розумію !!!Несправедливо просто!! Ну адно ми могли б це все пробачити, але якщо подивитись на табличку, що передводить бали у 200 бальну шкалу то просто ппц !!! Учасникам першої сесії там занизили набагато бали в порівнянню з другою сесією не дивлячись на завдання 2-го і 3-го чисел!!! Так не має бути !!
Юлия
Вторая сессия хватит оправдывать себя тем,что у вас был супер сложный язык(я вторую смотрела,ничего сложного кроме фразеологизмов не было,ну и если вы читали произведения одно через одно и то сокращенно,конечно вам было тяжко) и говорить,что те кто сдавал первую сессию тупые и протирали 11 лет в школе штаны.Потому что я,например,готовилась,так как поступаю в серьезный ВУЗ,сдавала первую сессию,примерно подсчитала кол-во правилных ответов и плюс сочинение,выходит примерно 184 балла
влад
"зібрано близько 1300 он-лайн підписів" перепрпвляйте, там ше чуть і за 2600 перевалить, добре шо цю новину зробили, так швидше підписи набираються...учасники 2гої сесії, прошу не флудити, якби ви писали в 1шу сесію то тоже б підписались...
Лиза
легче,сложнее-плевать уже честно, но ТАБЛИЦЫ ОЦЕНИВАНИЯ ДОЛЖНЫ БЫТЬ адекватными!!
Олександр Матковський
Я писав ЗНО з української мови 2 червня, незважаючи на те, що я в школі мову знаю добре там мені здалось що я взагалі її не знаю, а про літературу я взагалі не говорю....але побачивши ЗНО що писали 3 червня воно було набагато простішим особливо література!