Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
Уважаемый Виктор Федорович! Почему из-за ошибок Министерства страдают и те кто сдавали тестирование в первой сессии, и те кто во вторую? Я думаю что много кто не согласен с тем, что задания были сильно сложные. И зачем приукрашивать и оскорблять тех, кто сдавал 3 июня? Ни один вопрос не совпал с вопросами первой сессии, в интернете тоже не было заметно что б кто то спрашивал, а если и спрашивали, то это притензии не к абитуриентам а к комиссии, которая наблюдала за порядком. Почему те кто набрал 75-80 должны уровняться с теми кто не учил и набрал 50-60. Кто виноват, что не учили и ожидали другого? По-моему ЗНО всегда было неожиданностью и никто никогда не обращал внимания с Министерства на всякие бунты! Просим Вас принять меры и сделать справедливое распределение рейтингового бала!
Таня
Для Саша: ВАС ГРАММАТИКЕ НЕ УЧИЛИ?! ПРЕЖДЕ ЧЕМ ПЕТИЦИЮ СОСТАВЛЯТЬ,НУЖНО ПОДУМАТЬ,КАК ЕЕ ПИСАТЬ!
Никита
Для Саша: Можна Бараку Обаме еще написать...он тоже такие вопросы решает...
Коментувати
whatareyouwaitingfor?
так ви зробіть так, щоб одна людина змогла дати свій голос за петицію лише один раз. бо у вас там таке робиться, що люди і по два, і по три і по більше разів голосують. це ж теж несправедливо) ну, зробіть все правильно, невтомні борці за фальшиву справедливість)
ИЛья
В 1 день були дуже спірні завдання, наприклад яскраво-ядучий, більше того у 2 день потребувалося лише середнє знання твору для відповіді.
Таня
Для ИЛья: Согласна абсолютно!
Ірина
Для ИЛья: Але в другу сесію були потрібні ще й знання історії. А яскраво-ядучий це нормальне питання, яке розглядається в школі (7-й чи 8-й клас).
Денис
Я так розумію, що тут самі лише учасники 2 сесії зібрались! Дуже бачу ви мудрі, подивився б я, якби ви здавали у першу сесію! Запитання про "Лісову пісню" і "Вершники" - цього вже достатньо, щоб зважати на несправедливість першої сесії, адже за них можна отримати 8 балів! Якщо ви кажете, що ми такі тупі, то чому пан Лікарчук підтримав нас у наших домаганнях, він теж визнав, що завдання різні з укр.літ за рівнем складності. Да і взагалі, ця петиція справді оформлена не найкращим чином, але лише через вас - учасники 2 сесії, які своєю "нецензурною" лексикою загаджують її. А те, що ми боремся за наше майбутнє - це наше право... І ви повинні ВСІ зрозуміти, що цю несправедливість не побачив хтось один, а всі зразу, значить було таки на що дивитись! І
Коментувати
Ігор
Я створив "Анти-петицію" !!! зараз кину. ПІДПИСУЙТЕСЬ!!!!
Таня
Для Ігор:
Коментувати
Тетяна
Які *розумні* учасники другої сесії, я готувалася цілий рік на курсах до української літератури, всі твори прочитала, переробила хто-зна скільки тестів і майже все без помилок було. Аж таких складних тестів я не очікувала. Якби я здавала 3 числа, то мій бал був би вище на 10-15 балів так точно. Чому я маю губити скільки балів із за різної складності тестів?! Всі абітурієнти повинні бути в різних умовах!
Вікторія
Поганому танцору кажуть,щось мішає я догадуюся,що вам мішає!!!! менше возмущайтеся завдання рівносильні!
Наталя
Для Вікторія: А сама то чего возмущаешься если "после боя кулаками не машут"??
Коментувати
Михаил
тесты были совсем не одинаковые...во первых первой сессии и так тяжелее писать потому что первая а вторая может посмотреть форму заданий первой и уже быть более и менее готовой и адекватнее было делать хотя бы обе сессии одинакового уровня сложности. И никакого эгоизма здесь нет по отношению к абитуриентам второй сессии, здесь люди всего лишь пытаются отстаивать свои права не ущемляя ваши, что здесь дурного??
Макс
Люди ,ви привикли в своїх невдачах звинувачувати всіх ,окрім себе
Сергій
Для Макс: Я бачу ти знаєш Лісову пісню, висловлювання письменників і роман Вершники напам'ять. Й не треба казати, що українська мова була складніше. Той, хто знає правила не помітить різниці в завданнях з мови.
Коментувати
Алина
писала первую сессию, достаточно сложно. прорешала потом вторую, и там тоже вопросы не простые. уровень сложности одинаковый. просто задания разные, на разные правила и произведения. для кого-то одно легче, для кого-то другое. я считаю что уровень сложности был одинаковый!!!!
аля
Для Алина: вполне согласна...я тоже писала первую сессию написала не так как хотелось конечно но все же...а абитуриенты со второй сессии не виноваты в том что попали на нее.а теперь получаеться что им меньше балов дадут.
Коментувати
Катерина
Це несправедливо! Перша сесія була складніше!!!
Василинка
я здавала в 1 сесії, тести складніші...народ хто переживає за свій рейтинговий бал - підпишіться під петицією!!!!!!!!!!!!!
Совєтська Снігурка
Напишіть листа Діду Морозу кращеДля Василинка:
Василинка
Для Совєтська Снігурка: сарказм твій ні до чого...якщо тобі пощастило писати в 2-ій сесії - мої вітання....
Коментувати
whatareyouwaitingfor?
було тільки кілька запитань з літератури, які дійсно були складними. а в іншому обидва тести були однакового рівня. і та розбіжність є не значною. я писала в ІІ сесії, але для себе я розв’язувала тести з першої сесії. результати різнилися лише на два тестових бали. як на мене, цю петицію складають ті, хто хоче якось підвищити свій результат тому, що досить невдало склали тест. шукати у комусь винного за свої помилки - дитяча дурість...
Ира
Завдання були різної складності , особливо з літератури ( завдання 1 сесії набагато важчі )
Ольга
тести однакової складності. по-перше ніхто не винен, що у першій сесії з літератури були переважно твори, що мало хто любить читати, як-от вершники.. я робила літературу і всього одна помилка.. твір у другій важчий..так що не треба говорити про несправедливість
Наталя
До останнього не вірила що ті хто писав українську 3 числа мали легші завдання ,особливо з укр літу,, але сьогодні зробила 2 сесію і дуже обурена.Завдання з української мови нормальні,якщо знати правила все зрозуміло( а в першій сесії завдань на граматику майже не було ,а були на розуміння української лексики : "замовити букет.." та "меблевий" ) З української літератури я у шоці, питання не стосувалися розуміння тексту .Про пісню з "України в вогні" почула перший раз,хоча дуже полюбляю цю кіноповість. І звідки я повинна була знати ,що там казав Квітка-Основ"яненко про "Марусю",я про свої контрольні твори також багато чого хвалебного кажу ....Зробила завдання 2 сесії усе зрозуміла,відповіла правильно ,питань нема. Та де ж справедливість???!!!
Євгеній
Люди!!! Хватить нить, візьміть і вирішайте другу сессію!!!!! Я зврівнив результати, -+2 балла. Сам писав 2 червня, мова була геть легенькою а література- на логіку. Тупо зазубрена інфа - це тупо!!!! Мова 3 червня була не однозначною, було завдання де було точно 2 правильні відповіді! Люди не хвилюйтесь другій сессії дістався складніший твір ніж нам))))
001
Все, шановні, я пишу петицію! НЕ можна допускати, щоб абітурієнти були не в ріних умовах! Такого не буде! Усі, хто небайдужий до моєї думки, ставте свої підписи. Петиція скоро буде!
КатяКатя
Для 001: Де можна буде проголосувати?
Леся
Для 001: Ага, а как же. Неужели вы настолько слепы, и верите, что что-то изменится...
Яна
Для 001: кинеш ссилку, будь ласка, де підписатись!
Коментувати
Леся
Ну пишите-пишите..Если надеетесь, что это поможет. Вот только ничего это не даст. Конечно, проще найти себе оправдание, но и эгоистом тоже нельзя быть.
Марія
на мою думку, тести були однакові за складністю.дійсно , література у першої сесії була складніша. але я вважаю , що розбіжність по складності тесту є не дуже суттєвою. мене більше хвилює та несправедливість, що деякі абітурієнти мали змогу заходити в інтернет і списувать під час проходження тесту. і це залишається поза увагою. ось що несправедливо.
Влад
Для Катя: +1