Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
Сергей, я не скажу что ваша сессия была очень сложной...
Сергей
Совєтська Снігурка,сама то наверное писала 3го числа ,я прав?!А мы не разводим ,мы за справедливость,а тебе походу жалко ,что нас адекватно оценят?!
Совєтська Снігурка
ДЛЯ ВСІХ СЕСІЙ-дивіться в свої бланки і рахуйте свої бали. Те, що ми тут розводим демагогію і, вибачте, срач ні до чого гарного не призведе. Бали ставимо не ми і не ми вирішуємо складність тесту.
Денис
кто как был готов, так и написал....
Альона
Я писала тести 3 числа і також зробила 5 помилок в літературі,і я не вважаю,що тести 2 та 3 числа рівні за складністю!!!!І не важливо,медаліст ти чи ні,просто треба було читати твори і готуватись!!!!!
Лена
Я писала тест першої сесії, в мене 2 помилки, у другій немає помилок(вирішувала вдома). Медаллю на жаль похвалитися не можу, і високим атестатом теж. Загалом мені це великої ролі не грає, але скажу відверто, що все-таки перший тест важчий набагато... Але оцінювати все рівно будуть обидва дні по різному, рахуючи максимум від найбільшого результату( мінус іще 4 бали це буде 200). Хоча я повністю згідна, що складений тест несправедливо. А от просто цікаво, чи є хтось, хто написав праивльно усе?
Денис
Литература второй сессии было а легче, чем во второй, а язык был сложнее..
Ольга
я писала першу сесію,і аш 5 помилок допустила з літератури...чому все так не справедливо???????????в міністерстві повинні обов*язково по-різному оцінювати 1 та 2 сесію....адже всі за таке чесне ЗНО!!Тож давайте цього й дотримуватися!!!!
Lyub
перша сесія складніша і це правда!
Ірина
ЗГІДНА!!!! МИ ЗА СПРАВЕДЛИВЕ ЗНО! чому завдання були не рівноцінними? перша сесія(література) дійсно ВАЖЧА! і не треба розводити теревені,що а у другої мова важча..от як раз мова однакова.
Василинка
Для Ірина: згідна..мова абсолютно одинакова..
2 сесія
Для Ірина: Однакова ти завдання на 4 бали дивилась. Зрівнювала??? Зрівняй! А потім кажи. Одні фразеологізми про що кажуть! а ті речення!!! А література в 1 сесії тільки 2 питання важких було про Лісову пісню і про Половців. І то про половці написано хто за кого в ДПА 2011 6 варіант!
Василинка
Для 2 сесія: я знаю про що говорю, а отже дивилась і навіть розв"язала правильно...і стверджую що мова одинакова
Коментувати
Ліка
Я згодна з тими людьми,які вважають,що завдання другої сесії були набагато простішими.Ажде в мене приблизно 62 правильних відповідей(без тексту) з мої першої сесії,а взявши у подруги тести(вона їздила 3 червня),то підрахувавши я отримала 71 правильну відповідь.І де справедливість?Я дуже обурена.Адже я закінчила школу зі срібною медалю.
Макс
Для Ліка: Ліка, ти писала тест дома в нормальній спокійній обстановці ,а не на ЗНО
2 сесія
Для Ліка: Медаль в школе получить не велика проблема!!!
2006
Для 2 сесія: полностью согласна, особенно сейчас, когда учитывается средний бал аттестата
Коментувати
2 сесія
Ребят, задания проверялись по сто раз перед печатью. и не дураками, а людьми гораздо квалифицированнее. поэтому,мне кажется,это несправедливо делать разные таблицы. профессора-составители ведь не дибилы
Юля
Вам більше не має чим зайнятись? В УЦОЯО і без вас знають як оцінювати і першу і другу сесії)))))
Совєтська Снігурка
І знову розділили країну. Тепер ворогує молодь-перша сесія проти другої. І сміх і гріх
Никита
Для Совєтська Снігурка: ахахаха все правильно))))
Коментувати
Настя
Для тех, кто считает, что первая и вторая сессии одинаковые по сложности,просьба не оставаться равнодушными и подписать петицию за одинаковые таблицы баллов для обоих сессий!!!! http://www.onlinepetition.ru/pet2/petition.html Будьте за справедливость!!! Не упускайте свой шанс высказаться и выразить свое мнение! Нам важен КАЖДЫЙ голос!!!
Настя
Для Настя: одинаковыми таблицы не будут,так как они зависят не от ваших голосов,а от высшего набраного балла за определенную сессию
Коментувати
Макс
Для Сергій: привіт ,Сергій я знаю не ідеально.Лісову пісню читав 2-3 роки назад я розумію шо ви хочете халявний бал не по знаннях,але все ж таки люди заспокійтесь і готуйтесь до 3го предмету .
2 сесія
Никаких привилегий первой сессии! это не справедливо..тот кто хотел сдать тот сдал! и мы не собираемся терять свои честно заработанные баллы из-за того что кто-то завалил и ищет любой способ повысить свой результат
Вася
Ото, ті хто здавали другу сесію, не розказуйте. Ідіть радуйтеся за легші тести ,а не хочете сприяти - не мішайте!
Саня
Для Вася: які легші тести? Ти нашу укрмову бачив? Не тіки ти, усі з першої сесії!!! У нас укрмова важче англійської була, а у вас взагалі дитяча!!! А те що у вас укрліт був важкий у двох чотирьохбальних питаннях ще не говорить про те, що ваші тести були складніші!!!
Никита
Для Саня: Хлам у вас был полный, а не укрмова! Вторая сессия полностью легкая была....ее мог любой пятиклассник решить...про укрлит вообще сказать нечего...сравнивая с первой сессией это небо и земля
Коментувати
Лєна
Для Катя: ] підтримую!!!!
Max
Українська література була не на багато легшою. Реальне знання змісту вимагалося лише в питанні по "Подвійному колу". У 2 сесії українська мова була набагато складнішою. Розв'язуючи тести 1 сесії я зробив лише 2 помилки в мові, на другій їх було 5. Я категорично не згоден з цією петицією. Головним аргументом абітурієнтів є мітинги, невже Ви вважаєте, що їх уникнете, якщо зробите не рівні умови для учасників ЗНО?
001
Для Max: CПРАВЖНЯ ІСТИНА!!!!
Саня
Для Max: абсолютно згоден. прямо мої думки! Ящо таблиці будуть не чесними по відношенню до другої сесії, я особисто вийду на мітинг!!!
Никита
Для Саня: так ты прям революционер...
Коментувати
Маша
первая сессия литература в 256 раз была сложнее!!! неправильно будет сделать одинаковую шкалу оценивания!!! чтоб делать одинаковую шкалу оценивания, нужно с начала давать одинаковые задания по сложности!!!
Никита
Для Маша: Странно...я думал что в 257)))
Наталка Полтавка
Для Никита: 5+))))
Коментувати