Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО В Україні завершено тестування абітурієнтів з іноземних мов
В Україні завершено тестування абітурієнтів з іноземних мов

6 червня регіональними центрами тестування було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з чотирьох іноземних мов. Результати кожного учасника мають бути визначені протягом 15-20 днів

В Україні завершено тестування абітурієнтів з іноземних мов

Майбутні абітурієнти прийняли участь у тестуванні з чотирьох іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської.

Беззаперечним лідером серед майбутніх абітурієнтів є тест з англійської мови, який здавали більш ніж 90% абітурієнтів з тих, хто обрав іноземні мови як предмет для тестування.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання мали розв’язати 46 завдань тесту для чого їм було відведено 120 хвилин.

Максимальну кількість балів, яку зможуть отримати учасники, за умови правильного виконання всіх завдань тесту з англійської, німецької, французької або іспанської мови, – 69.

Враховуючи те, що тест містив завдання з розгорнутою відповіддю, а також минулорічну практику перевірки тестових зошитів, визначення результатів учасників та їх публікація на персональних сторінках абітурієнтів має відбутися протягом 15-20 днів.

Після визначення результатів, отримані учасником ЗНО тестові бали мають бути переведені у 200-бальну шкалу та зазначені в сертифікаті, який абітурієнт подаватиме до приймальних комісій вищих навчальних закладів з метою вступу на обрані напрями підготовки.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та вирахувати власний бал за 200-бальною шкалою.

Правильні відповіді на завдання тесту з іноземних мов будуть оприлюдненні протягом 6-7 червня в розділі Відповіді на ЗНО 2011.

Наступним предметом, з якого буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень стане математика. Тестування з цього предмета відбудеться в середу, 8 червня об 11 годині.

Обговорення ВКонтакті http://vkontakte.ru/abitura_vstup

Освіта.ua
06.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Meow
Т.е. если написала имя, это не страшно? Фамилию же я не писала..
SadSmileIsBack
Скажіть, якщо я написала в листі своє ім'я, це значить.........це жахливо? Я маю застрелити себе? я написала тільки імя, без адреси і прізвища.... я себе ненавиджу.
799
Для SadSmileIsBack: всмысле?? я тоже не писала не адрес не фамиллию! работы же закодированы..
Meow
Для 799: Народ, ну скажите, пожалуйста, то, что имя написано - это ничего? Я же своей фамилии и адреса не писала =\ Best wishes \ Ksusha. Мало ли ещё не засчитают...
Коментувати
КИЕВ
ни одной ошибки !!!!!!!!!!!!!! Я рулю !!!!!!!!! Тесты были очень легкие !!!
Оля
Для КИЕВ: И у меня ни одной!!!!
Наталія
Для Оля: у мене одна :)
Коментувати
Оля
Для 799: по инглишу?
799
Для Оля: да по инглишу..
799
всмысле?? я тоже не писала не адрес не фамиллию! работы же закодированы..
Коментувати
Ich
а якщо я написав лист не про тур по Україні а про тур з України мені хотяб якийсь бал дадуть ? Бо тести відповів класно , боюсь за лист ( я подумав що of Ukraine =з України + там ще назва "Around the World ") скажите кто знает пожалуйста
Оля
Для Ich: Это могут посчитать,как несоответствие теме...но,я думаю,баллов 7-10 дать должны-в зависимость от самой работы.
Ich
Для Оля: ну письмо я вроде без ошибок , с абзацами , грамотно написал только подумал что это из Украины .
Оля
Для Ich: Да постявят что-то,ИМХО=)))
Коментувати
Оля
Ура,ура,ура!!!!!!У меня нет ни одной ошибки!!!!!!!Испанский,я люблю тебя!!!!!!!!!
Александр
Для Оля: всегда хотел знать испанский...
Оля
Для Александр: Я его учу только 8 месяцев,очень классный язык!!!Перед тестом,даже несколько футбольных матчей посмотрела,с испанским комментатором=)))
Коментувати
Анастасия
На сколько нужно умножать правильные ответы?
Я
Для Анастасия: k=1.13 вроде.
Коментувати
Яна
як вам такий розклад подій, що одне із завдань, а саме 2ге, було використане із тесту IELTS.. це трошки не для рівня наших шкіл...
Олег
Хочу сказать что ЗНО расставляет все по своим местам. Петушки ноют про Б2... А что же вы хотели учась по Карп`юку? Никакие преподаватели с Мальты и тд не помогут вам сдать если вы действительно не в языке. У каждого есть интернет и аккаунт та рутрекере. Что же вам мешало целый год или хотя бы пол года смотреть фильмы и сериалы на англ. а не заносить по 700 грн каждый месяц просто так? Сами виноваты, и Табачник, школы и власть тут не при чем.
Олька
Для Олег: Какие "петушки"? Обещали тест уровня "В1",так какого лешего ставить "В2", которому в школах не учат?! Я просто не понимаю, ЗАЧЕМ ВРАТЬ???
OLEG
Для Олька: Пообещали бы А1 что бы изменилось?
Я
Для Олег: ой, какой зая, дай я тебя поцелую.) у нас власть всегда ни при чем, она так и говорит. только что ж ты, родной мой, не предложил ещё в математику - задания на логику, ну, как в олимпиадах, да, но можно сложнее, а в биологию и физику - задания со 2-3 курса. почему нет? что мешает целый год затариваться сборничками, а?) мозгов вообще нет? не соображаешь, что в один прекрасный станешь самым крутым ноющим петухом?)
Коментувати
D1amanT
чьо_бля: умный нашёлся
чьо_бля
Для D1amanT: ти, москалю, мовчи бо тебе взагалі немає бути в цій країні і тоді всі б добре здавали ЗНО, бо була б менша конкуренція
Коментувати
АА
Правильные ответы по английскому: Задание 1 1. student profile; 2. extracurricular activities; 3. housing and facilities; 4. information resources; 5. information system Задание 2 is a dishonest... 7.Turning their... 8.elderly people rarely... 9.the student`s learning style differs... 10.principles Задание 3 11.Jay Dickman - has got an award... 12.Kitty Coley - uses sports activities... 13.Michael Melford - teaches people about... 14.Tierney Thys - is an underwater world... 15. Kurt M. - specializes in mountauin... Задание 4 16. the brain shuts off... 17. different things happen 18. you are more likely.. 19. they change throughout... 20. that adults need... 21. you get enough sleep Задание 5 22.arguing 23.off 24.like 25.taking 26.himself 27.desingned 28.lined up 29.travelled 30.project 31.by 32.challenge 33.tendency Задание 6 34.more 35.songbirds` 36.to attract 37.the better 38.are born 39.aren`t found 40.known 41.hearing 42.to remember 43.tend 44.are tired 45.most
001
Для АА: а ви впевнені у цьому??? у мене перше завдання (№5) не таке. і я у ньому впевнена..
Школота
Для 001: Варіанти можуть не збігатися, але мені здається, що цей пан лаханувся в 6-ому і, можливо, у 8-ому
Лёнчик
Для 001: Вибач, іноді я себе не контролюю.
Коментувати
Тарас
Скиньте хто-небудь відповіді на 2 завдання, якщо ви впевнені в їхній правильності, будь-ласка.
Леся
Для Сокольчик: Репетитор - это еще не показатель. Он дает базу, а дальше ты сам.
Сокольчик
Для Леся: я готовилась. реально готовилась. последние пол года меня окружал только английский... и толку-то?
Коментувати
dasha
Для Віктор: так там наче немає відповідей на 2-ге завдання (там де тестові варіанти вибрати)
Оля
народ если у меня 34 правильно скажите сколько это на баллы + сочинение написала хорошее
Петя
напишите, пожалуйста, ответы на 1-ое задание!
Александр
У меня почти 20 ошибок, несмотря на то, что я целый год зубрил английский. я ненавижу жизнь , ненавижу ваш гребаный мир. хочу тупо повеситься. бога нет,... ненавижу вас всех... возненавидьте и меня, вы мне хуже не сделаете. моя жизнь кончена!!! я конченый и вы все тоже конченые!
Кeibi
Для Александр: еееее!!!!ти що???була би проблема велика!!!!!20 помилок!!!!!ну і що???за таке не вішаються!!!!вішаються коли 20 дітей і нема що їсти дати!!!!а ти!!!!не говори дурниць!!!заспокойся...не ти один такий...я теж наробила кучу помилок...а мріяла на англійську поступати....ну і що???це є стимулом для мене до подальшого удосконалення своєї англійської!не всім все зразу вдається
Кeibi
скажіть хтось відповіді на 5 завдання,будь ласка
нервному александру
Для Александр: Ты истеричка, успокойся......
Коментувати
Саня
Коли будуть відповіді?? На тестпорталі написано, що матеріали з відповідями по всім мовам розміщені, чого на справді немає.... вони працють як зазвичай....
Юлия
скажіть відповіді на 3-тє завдання
Я
Jay Dickman - has got an award... 12.Kitty Coley - uses sports activities... 13.Michael Melford - teaches people about... 14.Tierney Thys - is an underwater world... 15. Kurt M. - specializes in mountauin... Для Юлия:
Юлия
Для Я: дякую.... скажіть 6 помилок це як? на скільки приблизно ? якщо йду на лінгвістику багато?
Я
Для Юлия: все залежить від рейтингу
Коментувати
Otome
дайте будь ласка відповіді на 2 та 3 завдання
Volt
Для Otome: Сиджу от і думаю, що якщо я нафотографую свої відповіді до 2 та 3 завдання,то 100% гарантії дати все одно не зможу...може краще дочекатись офіційних відповідей...
Otome
Для Volt: ну то так для заспокоєння... будь ласка дуже потрібно 3-тє
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!