6 червня відбудеться ЗНО з іноземних мов

У понеділок, 6 червня майбутні абітурієнти складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, німецької, французької та іспанської мов

6 червня відбудеться ЗНО з іноземних мов

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які складатимуть тести з іноземних мов, мають виконати 46 завдань тесту, з обраної ними мови. Час відведений для відповідей на завдання складає 120 хвилин. Кожен тест з іноземної мови має дві частини – письмо та читання. Зміст тестів визначений відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання затверджених Міністерством освіти і науки.

Тести з іноземних мов складатимуться із завдань чотирьох форм: завдання на встановлення відповідності, завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на заповнення пропусків у тексті, а також завдання з розгорнутою відповіддю, обсягом не менш ніж 100 слів.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту з англійської, німецької, французької або іспанської мови, – 69.

Після визначення результатів, отримані учасником ЗНО тестові бали мають бути переведені у 200-бальну шкалу та зазначені в сертифікаті, який абітурієнт подаватиме до приймальних комісій вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, допуск до пунктів тестування розпочнеться о 10 годині 10 хвилин. Реєстрація учасників ЗНО з іноземних мов триватиме до 10 години 45 хвилин. Початок тестування об 11 годині ранку.

До пункту тестування абітурієнт обов’язково має взяти із собою документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія й номер якого зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання), сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Звертаємо увагу абітурієнтів, що запізнення учасника на пункт тестування, а також відсутність необхідних документів позбавляє права брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також бажано взяти з собою дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору та маленьку прозору пляшку з питною водою.

Освіта.ua бажає успіхів учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Приклади тестових завдань та рекомендації щодо їх виконання див. у розділі Підготовка до ЗНО

Обговорення ВКонтакті http://vkontakte.ru/abitura_vstup

Освіта.ua
04.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артем
Кто сегодня в Запорожской гимназии 107 в аудитории 15 сдавал английскую?
оля
Пожелайте мне удачи,иду на испанский)))
катя
дуже мало часу дають !((((
ДМИТРО
ууу-ууу-ууууу сегодня тестирование(((
Мілан
одне радує ,що завдання будуть легші ніж минулорічні!!
Дмитрий
Какие английские и немецкие,тут математика на носу...((((
Оля
Для Дмитрий: что все так плохо с математикой?
Коментувати
vdvdfdh
На ЗНО с англ. можно словарём пользоваться?
Влад
неможна звичайно)
Коментувати
Віка
а які були теми творів в минулорічних ЗНО ? ну там...2008\2009\2010 ?
Галя
2010 : написати лист-скаргу про те, що біля вас на місці, де мали будувати якусь спортивну споруду, будують супермаркет. Здається, так. Взагалі листи треба вміти писати на зно. Можна вивчити пару фраз-кліше, і пишеться без проблем. Головне не плутати ділову і буденну лексику. Для Віка:
Яна
Для Віка: а в 2009 щось на зразок написати листа і в ньому описати вивчення іноземних мов у твоїй школі та описати вчителя. якось так. Успіхів всім
Коментувати
Helen
В принципі, завдання з ЗНО, що було того року, було складне тільки в одному тексті.Твір там простенький. Але позаминулорічні, при порівнянні, взагалі як для 9го класу. Якщо буде таким, як 2009го року, то все буде супер! Всім натхнення на твір побільше і як не знання, то хорошої інтуіції! =*
Оля
как вы думаете облегчат тест? а то в прошлом году ужас был(
Євген
Для Виктория: А какая разница блин?!! Система-то рейтинговая!!! Вы хоть 30 баллов из 70 напишите, но если у вас будет ЛУЧШИЙ результат, вы получите свои 200 баллов! Всё зависит только от вас, так как ВСЕ в одинаковых условиях!
...
Для Євген: поверь, разница есть. есть те, кто просто тупо угадал и набрал больше баллов, чем тот, кто учил. и даже дело не в рейтинге, а подходе государства к делу. и когда ты думаешь: ну, может не на 200, но на 180 я английский знаю, а приходишь на тесты видишь эту хрень, то ты в шоке. и пишешь так же, как и тот, кто объективно знал на 160, просто немного больше угадал. Вот и все.
Олька
Для ...: Де ти побачив тут "хрень"??? Це завдання для середнього рівня. Для середнього знань англійської мови,а не книги Плахотника! У школі не вчать на рівень "В1",там дають рівень "А1" лише. Цей рівень,я думаю,запросили університети,бо викладачів дратує,коли студенти нічого не знають... Шановні колеги,завдань рівня Плахотника там НЕ БУДЕ!!! Готуйтеся до найгіршого...
Коментувати
Виктория
Надеюсь, с инглишем не будет таких проблем, как в прошлом году
Олька
Нарешті...I adore english.GOOD LUCK to everyone!)))))
Nameless
English adores you. Для Олька:
Оля
Для Lyub: All your result depend only from you, In my opinion
skunky
Для Оля: It should have been written as follows:All your results depend only ON you,in my opinion.Fair weather to all of you,guys!
Коментувати