Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО В України завершено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури
В України завершено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

В тестуванні, що проходило протягом 2 та 3 червня прийняли участь близько 90% від загальної чисельності зареєстрованих учасників ЗНО-2011

В України завершено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Тест з української мови і літератури є обов’язковим предметом для всіх учасників ЗНО, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2011 році, за винятком абітурієнтів які отримали атестати про повну загальну середню освіту у 2007 році або раніше.

Тестування з української мови проходило протягом двох сесій - 2 і 3 червня, майбутні абітурієнти були поділені на дві рівні групи.

Перевірка тестових зошитів та визначення результатів тестування обох сесій з української мови і літератури буде проведено протягом двох тижнів. Після чого на персональних сторінках абітурієнтів з’явиться інформація про результат кожного учасника, переведений у рейтингову 200-бальну шкалу.

Результати, отримані під час зовнішнього оцінювання, будуть зазначені в сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), який абітурієнт подаватиме до приймальних комісій вищих навчальних закладів.

Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднені правильні відповіді на завдання першої та другої сесій проведеного тестування. Для визначення попередніх результатів тестування, абітурієнти мають можливість скористатися орієнтовним розрахунком бала з української мови і літератури за 200-бальною шкалою.

У відповідності з графіком проведення ЗНО-2011, наступним стане тестування з іноземних мов, яке розпочнеться 6 червня об 11 годині ранку. Реєстрація на пунктах тестування триватиме з 10 годин 10 хвилин до 10 годин 45 хвилин.

Звертаємо увагу учасників ЗНО, що для допуску до пункту тестування абітурієнт обов’язково має взяти із собою документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія й номер якого зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання), сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Освіта.ua бажає успіхів всім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Обговорення Вконтакті http://vkontakte.ru/abitura_vstup

Освіта.ua
04.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рома
Результат зно
Бечко Олеся
українська мова

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!