Оприлюднено відповіді ЗНО з української мови і літератури. Перша сесія

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови і літератури, що відбулася 2 червня

Оприлюднено відповіді ЗНО з української мови і літератури. Перша сесія

За повідомленнями регіональних центрів оцінювання якості освіти участь у перший сесії ЗНО з української мови і літератури взяли близько 90%учасників у всіх регіонах.

На розв’язування тесту з української мови і літератури, який містив 61 завдання, абітурієнтам відводилося 180 хвилин.

За визначеною процедурою Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) має направити бланки відповідей учасників ЗНО до відповідних центрів обробки.

Максимальна кількість балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО з української мови і літератури, правильно виконавши всі завдання тесту, складає 111 балів. Після визначення результатів, отримані учасниками бали мають бути переведені у 200-бальну шкалу.

Відповіді на ЗНО з української мови та літератури 2011 року (І сесія).

Обговорення теми Вконтакті http://vkontakte.ru/abitura_vstup

Освіта.ua
03.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Люба
Будь ласочка,скажіть мені,якщо у мене 8 помилок і твір десь приблизно на 19-21, то хоча б 190 буде чи ні?...((((((((((
Лана
Не хвилюйтесь ви так:) Представник центру оцінювання відповів, що "шкалювання проводиться по кожній сесії окремо. " Так що, все буде кльово! ;) Всіх приймуть. Я тільки не розумію, навіщо введені прохідні бали... 175 з профільного предмету це досить складно набрати, а якщо в універах буде недобір, то чому б не зарахувати тих, у кого від 150 (скажімо...)
Влад
На мою думку література у першій сесії була важчою ніж у другій.
ВИКА
Я ЗДАВАЛА 2 СЕССИЮ.ДА ЛИТЕРАТУРА ЛЕГЧЕ БЫЛА НО ТОЛЬКО ДЛЯ ТЕХ ХТО УЧИЛ... А ВОТ МОВА ППЦ У МЕНЯ ЛИЧНО ЗАВАЛ ЧЕТО ПОЛУЧИЛСЯ ХОТЯ Я ЕЁ ЗНАЮ ОЧЕНЬ ДАЖЕ ХОРОШО. А ВОТ НА ПЕРВОЙ СЕССИИ БЫЛА МОВА НАААМНОГО ЛЕГЧЕ. Я СЧИТАЮ ЧТО УРОВЕНЬ "СКЛАДНОСТИ ТЕСТИВ"БЫЛ ОДИНАКОВЫМ И ОЦЕНИВАТЬ ДОЛЖНЫ ОДИНАКОВО!
Ivan
Написав 31 правильне зі всіх завданнь. Як думаєте повезе набрати 124?
Роман
Для Ivan: це буде більше 124 балів 100%
Коментувати
Yura
29 помилок з 88 питань за 1-у сесію скільки це приблизно балів?
Ольга
скажіть,будь ласка,77 вірних без твору це багато??
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
Для Ольга: ДА)))))))))))))))))))))))
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
Для Ольга: Возьми,к примеру,минимум за сочинение-10 баллов.Все равно выходит нормальный результат)))))))))
Ольга
Для ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ: дякую..але так хотілося б 190-195...еххх(((
Коментувати
Я
И мне показалось, что задания 1ой и 2ой сессии были более-менее адекватными. Я не считаю, что 1я сессия была так уж сложна (сама писала 1ую). Задания с соответствиями были реально бредовыми, особенно по творчеству Шевченко. Многие вопросы мне не то, чтоб показались сложными - откровенно бредовыми. Я не верю в такую объективную оценку знаний.
001
Ось ви такі тут розумні, ті хто писав першу сесію, але не хочете зрозуміті що обидві сесії цілком еквівалентні! Тільки послухайте себе, ваші проблеми пов'язані в більшості своїй з українською літературою. Але ви на нашу мову дивилися( я маю на увазі мову другої сесії) там багато спірних питань, тільки порівняйте ваше і наше завдання з фразеологізмами..подивіться на наші граматичні завдання!!! Подивіться на тестові питання з укр літ! Наприклад про україну в огні.. Не жалійтеся, що ви тут жертви! Питання про половців було нелегким, але передбачуваним, якшо ви йдете на зно ви зобовязані розрізняти твори Шевченка. Єдине, що викликало б труднощі - це питання з лісової пісні.
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
Для 001: Ну и про творчество Т,Г,Шевченко тоже.Про Половцев там ничего сложного не было.Это элементарный вопрос.
Олена
Для 001: та не треба тут нам втирати що лише у 2 сесіїї спірні питання візьмемо питання з тексту 1 сесії про фразеологізми - можна запитати журналістку Ольгу Недавню що мала на увазі коли писала що більшості на небо глянути ніколи - це так в них часу немає чи це вони не займаються гімнастикою для очей я все таки схиляюся до зайнятості тобто їм ніколи а це дорогі мої і є звичайний фразеологізм так як і стати грудьми так що низький уклін безграмотним складальникам неоднозначних питань
Олена
Для Лана: це так само одна із неоднозначних відповідей тому що яскравий крикливий ядучий слова синонімічного ряду всі питання задаємо освітянам а у відповідь-тиша та 1 сесія - то конфуз повний з питаннями що з мови а що з літератури(((((((( співчуваю діткам
Коментувати
Ганна
Думала буде складно складати цей іспит, але він виявився не таким вже і складним.
Ганна
Менi дуже сподобалося складати ЗНО. Насправді думала буде складно, але виявилося, що ні.
nina
зачем вы так гоните на 2-ю сессию,там тоже сложно было!согласна,в 1 сессии были затруднения,тоже но вы по крайней мере были спрошены на материал,воспроизведённый в школе,а у нас некоторые вопросы были вооще двузначные
Навіщо
Для nina: Поддержую, над перефразировкой задания сидел минут 10 над 2-мя заданиями(а оказалось неправильно) Помилково написене слово у рядку, я уже подбирал разные варианты слов, и не угадал(
Коментувати
жека
Для костян: а костян суров) закрыл рот всем....)
Немає значеня
А шо таке 1 і 2 сесія?
DR
Приймальна комісія в ВУЗі запитує абутурієнта голова комісії: - Чому іменно наш універитет ви вибрали для продовження навчання? - Да ладно папа, харош приколиваться..
Навіщо
Для влад: я возможно и согласен с этим, но не в переводе балов, мы также как и вы не должны страдать... Устраивать еще раз тест и вам и нам 3-й нет смысла, ведь опять же пострадаем.
влад
Для Навіщо: та нє, тут не ще раз робити тестування, а оцінювати чесніше...
Коментувати
училка
спросила у дочки про этих "половцев", говорит, что не понимает почему столько шума вокруг этого вопроса. "Вопрос, как вопрос. Ответила без проблем"
Олена
Для училка: справа тут навіть не в питаннях хто з братів ким був а в кількості цитат які інформаційно забивали мізки дітям
Mary
Для училка: да конечно про половцев вопрос из разряда лёгких. там и посложнее были
Коментувати
Андрей
есть ответы на сессию украинского ?????????
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
А я правильно відповіла про половців !
K13
А правду кажуть, що при обсязі в більше 250 слів твір взагалі не перевіряють*?**
Серж
Для K13: Перевіряють
Коментувати