Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Сьогодні відбудеться друга сесія ЗНО з української мови і літератури
Сьогодні відбудеться друга сесія ЗНО з української мови і літератури

3 червня, зовнішнє незалежне оцінювання розпочинається для учасників другої сесії тестування української мови і літератури

Сьогодні відбудеться друга сесія ЗНО з української мови і літератури

Як відомо, тестування з української мови і літератури цього року складають близько 240 тисяч учасників ЗНО, яких для проходження тестування поділено на дві групи у кожному регіоні.

Перша сесія з української мови і літератури відбулася 2 червня. Проміжні підсумки стартового дня тестування засвідчили випадки запізнень абітурієнтів на пункти тестування та відсутність необхідних документів, через що учні не були допущені до проходження ЗНО. Також були зафіксовані спроби списування, використання технічних засобів та інших носіїв інформації учасниками ЗНО, результати таких учасників тестування будуть анульовані.

Нагадаємо, допуск до пунктів тестування розпочинається об 10 годині 10 хвилин. Учасники ЗНО мають прибути на пункт тестування не пізніше 10 години 45 хвилин. Тестування розпочнеться об 11 годині ранку, після проведення інструктором відповідного інструктажу.

Майбутні абітурієнти мають виконати 61 завдання тесту, на що їм буде відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО з української мови і літератури, правильно виконавши всі завдання тесту, складає 111 балів. Після визначення результатів, отримані учасниками бали, мають бути переведені у 200-бальну шкалу.

Звертаємо увагу, що для допуску до пункту тестування абітурієнт обов’язково має взяти із собою документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія й номер якого зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання), сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також бажано взяти з собою дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору та маленьку прозору пляшку з питною водою.

Як повідомлялося раніше, правильні відповіді на завдання тесту першої сесії ЗНО з української мови та літератури будуть оприлюдненні 3 червня 2011 року.

Освіта.ua бажає успіхів всім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Обговорення теми Вконтакті http://vkontakte.ru/abitura_vstup

Освіта.ua
03.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
на другій сесії тема була" кожна проблема-можливість стати кращим"
Игорь
А яка була тема власного висловлювання на 2 сесії?
Onorina
завдання з першої сесії взагалі прості. Важко було хіба з цитатами до творів та розподіленням синів Мусія Половця.
Юлька
Коли будуть результати з другої сесії?
Юлька
ну..я погоджуюсь,що легша..але в перші теж не було що робити...треба було подумати..і все окей)
Ann
Скажите, а как будут считать каждая сесия отдельно или 2 вместе?
Тетянка
Друга сесія набагато легша, ніж перша.
Владислав
Для Тетянка: Конечно,во второй сессии вопросы по литературе на соответствие были для недоумков
Коментувати
Дэн
Правильно! Предлагаю, у кого меньше правильных ответов, тому лучше баллы, мы ведь не списывали и даже в туалет не выходили, сказали кто выходит, занесут это в протокол . а что с этим делать, уже будут решать в министерстве. Вот все и побоялись выходить, хотя не мешало бы.
Heather
Для Дэн: что за бред? То есть, тому, у кого 1 правильный ответ, поставить 200 баллов? Я хорошо написала, было несколько ошибок, но немного. И никуда я не выходила...
Дэн
Для Heather: Шуток Вы, дорогая ,совсем не понимаете.
Heather
Для Дэн: да ладно... Просто некоторые такое на полном серьезе говорят, знаю нескольких индивидов.
Коментувати
abi
неважно был выток инфы или нет,важно то что тестирование как было нечесным так и осталось,так как в некоторых пунктах сдачи тестов за детьми абсалютно не наблюдали и они списывли со шпор,пользовались интернетом... и ето мне расказал человек который сам сидел в етой аудитории и спокойно,не метушась достал телефон ввёл цитату из укр.лит. и узнал кто её сказал.. Табачник не востанавлюет справедливость ,а усугубляет положение!!!дети на разных условиях!!!
Ivan
Для abi: круто, а у нас сразу всё позабирали, и мобильные и сумки, и ходили взад вперёд. Возможности списать практически не было, и конечно, что самим не хотелось , что бы забрали задания.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!