Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Центр оцінювання досі не оприлюднив відповіді на ЗНО з української мови
Центр оцінювання досі не оприлюднив відповіді на ЗНО з української мови

Український центр оцінювання якості освіти, незважаючи на очікування учасників ЗНО, до цього часу не оприлюднив питання і відповіді сьогоднішнього тесту з української мови і літератури

Центр оцінювання досі не оприлюднив відповіді на ЗНО з української мови

Нагадаємо, минулорічна практика проведення сесій ЗНО з різних предметів передбачала оперативне оприлюднення питань тестування та правильних відповідей на відповідний тест протягом декількох годин після завершення тестування.

В Українському центрі оцінювання якості освіти, не можуть пояснити причини відсутності інформації на офіційному сайті установи.

"Можливо, викладуть за результатами одразу двох сесій - сьогоднішньої і завтрашньої. А можливо, й раніше. Очікуємо, що в будь-який момент можуть викласти", - відповідають співробітники служби інформаційної підтримки УЦОЯО.

Слід також зазначити, що на неодноразові звернення журналістів Освіта.ua з проханням надати відповідь на елементарне запитання щодо часу можливого оприлюднення відповідей на першу сесію ЗНО з української мови і літератури, співробітники установи відмовились відповісти посилаючись на заборону директора Центру оцінювання надавати усні коментарі ЗМІ, а також рекомендували подавати письмовий запит до установи щодо зазначеного питання.

Схожі відповіді за телефоном інформаційної служби УЦОЯО протягом дня отримували й учасники тестування та їх батьки, із запевненнями що відповіді мають бути оприлюдненні найближчими днями.

У свою чергу, екс-директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук у коментарі ZN.UA зазначив, що також не здогадується про причини такої затримки.

"Просто в цьому році сайт знаходиться у летаргічному сні. Напевно, невигідно подавати свіжу оперативну інформацію. Я теж сам чекаю з нетерпінням, коли там щось з'явиться", - зазначив фахівець, за часів якого сайт УЦОЯО відігравав провідну роль у інформуванні учасників ЗНО та громадськості про перебіг тестування в країні.

"Мені важко сказати, чому це так. Можливо, це політика. Можливо, нікому цим займатися. Хоча люди в центрі залишилися ті ж, окрім директора", - зазначив І.Лікарчук.

Слід також зазначити, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти з травня місяця не працює форма "Запитання та відповіді", яка постійно працювала у минулі роки.

До уваги учасників тестування. Після офіційного оприлюднення, питання та відповіді на тестування з кожного предмета будуть опубліковані в розділі Відповіді на ЗНО 2011.

Освіта.ua
02.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1111
Новая группа для абитуриентов в контакте http://vkontakte.ru/abitura_vstup присоединяемся
1111
Для мася: завтра http://osvita.ua/test/news/19021
Viktor
так бажаю!
Аня
а може просто будуть схожі тести завтра?))))))))))))))))))))
Jingo
Невже невідомо,коли будуть відповіді на тести з української мови та літератури 1 сесії????????((
абітурієнт
Для Ura: якщо в армію будуть брати так швидко, як виставляють відповіді, то і того нам не видати(((
Sev
Для абітурієнт: никакой армии!) потащим братцы! :D ну украинская литра была тупая >_
Коментувати
Злой и страшный серый волк
Литература действительно идиотская. Надеюсь, завтра будет лучше)
абітурієнт
"Можливо, викладуть за результатами одразу двох сесій - сьогоднішньої і завтрашньої. А можливо, й раніше. Очікуємо, що в будь-який момент можуть викласти" хаха... усміхнуло)))
Фаня
Для я: Согласна!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!