Центр оцінювання досі не оприлюднив відповіді на ЗНО з української мови

Український центр оцінювання якості освіти, незважаючи на очікування учасників ЗНО, до цього часу не оприлюднив питання і відповіді сьогоднішнього тесту з української мови і літератури

Центр оцінювання досі не оприлюднив відповіді на ЗНО з української мови

Нагадаємо, минулорічна практика проведення сесій ЗНО з різних предметів передбачала оперативне оприлюднення питань тестування та правильних відповідей на відповідний тест протягом декількох годин після завершення тестування.

В Українському центрі оцінювання якості освіти, не можуть пояснити причини відсутності інформації на офіційному сайті установи.

"Можливо, викладуть за результатами одразу двох сесій - сьогоднішньої і завтрашньої. А можливо, й раніше. Очікуємо, що в будь-який момент можуть викласти", - відповідають співробітники служби інформаційної підтримки УЦОЯО.

Слід також зазначити, що на неодноразові звернення журналістів Освіта.ua з проханням надати відповідь на елементарне запитання щодо часу можливого оприлюднення відповідей на першу сесію ЗНО з української мови і літератури, співробітники установи відмовились відповісти посилаючись на заборону директора Центру оцінювання надавати усні коментарі ЗМІ, а також рекомендували подавати письмовий запит до установи щодо зазначеного питання.

Схожі відповіді за телефоном інформаційної служби УЦОЯО протягом дня отримували й учасники тестування та їх батьки, із запевненнями що відповіді мають бути оприлюдненні найближчими днями.

У свою чергу, екс-директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук у коментарі ZN.UA зазначив, що також не здогадується про причини такої затримки.

"Просто в цьому році сайт знаходиться у летаргічному сні. Напевно, невигідно подавати свіжу оперативну інформацію. Я теж сам чекаю з нетерпінням, коли там щось з'явиться", - зазначив фахівець, за часів якого сайт УЦОЯО відігравав провідну роль у інформуванні учасників ЗНО та громадськості про перебіг тестування в країні.

"Мені важко сказати, чому це так. Можливо, це політика. Можливо, нікому цим займатися. Хоча люди в центрі залишилися ті ж, окрім директора", - зазначив І.Лікарчук.

Слід також зазначити, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти з травня місяця не працює форма "Запитання та відповіді", яка постійно працювала у минулі роки.

До уваги учасників тестування. Після офіційного оприлюднення, питання та відповіді на тестування з кожного предмета будуть опубліковані в розділі Відповіді на ЗНО 2011.

Освіта.ua
02.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1111
Новая группа для абитуриентов в контакте http://vkontakte.ru/abitura_vstup присоединяемся
1111
Для мася: завтра http://osvita.ua/test/news/19021
Viktor
так бажаю!
Аня
а може просто будуть схожі тести завтра?))))))))))))))))))))
Jingo
Невже невідомо,коли будуть відповіді на тести з української мови та літератури 1 сесії????????((
абітурієнт
Для Ura: якщо в армію будуть брати так швидко, як виставляють відповіді, то і того нам не видати(((
Sev
Для абітурієнт: никакой армии!) потащим братцы! :D ну украинская литра была тупая >_
Коментувати
Злой и страшный серый волк
Литература действительно идиотская. Надеюсь, завтра будет лучше)
абітурієнт
"Можливо, викладуть за результатами одразу двох сесій - сьогоднішньої і завтрашньої. А можливо, й раніше. Очікуємо, що в будь-який момент можуть викласти" хаха... усміхнуло)))
Фаня
Для я: Согласна!