Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Львівський центр оцінювання оприлюднив дані явки абітурієнтів першої сесії ЗНО-2011
Львівський центр оцінювання оприлюднив дані явки абітурієнтів першої сесії ЗНО-2011

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти оприлюднив статистичні дані відвідування першої сесії ЗНО з української мови і літератури у Західному регіоні

Львівський центр оцінювання оприлюднив дані явки абітурієнтів першої сесії ЗНО-2011

Зокрема, Львівський РЦОЯО, який відповідає за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в трьох областях (Волинській, Львівській і Рівненській), повідомляє, що з 3488 осіб, зареєстрованих на першу сесію ЗНО з української мови і літератури, участь у тестуванні взяли 3117 абітурієнтів.

Найвищою, за даними ЛРЦОЯО, сьогодні була явка учасників тестування у Львівській області - 92,16%, у Рівненській області пункти тестування відвідали 91,48% учасників, а у Волинській - 89,36% зареєстрованих абітурієнтів.

Нагадаємо зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури у 2011 році, складання якого є обов’язковим для всіх цьогорічних абітурієнтів, відбувається у дві сесії, що проходять 2 і 3 червня. Кількість учасників ЗНО поділена регіональними центрами оцінювання з метою рівномірного розподілення навантаження на пункти тестування.

Слід зазначити, що середня відвідуваність тестування з української мови і літератури у минулому році склала 87,3% від загальної чисельності абітурієнтів у 2010 році.

Як відомо, 2 червня в Україні розпочато зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання взяти участь у вступній кампанії до вищих навчальних закладів у 2011 році.

Обговорення теми Вконтакті http://vkontakte.ru/abitura_vstup

Освіта.ua
02.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
міша
Доброго дня ! Надайте, будь-ласка, інформацію про зміст завдань з української мови та літератури та правельні відповіді до неї ) Вдячний на перед !
міша
Доброго дня ! Надайте, будь-ласка, інформацію про зміст завдань з української мови та літератури та правельні відповіді до неї ) Вдячний на перед !
Олекса Українка
Доброго дня! Надайте ,будь-ласка,інформацію про зміст завдань І сесії з української мови та літератури та правильні відповіді до неї. Вдячна на перед!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!