Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Сьогодні відбудеться ЗНО з української мови та літератури
Сьогодні відбудеться ЗНО з української мови та літератури

2 червня відбудеться перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Майбутні абітурієнти мають виконати 61 завдання тесту за 180 хвилин

Сьогодні відбудеться ЗНО з української мови та літератури

Загальна кількість завдань у тесті з української мови та літератури – 61. На виконання всіх завдань тесту абітурієнтам буде відведено 180 хвилин.

У самому тесті спочатку представлені завдання з української мови, а потім – завдання з української літератури, а завершує тест відкрите завдання з розгорнутою відповіддю (власне висловлення).

Завдання в межах предметних складових тесту розміщено від завдань з вибором однієї правильної відповіді до завдання з розгорнутою відповіддю.

Спочатку у тесті йдуть завдання з вибором однієї правильної відповіді. До кожного із завдань пропонується чотири або п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт точно вибрав і позначив правильну відповідь.

Далі у тесті йдуть завдання на встановлення відповідності. До кожного завдання подано інформацію, яку позначено цифрами і буквами. Виконуючи завдання необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари). Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт вибрав і позначив правильну літеру навпроти кожної цифри у бланку відповідей.

Останньою вправою є завдання з розгорнутою відповіддю. Завдання цієї форми передбачає створення власного аргументативного висловлення на дискусійну тему, яка буде задана у тесті.

Завдання в межах кожної із форм завдань розташовуються від простого до складного.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту з української мови і літератури, – 111. Після цього отримані бали мають бути переведені у 200-бальну шкалу.

Нагадаємо, допуск до пунктів тестування розпочнеться о 10 годині 10 хвилин. Учасники ЗНО мають прибути на пункт тестування не пізніше 10 години 45 хвилин. Саме ж тестування розпочнеться об 11 годині ранку.

До пункту тестування абітурієнт має взяти із собою документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія й номер якого зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання), сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також бажано взяти з собою дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору та маленьку прозору пляшку з питною водою.

Освіта.ua бажає успіхів учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Освіта.ua
02.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталі
Ага, сама шукаю і знайти не можу. Вони просто над нами знущаються. Мені дуже сподобалося питання про "Вершників" Яновського. Неможливо запам,ятати хто з синів де служив......я не просто добре знаю українську, я розмовляю українською, є призером багатьох олімпіад і конкурсів з цього предмету, як і з літератури, але тестування цього року було для мене важким.(((
Олька
Лінгвістичний університет лише на 151 місці в рейтингу кращих вишів України!!! Як це розуміти??? Я в шоці!
Яря
де можна знайти питання сьогоднішнього зно?
Олька
Люди, напишіть,будь ласка. хоч приблизні питання з укр літ! Дуже прошу!
Существо
Еммммм.З Ю.Яновського"Вершники". Ну так хтось скаже мены выдповыдь???))))))
Анастасия
Для Существо: там ответ и есть то предложение, что ты написал... про внутр. мир Дидуха!
Коментувати
Существо
Нє,з Половцями,наоборот,легко було.Ну,не без того ,шо запутано,но нічо.Все Нормально буде))))))))))))))))Хто-небудь подивіться в тестовий зошит і скажіть відповідь на питання про неправильно побудоване речення.Дуже прошу.(письменник прагнув розповісти про внутрішній світ Івана Дідуха...і т.д.)
Марина
Для Существо: а з якого твору ті половці?
Коментувати
Марина
чекаю на відповіді. Якшо чесно, то вже сьоглдні мала бажання здати всі інші тести=) деякі питання важкі, але лише тому, що ці теми я пропустила чи не встигла повторити... папа сказав про них що це лотерея! (особливо проте питання з половцями)
СУЩЕСТВО
КОЛИ ПРИЙДУТЬ ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ???Я МАЮ НА УВАЗІ,сьогоднішнього тесту з укР.МОВИ?????????ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ СЬОГОДНІШНЬОГО ТЕСТУ???????? кАЖУТЬ,ЩО СЬОГОДНІ ВВЕЧЕРІ.
Юлія
Дякую! Дитя моє вже прибігало. Ну що я можу сказати, тести з укрліт важкуваті, цитати з Лесі взяті не те, що другорядні, а третьорядні... але загалом все ок.
Петро
Вступники,підскажіть на якому сайті подавати документи на вступ до ВУЗів??
Анастасия
Для Петро: ну как? на сайт ВУЗа, в который ты хочешь поступить..
Петро
зрозуміло,подавати вже можна з 1-го червня? Для Анастасия:
оля
Вы чего?Нужно же баллы знать!!!С 15 июля,если я не ошибаюсь. Для Петро:
Коментувати
Юлія
Шановні тестувальники! Наведіть, будь ласка, хоч зразки завдань з літератури - найскладніші, на вашу думку, бо щось моя дитинка репетиторська мовчить поки що, а цікаво ж усе-таки, чи ми хоч проходили те, що вам дали, чи ні. Успіхів усім!
Олька
А от я геть не хвилююся,навіть не можу дочекатися цих тестів! Боже,скоріше б уже завтра було... Наче все вивчила.
Артемій
не кто ещё не выкладывал в инет задания?
Олександр
Література важка була..сам за голову брався...одні цитати..і біографії
Ольга
Хто може скаже : чи були запитання про " Слово о полку Ігоревім..." ???
Оксанка
да Для Ольга:
ДІма
Для Ольга: сьогодіні було.. питання так звучало: "затемнення спостерігають персонажі твору"...
Коментувати
ДІма
Література важкувата була.. багато цитат!!! зате тема твору неважка. скоро тести мають бути в інтернеті
Артемій
Теж здаю завтра! Переживаю =) Всім успіху! І мені теж! Я ви вважаєте тема твору змінеться? Люди а можно детальніше: на що сьогодні більше потрібно звернути увагу!? На Біографію? На цитати?
Оксанка
на біографію і вислови про письменників Для Артемій:
Анастасия
Для Артемій: и биографии, и цитаты, и кому там кто что посвящал... ооох... тема сочинения естественно поменяется...
Коментувати
Ксюшка
скажіть будь ласка , а коли результати будуть на персональних сторінках ????
Ксюшка
література просто жах !!!!!!!!!!! я думала , що як завжди буде легенька , а тут ......
Ксюшка
ЛЮДИ !!!!!!!!!!!тільки що з тестів , важкуваті нічого не скажеш !!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!