Сьогодні відбудеться ЗНО з української мови та літератури

2 червня відбудеться перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Майбутні абітурієнти мають виконати 61 завдання тесту за 180 хвилин

Сьогодні відбудеться ЗНО з української мови та літератури

Загальна кількість завдань у тесті з української мови та літератури – 61. На виконання всіх завдань тесту абітурієнтам буде відведено 180 хвилин.

У самому тесті спочатку представлені завдання з української мови, а потім – завдання з української літератури, а завершує тест відкрите завдання з розгорнутою відповіддю (власне висловлення).

Завдання в межах предметних складових тесту розміщено від завдань з вибором однієї правильної відповіді до завдання з розгорнутою відповіддю.

Спочатку у тесті йдуть завдання з вибором однієї правильної відповіді. До кожного із завдань пропонується чотири або п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт точно вибрав і позначив правильну відповідь.

     

Далі у тесті йдуть завдання на встановлення відповідності. До кожного завдання подано інформацію, яку позначено цифрами і буквами. Виконуючи завдання необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари). Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт вибрав і позначив правильну літеру навпроти кожної цифри у бланку відповідей.

Останньою вправою є завдання з розгорнутою відповіддю. Завдання цієї форми передбачає створення власного аргументативного висловлення на дискусійну тему, яка буде задана у тесті.

Завдання в межах кожної із форм завдань розташовуються від простого до складного.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту з української мови і літератури, – 111. Після цього отримані бали мають бути переведені у 200-бальну шкалу.

Нагадаємо, допуск до пунктів тестування розпочнеться о 10 годині 10 хвилин. Учасники ЗНО мають прибути на пункт тестування не пізніше 10 години 45 хвилин. Саме ж тестування розпочнеться об 11 годині ранку.

До пункту тестування абітурієнт має взяти із собою документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія й номер якого зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання), сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також бажано взяти з собою дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору та маленьку прозору пляшку з питною водою.

Освіта.ua бажає успіхів учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Освіта.ua
02.06.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталі
Ага, сама шукаю і знайти не можу. Вони просто над нами знущаються. Мені дуже сподобалося питання про "Вершників" Яновського. Неможливо запам,ятати хто з синів де служив......я не просто добре знаю українську, я розмовляю українською, є призером багатьох олімпіад і конкурсів з цього предмету, як і з літератури, але тестування цього року було для мене важким.(((
Олька
Лінгвістичний університет лише на 151 місці в рейтингу кращих вишів України!!! Як це розуміти??? Я в шоці!
Яря
де можна знайти питання сьогоднішнього зно?
Олька
Люди, напишіть,будь ласка. хоч приблизні питання з укр літ! Дуже прошу!
Существо
Еммммм.З Ю.Яновського"Вершники". Ну так хтось скаже мены выдповыдь???))))))
Анастасия
Для Существо: там ответ и есть то предложение, что ты написал... про внутр. мир Дидуха!
Коментувати
Существо
Нє,з Половцями,наоборот,легко було.Ну,не без того ,шо запутано,но нічо.Все Нормально буде))))))))))))))))Хто-небудь подивіться в тестовий зошит і скажіть відповідь на питання про неправильно побудоване речення.Дуже прошу.(письменник прагнув розповісти про внутрішній світ Івана Дідуха...і т.д.)
Марина
Для Существо: а з якого твору ті половці?
Коментувати
Марина
чекаю на відповіді. Якшо чесно, то вже сьоглдні мала бажання здати всі інші тести=) деякі питання важкі, але лише тому, що ці теми я пропустила чи не встигла повторити... папа сказав про них що це лотерея! (особливо проте питання з половцями)
СУЩЕСТВО
КОЛИ ПРИЙДУТЬ ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ???Я МАЮ НА УВАЗІ,сьогоднішнього тесту з укР.МОВИ?????????ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ СЬОГОДНІШНЬОГО ТЕСТУ???????? кАЖУТЬ,ЩО СЬОГОДНІ ВВЕЧЕРІ.
Юлія
Дякую! Дитя моє вже прибігало. Ну що я можу сказати, тести з укрліт важкуваті, цитати з Лесі взяті не те, що другорядні, а третьорядні... але загалом все ок.
Петро
Вступники,підскажіть на якому сайті подавати документи на вступ до ВУЗів??
Анастасия
Для Петро: ну как? на сайт ВУЗа, в который ты хочешь поступить..
Петро
зрозуміло,подавати вже можна з 1-го червня? Для Анастасия:
оля
Вы чего?Нужно же баллы знать!!!С 15 июля,если я не ошибаюсь. Для Петро:
Коментувати
Юлія
Шановні тестувальники! Наведіть, будь ласка, хоч зразки завдань з літератури - найскладніші, на вашу думку, бо щось моя дитинка репетиторська мовчить поки що, а цікаво ж усе-таки, чи ми хоч проходили те, що вам дали, чи ні. Успіхів усім!
Олька
А от я геть не хвилююся,навіть не можу дочекатися цих тестів! Боже,скоріше б уже завтра було... Наче все вивчила.
Артемій
не кто ещё не выкладывал в инет задания?
Олександр
Література важка була..сам за голову брався...одні цитати..і біографії
Ольга
Хто може скаже : чи були запитання про " Слово о полку Ігоревім..." ???
Оксанка
да Для Ольга:
ДІма
Для Ольга: сьогодіні було.. питання так звучало: "затемнення спостерігають персонажі твору"...
Коментувати
ДІма
Література важкувата була.. багато цитат!!! зате тема твору неважка. скоро тести мають бути в інтернеті
Артемій
Теж здаю завтра! Переживаю =) Всім успіху! І мені теж! Я ви вважаєте тема твору змінеться? Люди а можно детальніше: на що сьогодні більше потрібно звернути увагу!? На Біографію? На цитати?
Оксанка
на біографію і вислови про письменників Для Артемій:
Анастасия
Для Артемій: и биографии, и цитаты, и кому там кто что посвящал... ооох... тема сочинения естественно поменяется...
Коментувати
Ксюшка
скажіть будь ласка , а коли результати будуть на персональних сторінках ????
Ксюшка
література просто жах !!!!!!!!!!! я думала , що як завжди буде легенька , а тут ......
Ксюшка
ЛЮДИ !!!!!!!!!!!тільки що з тестів , важкуваті нічого не скажеш !!!