Зовнішнє незалежне оцінювання з усіх предметів розпочинатиметься об 11 годині ранку

Пункти тестування, в яких відбуватиметься зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2011 році, розпочинатимуть допуск абітурієнтів починаючи з 10 годин 10 хвилин й зачинятимуть двері о 10 годині 45 хвилин

Зовнішнє незалежне оцінювання з усіх предметів розпочинатиметься об 11 годині ранку

У відповідності з графіком проведення ЗНО, основна сесія ЗНО, триватиме з 2 до 24 червня і включатиме 12 навчальних предметів, початок тестування з кожного предмета об 11 годині ранку.

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) повідомляє, що в день тестування кожен абітурієнт на вході до пункту тестування має пред’явити документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія й номер якого зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання), сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Український центр оцінювання якості освіти попереджає, що у разі непред’явлення зазначеного переліку документів абітурієнт не буде допущений до пункту тестування та не матиме можливості складати ЗНО.

Абітурієнтам бажано взяти з собою дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору та маленьку прозору пляшку з питною водою.

Рекомендуємо заздалегідь дізнатися про маршрути доїзду до пунктів тестування. Адреси та карти розташування пунктів тестування оприлюднені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Як відомо, 2 та 3 червня цьогорічні абітурієнти розпочнуть ЗНО тестом з української мови і літератури, що є обов’язковим предметом для всіх бажаючих вступити до вищих навчальних закладів у 2011 році.

Детальніше про проведення ЗНО у 2011 році читайте в розділі Консультації. ЗНО.

Освіта.ua
31.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів