Табачник запевняє, що виток інформації про зміст завдань ЗНО неможливий

Механізми зберігання інформації було впорядковано так, що не можна влізти туди і маніпулювати тестуванням

Табачник запевняє, що виток інформації про зміст завдань ЗНО неможливий

Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, коментуючи нещодавну заяву екс-директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігора Лікарчука про зруйнування системи захисту конфіденційної інформації.

"Переважна більшість тестових завдань в своїй основі лишилась з тих часів, коли Лікарчук очолював цей центр. Єдине що – впорядковано зберігання інформації. Впорядковано те, що не можна влізти туди і маніпулювати тестуванням", - відповів Д. Табачник.

Табачник також зазначив, що йому важко сприймати таку критику як професійну дискусію.

Як повідомлялось раніше, екс-директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук заявив про високі ризики витоку інформації про зміст тестових завдань 2011 року.

Лікарчук зазначив, що за його даними, в Українському центрі оцінювання якості освіти зруйновано систему захисту конфіденційної інформації, "а тому подібні речі стали більш реальними, аніж у попередні роки".

Нагадаємо, що 2 та 3 червня цьогорічні абітурієнти розпочнуть ЗНО тестом з української мови і літератури, що є обов’язковим предметом для всіх бажаючих вступити до вузів України у 2011 році.

УНН
27.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Пупкін
Всьо тепер витік був точно! Тут і гадати немає чого. Попортять рейтинг ті, хто мають доступ до то джерела.
Методист
Не буде витоку для простого люду, а для тих кому треба, за великі гроші або блат- на блюдочці з голубою кайомочкою в кабінет тести піднесуть. Мажори тепер при цьому МАН та залежній структурі будуть в виграші. Що хотіли, того й домоглися змінивши Лікарчука
DR
Ну якщо Табачник сказав таке — то виток буде стовідсотково :-)
училка
я верю Лікарчуку, а этому ........ (ругаться стыдно) поверит только идиот(((( всё продаст и перепоскудит( КОГДА ЕГО УЖЕ СНИМУТ??????
Читач
А хто ще вірить словам Табачника?