Міністерство освіти почало розробку нових програм для проведення ЗНО у 2012 році

Затверджено склад робочих груп, які займатимуться розробкою нових програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році

Міністерство освіти почало розробку нових програм для проведення ЗНО у 2012 році

Про це йдеться у відповідному наказі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Метою розробки нових програм ЗНО є удосконалення системи конкурсного відбору абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

У відповідності з наказом, міністерському департаменту середньої та дошкільної освіти спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти доручено забезпечити розробку відповідних програм ЗНО з 12 навчальних предметів.

Розробка програм проводитиметься створеними робочими групами з кожного навчального предмета, які до 10 червня 2011 року мають представити проекти майбутніх програм ЗНО. Напрацювання робочих груп будуть представлені для громадського обговорення на сайті міністерства освіти, після чого буде проведено доопрацювання проектів програм з метою врахування зауважень.

Український центр оцінювання якості освіти при розробленні тестових завдань для проведення ЗНО у 2012 році має забезпечити відповідність тестових завдань змісту програм.

Нагадаємо, 2 червня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання 2011 року, тестові завдання до якого розроблені відповідно до програм ЗНО, затверджених наказом МОН України від 08.12.2010 року №1218.

Освіта.ua
20.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
alla
І хай не забудуть,що для 11 класу ще не створено ЖОДНОГО підручника!!!!!