Громадян запрошують спостерігати за проведенням ЗНО

Регіональні центри оцінювання якості освіти запрошують журналістів, представників політичних партій та громадських організацій, навчальних закладів, батьківських комітетів взяти участь у спостереженні за зовнішнім незалежним оцінюванням

Громадян запрошують спостерігати за проведенням ЗНО

Реєстрація бажаючих взяти участь у громадському спостереженні за проведенням зовнішнього оцінювання триватиме до 31 травня 2011 року.

Для того, щоб контролювати процес проведення ЗНО, особі має бути 18 років. Обов’язковою є реєстрація громадського спостерігача в українському або регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Спостерігач зможе бути присутнім під час реєстрації учасників на пункті тестування та в аудиторії безпосередньо під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Також, громадський контроль здійснюватиметься під час обробки та перевірки бланків відповідей та розгляду апеляційних заяв учасників.

Учасники громадського контролю матимуть право вести фото- та відеозйомку, аудіозапис на всіх етапах проведення ЗНО, крім періоду безпосереднього виконання завдань в аудиторіях.

Разом з тим, громадяни, які зареєструвалися як громадські спостерігачі, не мають право брати участь у підготовці тестових завдань, інспектувати засоби, які використовуються для перевірки результатів ЗНО, та дізнаватися про результати конкретних учасників ЗНО.

Нагадаємо, зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів відбудеться із 2 до 24 червня 2011 року.

Більше про вступну кампанію 2011 року>>>

Освіта.ua
11.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів