Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО У 2011 році в тестуванні візьмуть участь 240 тисяч осіб
У 2011 році в тестуванні візьмуть участь 240 тисяч осіб

Міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що в цьому році 240 тисяч осіб зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному тестуванні

У 2011 році в тестуванні візьмуть участь 240 тисяч осіб

За словами міністра, у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) візьмуть участь 195,5 тис. випускників навчальних закладів 2011 року і близько 40 тис. випускників минулих років.

Табачник зазначив, що випускники, які бажають внести зміни до заявки на реєстрацію у тестуванні, мають можливість це зробити до 20 березня. Він також повідомив, що 2 і 9 квітня пройде пробне тестування.

Дмитро Табачник також прогнозує скорочення державного замовлення на підготовку кадрів у вищих навчальних закладах за тими спеціальностями, які не затребувані на ринку праці.

"Державне замовлення, я хочу сказати, що воно буде переглядатися і буде скорочуватися на ті спеціальності, які не користуються попитом на ринку праці", - сказав міністр.

При цьому Табачник не вказав, на які конкретно спеціальності планується скоротити держзамовлення, проте зазначив, що на прохання ректорів провідних економічних вузів буде створена комісія з пріоритетів та розробки концепції економічної освіти.

Він висловив думку, що ситуація, коли фахівців у сфері економіки готують вузи, що мають до економіки вельми віддалене відношення, є неприродною.

У той же час міністр повідомив, що планується збільшити державне замовлення на спеціальності, пов'язані з біотехнологіями, нанотехнологіями, інженерні спеціальності, а також на спеціальності, пов'язані з дошкільною педагогічною освітою і психологією.

Він в черговий раз висловив думку, що після перегляду держзамовлення, у процентному співвідношенні кількість випускників, які в 2011 році зможуть вступити на навчання за бюджетні кошти, збільшиться.

Нагадаємо, в 2010 році для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалося 433 554 людини.

Корреспондент
12.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!