При реєстрації на зовнішнє тестування абітурієнти обирають математику

Наразі триває реєстрація бажаючих пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2011 році. Термін подачі документів для реєстрації завершується 28 лютого 2011 року

При реєстрації на зовнішнє тестування абітурієнти обирають математику

На сьогодні кількість зареєстрованих складає близько 65% від прогнозованої чисельності бажаючих пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2011 році, повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Щодо обрання тих або інших предметів учнями 11 класів, у порівнянні з минулим роком, дещо знизився показник вибору тестів з англійської мови.

Натомість доволі суттєво зріс показник бажаючих пройти зовнішнє незалежне оцінювання з математики, що свідчить про можливе збільшення попиту серед цьогорічних абітурієнтів на технічні та природничі спеціальності.

Всі дев'ять регіональних центрів оцінювання якості освіти працюють в посиленому режимі. З обробкою заявок, що надходять поштою, центри справляються на 100%, зазначають у відомстві.

     

У Міносвіти також наголошують на важливості участі абітурієнтів у пробному тестуванні, яке проводиться з метою практичного ознайомлення майбутніх учасників ЗНО з процедурою зовнішнього оцінювання і відбудеться: 2 квітня - з української мови і літератури, іноземних мов, фізики та біології, 9 квітня - з історії України, математики, хімії, географії та російської мови.

Саме на пробному тестуванні працівники регіональних центрів зможуть відповісти на всі запитання щодо організації тестування, роз'яснити процедуру підрахунку балів, надати необхідну додаткову інформацію тощо.

Кількість зареєстрованих на пробне тестування становить 60% від чисельності випускників поточного року. І це на 15% більше, у порівнянні з 2010 роком. Слід зазначити, що реєстрація учасників пробного зовнішнього оцінювання вже завершена.

Ті учасники, які не встигли зареєструватися на пробне тестування мають можливість пройти зовнішнє тестування в онлайн форматі, таку можливість пропонують деякі регіональні центри оцінювання якості освіти та незалежні організації.

Нагадаємо, у 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме з 2 по 24 червня.

Детальніше про реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання>>>

Освіта.ua
21.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів