Центр оцінювання затвердив нові специфікації тестів 2011 року

Український центр оцінювання якості освіти затвердив нові специфікації тестів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році

Центр оцінювання затвердив нові специфікації тестів 2011 року

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), 21 грудня 2010 року директор УЦОЯО Ігор Ликарчук затвердив нові специфікації тестів для проведення зовнішнього оцінювання в 2011 році.

Нові специфікації тестів розроблені з дотриманням вимог нових програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 8 грудня 2010 року № 1218.

На основі специфікацій для абітурієнтів підготовлено "Характеристики тестів зовнішнього оцінювання", де подано інформацію про загальну кількість завдань у тесті, час його виконання, форми тестових завдань, що будуть використовуватися, критерії оцінювання кожної форми завдань, перелік підручників, за якими рекомендується здійснювати підготовку до зовнішнього оцінювання тощо.

Характеристики тестів зовнішнього оцінювання дивіться у розділі Підготовка до ЗНО.

Нагадаємо, у 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів відбуватиметься з 2 по 24 червня 2011 року. Реєстрація на ЗНО-2011 розпочнеться у січні 2011 року.

Освіта.ua
21.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вита
Подскажите пожалуйста...Зарегистрировалась на пробное ЗНО, а теперь не могу зайти на свою персональную страничку. Что делать??
леся
скажите пожалуйста, куда я могу обратится с заявкой на зно 2011, если я окончила школу 3 года назад и хочу заново поступать,а вот заявку не знаю куда подавать
ученица
Для леся: http://testportal.gov.ua/index.php/text/reg/
Коментувати
Елена
В программе по математике нет интегралов и вероятности. Что это значит?
Fedd
Для Елена: что "специалисты" Табачник и Сулима их выбросили из спецификаций.
Коментувати
Рома
А тендер на разработку тестов предполагается? Или как в прошлые годы все заказы раздадут родственникам и друзьям. А потом вся страна будет смеяться над этими тестами.
Fedd
Для Рома: ага, шевченковцам и лингвистам уже предложили написать тест по иностранным. ребята подумали - и слились. или вы таки думаете, что это такое простое дело?
DD
Як це розуміти???
Коментувати