Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Реєстрація на ЗНО-2011 розпочнеться на початку січня 2011 року
Реєстрація на ЗНО-2011 розпочнеться на початку січня 2011 року

Міністерство освіти і науки України розпочне реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання на початку січня 2011 року

Реєстрація на ЗНО-2011 розпочнеться на початку січня 2011 року

Про це ідеться у листі Міністерства освіти і науки №1/9-869 від 01 грудня 2010 року.

Нагадаємо, у 2011 році вступ більшої частини абітурієнтів до вищих навчальних закладів відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Виключення складатимуть особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше та окремі категорії громадян України та іноземців.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) буде проводитись з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Обов'язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів буде зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Для вступу у 2011 році до вищого навчального закладу, абітурієнт має подати до вузу сертифікати ЗНО з трьох предметів (для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр"), або двох предметів (для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень "молодший спеціаліст" на основі повної загальної середньої освіти).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховуватись як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра, медичного та ветеринарно-медичного спрямування).

Також, у квітні 2011 року, для майбутніх абітурієнтів буде проведено пробне тестування, яке дає можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього оцінювання 2011 року. Реєстрація на пробне ЗНО проводиться регіональними центрами оцінювання якості освіти та закінчується 10 грудня цього року.

Загальна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проведена у червні 2011 року.

Детальніше про реєстрацію на ЗНО-2011>>>

Освіта.ua
02.12.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євгенія
Регистрация ЗНО 2012
Інна
Регестрація на ЗНО
Володимир
``
Щербина Тетяна
регестрація на ЗНО

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!