Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Перший Кембриджський освітній центр (044) 580-33-00, (095) 580-33-00
(063) 580-33-00, (098) 580-33-00
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13/2-Б (офіс 39)
http://cambridge.ua/

інформація підтверджена

Перший Кембриджський освітній центр

Перший Кембриджський освітній центр — перша освітня компанія в Україні, котра інтегрує основи міжнародного тестування в процес вивчення англійської мови. Що це означає? Наші курси розроблені всесвітньо визнаними спеціалістами в галузі англійської мови — Cambridge Assessment English. Будь-який курс англійської мови, чи то заняття в групах, чи індивідуальні уроки з підготовки до ЗНО з англійської мови — виправдає ваші очікування.

Курси англійської + ЗНО для підлітків

Перший Кембриджський освітній центр запрошує учнів старших класів на спеціальні курси англійської й підготовки до зовнішнього незалежного тестування (ЗНО).

Наші досвідчені й сертифіковані викладачі вже декілька років успішно готують тинейджерів до проходження ЗНО.

Під час осінньо-весняного семестру 2022/23 ми ще більше посилюємо нашу професійну команду за допомогою регулярних тренінгів від офіційного старшого екзаменатора ЗНО. Завдяки цьому наші викладачі отримують інформацію про останні оновлення, актуальну програму та критерії оцінювання тесту з перших рук.

Успішне складання ЗНО дуже важливе для вступу до ВНЗ, тому до підготовки до цього тестування слід підійти серйозно та відповідально. Наш спеціальний курс допоможе подолати й цю задачу.

Більш того, за офіційною інформацією від Міністерства освіти й науки України, саме тестування ЗНО побудоване на основі тестів Cambridge Assessment English, які складають наші учні в кінці курсу загальної англійської для підлітків!

Зміст тесту визначається на основі Програми зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови (затверджено Міністерством освіти й науки України).

Наш курс розрахований на ґрунтовну підготовку протягом навчального року. Заняття проходять 1 раз на тиждень по 1,5 години і включають в себе детальний розбір структури іспиту, всіх типів завдань, опрацювання навичок, необхідних для успішної здачі ЗНО з англійської мови. Ми рекомендуємо проходити даний курс одночасно з курсом загальної англійської для підлітків, оскільки високий рівень допоможе вам отримати кращий результат в день тесту.

 

Записатися на курси

Напрями підготовки

  • Англійська мова

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 11.05.2022