Популярні новини
Готуйтеся до зовнішнього оцінювання 2022 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО
Як проходитиме зовнішнє оцінювання 2022 року Що необхідно знати про ЗНО і ДПА випускникам шкіл і вступникам до вишів 2022 року
Опитування: ЗНО сприяє рівності учасників на етапі вступу Спостерігається позитивна динаміка зростання кількості українців, у яких ЗНО асоціюється з рівністю
УЦОЯО оголосив перші результати додаткової сесії ЗНО Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати додаткової сесії ЗНО з кількох предметів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сссccccccccccc
нарахувала 11 балів думаєте я пройду?_
Якось так
Для сссc: пройдете куди?
Коментувати
Соссс
Какие нафиг 67 балов, там макс с заданий 55 можно посчитать , каждое задание Ттттттттттттттттттттттт
Dsdsds
Для Соссс: 6 за 30, 4 за 31, 2 за 32, 3 за 33, 6 за 34. 1-16 по 1. 17-29 по 2. Считай
Коментувати
КРИСТМНА
Если я регистрировалась на зно , пришла и решила почти все задания по математике, кроме 32,33,34 это у меня будет результаты как зно ? А не дпа? Подскажите пожалуйста, потому что уже нервничаю . ... ...
MutnyjMrak
Для КРИСТМНА: по идеи да.Я тоже сделал всё до 32 и написал на 39 баллов.Это 160 баллов ЗНО
Якось так
Для КРИСТМНА: отримання результатів ЗНО за 200 бальною шкалою залежить не від кількості (не)виконаних завдань, а від того чи Ви вказували при реєстрації бажання отримати оцінку ЗНО за 200 бальною шкалою.
Коментувати
АДМІНІСТРАЦІЯ
ПРОХІДНИЙ БАЛ ЗНО 2021 РОКУ З МАТЕМАТИКИ СТАНОВИТЬ 125 БАЛІВ ЗА ШКАЛОЮ ЗНО.
Астхфу
Для АДМІНІСТРАЦІЯ: Скільки цe і балах
Коментувати
Аня
Який прохідний бал зно з математики 2021 року?
Аня
Який прохідний бал ЗНО 2021року?
Андрій
Поясніть, будь ласка, чи впливає бал на ЗНО з математики на вступ на філологічні факультети (перекладач)? Наприклад, якщо з усіх предметів хороший бал, а математику провалив, чи можуть мене взяти на бюджет на цю спеціальність? (випускаюсь в 2022)
Влад
Для Андрій: правил вступу на 22 рік ще немає. Вони будуть через рік, якщо математику не добавлять в зно для вступу, то вона не потрібна. Бо з нашою владою все що хочеш чекати можна)
Якось так
Для Андрій: те, що Ви завчасно почали перейматися питаннями вступу похвально. Тим менша вірогідність того, що Ви після розподілу бюджетних місць почнете обурюватися через те, що у виша НІБИТО було 20 бюджетних місць, а зарахували лише п’ять осіб. Водночас, Вам правильно сказали, - перелік необхідних ЗНО на ту чи іншу спеціальність формується МОН осінню року, що передує вступу. І зверніть увагу на те, що ЗНО і ДПА (навіть у формі ЗНО) це різні штуки. Бо, якщо я не помиляюся, з наступного року має (бо з таким навчанням не факт) бути обов’язкове саме ДПА з математики. А ДПА для вступу не потрібно.
Коментувати
Діана
хтось може пояснити, що за пороги? коли я здавала ЗНО, був лише прохідний бал. а зараз, що? потрібно і поріг скласти і прохідний набрати?
Олеся
Для Діана: Ви взагалі цікавились цим питанням? Дивно відповідати на таке. Пороговий бал - це "кордон". Цьогоріч учні, які набрали 9 білів з 62 його перетнули. Ті, що набрали 8 або менше - не розглядаються, до вступу не допускаються. Завтра в свому особистому кабінеті отримаєте свої бали.
Діана
дякую за відповідь.
Олеся
Діана, вибачте, я відповіла різко:( Мені соромно. Успіхів при поступленні!
Коментувати
Дроздобород
Ребята, а если я цифры 4 и 7 написал прописью, а не печатными, мне компьютер засчитает правильный ответ?
Сооовей
Для Дроздобород: думаю, да
Коментувати
Укр
Не було пробного! Було справді важко і писали із хвилюванням через не звичні умови! Ми не знали як це все мало відбуватись
Наталія
Для Укр: але ж усі без виключення були в таких умовах. Ви вже не діти - майже студенти. Вітаю у дорослому житті:)
Коментувати
Татьяна
Почему поменяли таблица, раньше выложили тест + сразу можно сделать расчет балла. Зачем удалили!!!! Ведь все увидели что пороговый балл"9"
ZNO
Не міняйте таблицю! Будь ласка! Нам дійсно було важко писати. Я вже ввійшла в такі крайності, що пишу це тут, просто незнаю що мені робити вже, я вже плачу другий день, стільки готувалась, а за таблицею пробного виходить зовсім нічого! Через незвичні умови дуже перехвилювалася задачу написала правильно, а просто не правильно порахувала від переживань! А ще збільшили завдання а час ні! Будь ласка не знущайтесь з нас, не перекреслюйте наше майбутнє!
Math
Для ZNO:Не хвилюйтесь , шкала балів за пробне 2020 є не об‘єктивною і я сподіваюсь вона зміниться
Diana
Это не стоит ваших нервов, поверьте. Помните, как у Стуса ? «...де не стоятиму - вистою...». Я, что рассчитывала на 195+, ничтожно потерпела фиаско: куча ошибок из-за невнимательности, пару ошибок в арифметике и ,соответсвенно, много баллов ушло в сад... Ещё эта таблица...Но это не главное. Да, я понимаю, как обидно. И мне обидно так же. Я, что знала как решать задачу, но допустила элементарную ошибку в просчетах, пролетела так же, как и человек, что не знал, как её решать вообще... Но поразмыслив, я пришла к выводу: это всего лишь баллы...Да, я готовилась, но готовилась я не ради этих самых «баллов». Математика мне дала нечто очень ценное - способность мыслить. Это в жизни пригодиться, поверьте, сейчас вам плохо, но позже, тот результат, что прийдет вам вот-вот, он выветрится с вашей головы, и вы даже не будете помнить, на что написали. А знания...они останутся с вами на всю жизнь. Если, конечно, они качественные. Не плачте, прошу...
Богдан
diana дякую, заспокоїла, в мене те ж саме приблизно
Коментувати
Max
Будь ласка не міняйте таблицю. По-перше, дуже велика різниця в балах. 38 балів - це 166 за 2019 рік. Але за пробне зно цього року, це всього навсього 151. Поріг склав не склав відрізняється тільки трошки (пару балів), але це виходить у шаленій різниці між порогом 150 балів (який є важливішим). По-друге, рік у рік, вузи вимагають більший прохідний бал на певні факультети. Поріг 150 є дуже важливим.
Tanni
Для Max: Так и в прошлом году так было, тоже все ругались. Проходной балл определят в зависимости от результатов всех писавших ЗНО. Все честно.
Коментувати
Кэт
Я дуже сподіваюсь, що таблиця переведення буде така ж сама, як і в 2019 році. Я набрала 35 балів, у 2019 році це 163 бали, а у 2020 - 144!!! Ви знущаєтесь??
Nazar
Для Кэт: ніби хочуть послабити прохідний бал, тому таблиця буде на пару балів вища
Коментувати
Max
Ми Вас благаємо, на міняйте таблицю в цьому році. Просто вже на колінах благаю я Вас особисто. В нас пропали заняття, було важко самому вчити, без закінчення шкільної програми. Але ми впорались. Тільки прохання залишається одне: залишіть таблицю за 2019 рік.
Б
Зовсім не схоже на пробне ЗНО з математики, я зрівняв завдяння з пробного і справжнього, максимум знайшов 5-7 завдань і то вони простіші в 3 рази
Дроздобород
Для Б: задания основного ЗНО и пробного всегда были разные по темам.
Маргарита
тест сложный в этом году .для обычных классов .. не для профильных класов .реально много заданий ...которые имеют фишки про которые учителя на уроках могут только расказать.. с учетом локдауна и отсутствия системы в этом году много будет обиженых ...
Коментувати
янелох
Та дайте вже нарешті правильні відповіді (ніби їх до цього часу не було!) та таблицю переведення балів в за шкалою 100-200, час затягування все більше вказую на те, що ведуться певні маніпулятивні дії, для незрозумілої варіації актуальної інтерпретації результатів дітей, здогадуємося самі для чого саме!
тилох
Для янелох: не існує в природі ніяких таблиць - для кожного року результати оцінюються по-різному.
Коментувати
Украиночка
Народ, в 2019 году было 32 задания, а в этом 35. И пороговый балл еще неизвестен. Так что вы сейчас всё равно неправильно просчитаете свой балл. Нужно ждать 17 июля. На ваших информационных страничках будут окончательные результаты.
Анна
Для Украиночка: неважно, сколько было заданий, важно какое максимальное количество баллов можно получить. 62 балла было и в прошлом и в этом году.
Авраменко
сгл
Коментувати
я
давайте просто помолимося щоб таблиця переводу не була як на пробному
Ярослав
Пробне зно 32 правильні відповіді - 138 балів. Це взагалі законо.!