Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО розрахунок бала ЗНО - зовнішнє незалежне оцінювання
Популярні новини
Затверджено характеристики тестів ЗНО 2020 року Український центр оцінювання затвердив характеристики тестів зовнішнього оцінювання
Реєстрація на пробне ЗНО стартує у січні Пробне зовнішнє незалежне оцінювання традиційно буде проведено у березні
Змінено перелік творів на ЗНО з української літератури До програми ЗНО з української мови та літератури додано 11 нових творів української літератури
Визначено результати додаткової сесії ЗНО Визначено результати додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла4
Дітям траплялися диски поганої якості, які скрипіли, дзвеніли. Постійне ехо, незрозумілий текст. Далі. Сам запис! Це просто жах. Таке відчуття, ніби частина спікерів води у рот набрала і пробурмотіла. Інші ж говорили надто швидко і з дивним акцентом, намагаючись «закосити» під native speaker’ів. Вітаю! У них це не вийшло.
Алла3
На сайті УЦОЯО правильною відповіддю на 57 завдання є “another few thousand miles”. Так, це дійсно правильно, але “miles” – виняток (!), який вживається в однині. Більшість дітей допустилися помилки у цьому завданні і вибрали варіант the “other few thousand miles” (адже відштовхувалися від того, що miles = множина), бо не знали цього. Учні що, повинні знати усі винятки в англійській мові? Ви дійсно вважаєте, що це можливо? Крім того, не всі учителі закладів середньої освіти акцентують увагу на винятках і дають дітям лише загальні правила. До речі! Курси ZNO.ua, де працюють досвідчені викладачі, теж обрали варіант “the other”. Тобто доценти можуть помилитися, а діти – ні? Дивно-дивно. А тепер зауваження щодо аудіювання: 1. У деяких аудиторіях під час проведення “Listening” були присутні сторонні звуки: хтось із дітей кашляв, у когось був нежить. Іноді навіть лунала музика з вулиці, тому що вікна були відчинені.
Марина
Для Алла3: З яких це пір miles однина?
Влад
Бо це дистанція
Марина
Для Влад: After dinner sleep awhile, after supper walk a MILE. Влад.тут такое дистанція)
Коментувати
Алла2
Тепер питання щодо відповідей до завдань: чому у 18 завданні правильною відповіддю є «Harvest Festival», а не «Halloween Carnival»? Більшість дітей вперше почула про існування зазначеного свята і не знають його ознак («Hay Rides» и «Green Vendors»), тому вибрали Хеллоуін. До речі, основна їх (ознак) частина все ж таки більше підходить до нього. “Live Music”, “Face Painting”, “Scarecrow Making”, “Children Games”, “Pumpkin Painting” – це опис Хеллоуіну! І так, не потрібно писати про дату, зазначену в афіші 18 завдання. Діти НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНІ знати, коли святкується Фестиваль урожаю або Хеллоуін. По-перше, завдання передбачає оцінювання лексики, а не знання свят. По-друге, це навіть не наше свято.
Мария
Для Алла2: вот с этим полностью соглашусь. Мой дочь знала все слова, но тоже ответила, что это Хеллуин, та как во всех учебниках всегда встречался этот праздник, а про день жатвы никогда ничего не слышали. Есть день Благодарения, который больше ассоциируется с жатвой, ведь именно в этот день благодарят Бога и празднуют удачный урожай и прожитый год. Хотя, слово ферма в адресе сайта конечно могло навести на мысль, но тыква и полевое чучело сделали своё дело.
Павел
Полностью с вами согласен,я требую свой бал
Антон
Я тоже согласен и тоже требую свой балл!!!!
Коментувати
Станіслав
В розясненнях щодо розрахунку балу ДПА йдеться про базовий/академічний рівні з максимальним балом 56 та профільний з максимум 72 балами. Чи означає це, що учні, які отримають однаковий тестовий бал, але навчаються у школах з різним рівнем вивчення англ.мови, отримають різні оцінки в додаток до атестату? Чи будуть опубліковані дві різні таблиці переведення тестових балів у оцінку ДПА в залежності від рівня вивчення англ.мови?
Алла
Шановні укладачі тестів з англійської мови! Дайте відповідь на наступне запитання: чому в завданнях і їхній інструкції містяться помилки? Наприклад: - В інструкції щодо виконання заповнення бланків і відповідей в п.3 іменник неправильно узгоджено з дієсловом. Цитую: «Неправильно позначені, підчищені відповіді в бланку А буде (!) зараховано як помилкові. «Будуть» має бути замість «буду». - В умові 59 завдання (лист до друга) написано “atractions” замість “attractions”. Тобто люди, які складають тестові завдання, можуть допускатися помилок, а діти, немов роботи, мають виконати роботу бездоганно?
ВАСИЛЬ
ЗІПСУВАЛИ ЗНО ТИМ АУДІЮВАННЯМ! Всі помилки в аудіюванні! Безсовісні! Говорили ніби яблуко в роті мають. ЗВуки глушились. Не можна було зрозуміти про що йде мова!
Андрій
Це просто жахливий експеремент!!! Жахливе читання,вимова,звук! Спасибі Вам міністерство за прекрасне зно .. Люди шо будемо робити? Давайте всі апеляцію напишем,або петицію,скарги? Підкосило то аудіювання і зрізало бал ,щей через то аудіювання напевно поріг підвищать... Скажіть ,якщо з ти аудіюванням ,але без твору 35 правельних відповідей,скільки це балів,бо проходив це зно в неті ,пише шо я не склав
Богдан
Для Андрій: у меня 32,пишет тоже что не склал,хотя вбиваю в табличке 2017 года,пишет что 127 баллов
Лёха Зуенко
Люди вот табличка http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2016/12/engl_-100-200_probne_2018.pdf Это пробное ЗНО 2018, там проходной бал 20, думаю если проходной был на ПЗНО 20 то его сильно не подымут.
Коментувати
Богдан
Может кто объяснить что с сайтом,там где можно ввести свои баллы,у меня 32 из 72 возможных,мне выдает 127 баллов(из 200-сот),а там где пройти онлайн тест - ввожу те самые ответы,получаю ожидаемые 32 балла - и написано не склав из 200-сот,что за рофл?
Дар'я
Для Богдан: Це тому, що там шкала оцінювання за 2017 рік
Богдан
Для Дар’я: ну а как 32 балла из 72 может быть не склал? я с этого просто в шоке
Коментувати
Володимир
Не знаю як вам, але аудіювання булок легким. Так, якість звуку була жахлива, але більшість завдань можна було виконати, якщо ви хоч трохи розумієте англійську. Особисто у мене була тільки 1 помилка в аудіюванні, яку я зробив через неуважність.
Богдан
В Ютюбі на англ. мовних каналах звук і вимова краще в 10 разів, коли включилась пробна фраза, мені здалося що все добре, а потім ніби на диктофон з делефона записували цих недоозвучувачів, будь який англієць вимовляє плавніше і з’єднує при читанні лише короткі слова, а не весь текст. ДОЛУЧАЮСЯ ДО СЛІВ ПРО НЕГАЙНЕ ЗАРАХУВАННЯ ВСІХ БАЛІВ З АУДІЮВАННЯ КОЖНОМУ УЧАСНИКУ. ЯКЩО РОБИТЕ ТАКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ ТО ОСГАСТІТЬ ВСІ КЛАСИ ХОРОШИМИ ЗВУКОВІДТАОРЮААЛЬНИМИ ПОИЛАДАМИ І ЗАПТШІТЬ ІЗ ЧУДОВОЮ ЯКІСТЮ - ЦЬОГО РАЗУ ВОНА БУЛА ГІРШЕ НІЖ НА ПРОБНОМУ, ТА ІЗ ПРЕКРАСНОЮ ВИМОВОЮ.
Анастасія
Крім аудіювання, інші завдання теж були не однозначні. Було багато тестів, де можна було важко обрати. Наприклад про той самий Хеллоуїн та текст про логотип.
Марія
Я так розумію, на Геловіні підловили тим, що там написана дата — 5 жовтня, а він в кінці жовтня, виходить, це однозначно не він.
Коментувати
абітурієнт
Шановне міністерство, прошу надати пояснення щодо 57 завдання. Чому another а не the other.? Заздалегіть вдячна. Щодо аудіювання якість звуку була жахливою. Зверталась із жалобой до інструктора але нажаль якість підвищити не вдалося.
Марія
Для абітурієнт: Я не міністерство, але спробую пояснити. По-перше, в значенні "кілька" ми використовуємо "a few", неозначений артикль. Another — це якраз an + other. До того ж, ми б використали the other, якби ці "few thousand miles" були для нас означеними, конкретними. Наприклад: "We had to travel three thousand miles. The first was alright, _the other two thousand_ were exhausting". А в тексті це просто "ще кілька тисяч", після них можна підійматися ще безліч. Сподіваюся, щось зрозуміло. :D
МОН Лілія Гриневич
Для абітурієнт: Шановний абутрієнте, слово another вживається в значенні «інший, але такий, що є додатковим до попереднього». Оскільки зміст речення говорить саме про додаткові пару тисяч миль слово another єдиний правильний варіант відповіді. Варіант the other ж означає «інший, протилежний до чогось». Маю надію, що відповіла на ваші запитання
Марина
І до чого тут іронія? Зрозуміло, звичайно.Але це завдання не для рівня B1,а напевно що для рівня B2. Якщо ви вивчали англійську на профільному рівні,. то добре. А як справитися з такими завданнями учням, які вивчають її на рівні стандарту. І не лише з цим завданням, а й з деякими іншими.
Коментувати
Руслана Московченко
омг, кто мешал вам написать после фраз, что все хорошо, "пс: само ауд плохое, инструктор кашлял, окна открыты и тд"? а без аудирования у все всё хорошо? интересует последнее задание о bats
Анастасія
Згодна, що аудіювання було на дуже низькому рівні. Звук був неякісним, А вимова дуже нечітка . Слова були "скомкані". На пробному ЗНО аудіювання було набагато краще і зрозуміліше. Прошу зарахувати усім учням 16 завдань з аудіювання.
Вікторія
Жахлива якість запису на аудіюванні. Погодьтесь, просто позавалювали дітей. Якщо вже вводите слухання, то, будьте добрі, робіть це належним чином, а не так, ніби запис робили в подвалі, а говорили люди, які до англійської ніби взагалі не мають відношення (ковтали слова, нечітко вимовляли). Надіюсь, Міністерство прийме міри, оскільки скарг ну НЕРЕАЛЬНО багато.
Віталіна
Шановні керуючі в міністерствах,за результатами зно з англійської(аудіювання)ви тепер зрозумієте ,чим займаються школи 11 років і як ""багато " лінгафонних класів в Україні Перш ніж вводити аудіювання потрібно його започатковувати на належному рівні в школах ,а зачасту вчителі самі ніколи не спілкувалися з носіями мови ,а про вчительок -пенсіонерок взагалі мовчу.Діти в шоці!!!!Все життя вивчати англійську і мріяти про лінгвістичний вуз і все коту під хвіст ,бо в Україні не можуть належним чином зробити аудіозапис, який вирішить долю багатьох розумних дітей.ЗАУВАЖТЕ,ДІТИ НЕ ПРОТИ АУДІЮВАННЯ ВЦІЛОМУ,АЛЕ З НОРМАЛЬНИМ СПІКЕРОМ І ЗВУКОМ .Я за зарахування аудіювання всім дітям ,як правильне ,бо залишитеся без абітурієнтів.
Антон
Для Віталіна: не сперечаюсь, що запис був відверто кажучи жахливий, але він був терпимий і можна було написати. Якби він був зовсім паскудний, то ніхто б нічого взагалі не написав, а я знаю багато дітей які зробили в ньому 2-3 помилки. Немає чого плакати над розбитим коритом. УЦОЯО звісно мінімально просрались, але могло бути гірше. (Зробив три помилки в аудіюванні з них 2 через неправильну відмітку)
Алла
Я не сделала ни одной ошибки в аудировании, и если всем за считают по 16 баллов за него, то мне пусть тогда 2 раза по 16 (
Кирилл
Согласен с Аллой, зачем мне конкуренты, если аудирование у меня написано без ошибок, а кто-то мог вообще наугад отмечать и получить после апеляций 16 баллов как и я
Коментувати
Лена
Доброго дня,а куди правильно скаргу написати,про погану запис,не якісно записаний диск?скажіть будь ласка
Марія
Для Лена: Апеляційна комісія УЦОЯО, вул. Володимира Винниченка, 5, м. Київ, 0405. РЕКОМЕНДОВАНИМ ЛИСТОМ
Лена
Може колективне звернення організуємо?
Коментувати
Ліза
вы понимаете что вы завалили детей ? Почему они должны приходить и плакать из-за того что вы дибил и у вас всё делается через жопу зачислите, всем детям которые писали этот бред, слушания полностью
Саша
Для Ліза: Не понимаем. У меня все ответы правильные в аудировании. И оно было норм, если готовился нормально. Хорошая поговорка есть - "Плохому танцору паркет мешает".
Настя
Саша, якщо у вас аудіювання провели добре, на колонках, що дійсно добре працювали без посторонніх шумів, то не означає, що всі мали таку можливість. Я на пробному написала все вірно, бо звук і читання були нормальні, а в цьому я нічого не розуміла через якість звуку і просто писала навмання.
Лена
Приєднуюсь,що на пробному якість запису була значно,значно краща,і також на пробному дитина усе написала,а тут просто був сплошний шум
Коментувати
Неожиданный гость
САМОЕ ЗАБАВНОЕ, ЧТО ЭТИ ЖЕ "ОБЕЗЬЯНКИ" (ЕСЛИ НЕ ОНИ, ТО ИХ РОДСТВЕННИКИ) ОЗВУЧИВАЛИ УЧЕБНИК ОКСАНКИ КАРПЮК ДЛЯ 11 КЛАССА ПО СТАРОЙ ПРОГРАММЕ))) СКАЧАЙТЕ В ИНТЕРНЕТЕ, ЕСЛИ НЕ ВЕРИТЕ, ТАМ ТАКОЕ ЖЕ .... ПРОИЗНОШЕНИЕ, ЭТАКАЯ ИМИТАЦИЯ NATIVE SPEAKER’А. ДЕНЕГ ЗАЖАЛИ, ЧТОБЫ ДЕТЯМ НОРМАЛЬНО ОЗВУЧИЛ НОСИТЕЛЬ ЯЗЫКА? СКОТЫ. И НЕБОСЬ ОТЧИТАЛИСЬ, ЧТО 6-ТИЗНАЧНЫЕ ЦИФРЫ ЗАПЛАТИЛИ ЗА КАЧЕСТВЕННУЮ ОЗВУЧКУ. АХЗХЗАХЗАХЗАХЗАЗХАЗХАЗХ ГАНЬБА!
Валерия 2
II часть. И да, чем мы, выпускники 2018, хуже остальных? Почему нам ввели аудирование, на котором ранее в школьной программе внимание акцентировалось по минимуму? А в некоторых школах, думаю, не акцентировалось и вовсе. Кроме аудирования у меня есть ещё вопросы: 1. Почему в 18 задании Фестиваль Урожая, а не Хэллоун? Я о таком празднике никогда не слышала и понятия не имею, чем он отличается от Хэллоуина. И да, отличительные черты и ДАТУ ПРОВЕДЕНИЯ последнего я тоже не обязана знать, т.к. это, во-первых, не наш праздник; во-вторых, задание предполагает знание лексики, а не праздников. 2. "aTractions" — создатели ЗНО, Вам самим не стыдно? Вы допускаете ошибки, но при этом детей считаете роботами, которые могут разобрать столь отвратительное аудирование. К слову, ошибки присутствуют даже на титульной странице черновика, где указаны правила. Как после такого вообще можно давать право составлять задания ЗНО? И тем более вводить реформы (я об аудировании).

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!