Популярні новини
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Учасники НМТ дізнаються про день та місце тестування до 26 травня Запрошення одночасно отримають усі вступники, зокрема й ті, які складатимуть тест за кордоном
Завдання НМТ кожного тестового дня будуть унікальними Завдання НМТ, що пропонуватимуться учасникам в різні тестові дні, не будуть повторюватися
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алена
Если правильных ответов 31 из 58 по английскому ЗНО без письма,это сдал или нет?спасибо.
B
Для Алена: да
Коментувати
Владислав
50 вірних тестових наче і непоганий результат, але звук в аудиторії справді був жахливим, в декількох завданнях відповіді довелось обирати навмання, само собою, не вгадав
Надія
Вітаю ! Щодо аудіювання хочу сказати, що звук був справді неякісний. Я вважаю, що представники УЦОЯО мають перевіряти технічне обладнання пунктів тестування. Коли вдома послухала аудіофайл, виявилось, що запис хороший і вся справа була лише в обладнанні, яке фонило та шкварчало. Ще й інструктор ходив туди-сюди. Я не намагаюсь зараз якось виправдати свої помилки, але певні проблеми існують і на них треба звертати увагу. Крім того, на мій погляд, були не зовсім коректні варіанти відповіді у 25 завданні. Ми маємо покладатись на фактичну ініормацію у тексті, в якому не сказано було, що він саме СПАВ у каюті. Звичайно, це ніби логічно, але так само логічно можна було сказати, що він читав іспанською ( він же її вивчав).
Имя
Для Надія: В тексте сказано, что он учил испанский язык с помощью MP3 плеере. Но там ничего не сказано, что он читал какие-либо книги и тем более на испанском. А так как все вопросы задаются по тексту, ответ про кабину - единственный правильный.
Коментувати
Владимир
Я не понимаю зачем вы ноете? Если у вас не хватает мозгов в английском языке, хотя судя по комментариям не только в англ, не сдавайте этот предмет. Люди которые пишут про аудирование это отдельная история, для чего ныть в комментах если ты мог(ла) написать апелляцию в аудитории и тебе об этом говорили.
Владислав
Для Владимир: Один хлопчина висловився щодо незадовільної якості звуку, йому пообіцяли занести його зауваження в протокол, сумніваюсь що це щось змінить
Фыф
Вов, что за истерика? Ну дай людем осознать, что они не одиноки.
Марк
Сложно читать такой неграмотный текст на русском языке. Парень, ты что-то про пунктуацию слышал?:)
Коментувати
Назар
Якщо у мене правильно 46 тестових завдань з 58, то який буде бал за тести? І скільки надають балів за твір?
Уляна
Для Назар: максимально 14 балів за твір. Пройди цьогорічне зно онлайн внести свої відповіді і дізнаєшся
Коментувати
Анжела
Вітаю і Вас. Хочу запитати по ЗНО. Як так могло статися… ЗНО з української мови ТВІР діти мали написати не менше 100 слів, - ЦЕ з РІДНОЇ МОВИ. А ЗНО з англійської мови ТВІР діти мали в таких умовах написати не менше 150 слів і ще одне зверніть увагу на розмір відведеного папіра. Хтось може дати відповідь? Дякую …
cos
Для Анжела: Тому що Україну хочуть американизувати- тому там 150 слів, а мову знищити-тому там 100 слів. Для цього і змінили новий правопис слів, який створений американцями (наприклад не проект, а проєкт і т.д). Зате влада кричить- що вони патріоти України. Які ви патріоти, ви заслані американці, ціль якої знищити українську освіту.
Marga
Не несите, пожалуйста, чепухи. Чтобы написать сочинение 150 слов на английском требуется хороший словарный запас, поэтому такие требования, чтобы писал тот, кто знает язык.
Мур
Да уж, бумаги было маловато. Я хотел сочинение слов на 350-400 забацать, а там 250 от силы влезет... Хочу напомнить, что надписи "Текст меньше 150 слов оцениваться не будет" не было.
Коментувати
Ваня
Забавно, по аудированию 8 правильных ответов и 11 ошибок, а по чтению 4 ошибки и по грамматике 3. Было очень неприятно слушать.
Юрій Веруга
Для Ваня: ты крейзи или что? В аудировании в сумме 16 вопросов. Как у тебя может быть 8 правильных и 11 ошибок????
Коментувати
Olga
Всем доброго вечера!Где можно найти трек аудирования на ЗНО 2020(английский), спасибо за помощь ?
Владислав
https://www.youtube.com/watch?v=QYhWm4WHQUc
Коментувати
аріка
добрий вечір, є питання: якщо 1 лише помилка на всі 53 завдання, навіть за умови ідеального листа, це вже не 200 балів, так?
аріка
Для аріка: *на всі 58 завдань одна помилка, вибачте
Vicka
Рейтингової таблиці ще немає
Коментувати
Dasha
Я сьогодні складала тест з англійської мови , протягом усього аудіювання була злива в Житомирі , а інструктори не зачинили вікна ! Як потрібно було ,на вашу думку, його робити ?
Anna
Для Dasha: треба було попросити зачинити вікна
Коментувати
Anton
Как перевести в 200-бальную шкалу тест на магистратуру? Я набрал 39/42. Есть вообще какая-то таблица для тех, кто сдавал тест для поступания на магистра?
Игорь
Для Anton: Вам до вкладки "магістр", та на "розрахунок балів ЄВІ"
Коментувати
Ирина
Задания не тяжелые, но не слышно было чисто физически. Не обеспечили технически возможность услышать. Поэтому те, кто слышал более менее, написали хорошо, а другие не могли по техническим причинам.
Іван
Для Ирина: Те кто не слышал пробную запись, конечно же, сообщили сразу об этом и написали соответствующую жалобу не выходя из пункта ЗНО?
Илья
Делать ученикам нечего, как жаловаться на всё это дело. Было слышно, но в кабинете стояло эхо и гул, от чего было слышно отчётливые слова, но остальное - нет. Лично я проживал несколько месяцев в Великобритании и всё прекрасно понимал даже с их акцентом. Здесь тупо не слышно из-за эхо и ужасного оборудования. Учителям, конечно, респект, пытались сделать громче/тише и всё такое, но те, кто предоставляли магнитофоны/колонки/прочую дребедень - садисты и тролли.
Коментувати
Олександр
Не розумію тих, хто не вчив англійської, а тепер ниє з приводу аудіювання. Так, воно дійсно було жахливим, проте це не завадило особисто мені відповісти на 14 завдань з 16 правильно. Мій товарищ взагалі припустився лише однієї помилки. Ми що, якісь надлюдини?
Іван
Для Олександр: Ви просто готувалися до ЗНО, а не розраховували на "якось воно буде".
Коментувати
Ruslana
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_UCOYaO_Skasuvati_zavdannya_116_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2018_roku/?newuser=1
alena
Давайте підписувати петицію про зниження порогового балу ЗНО 2018 з англійської мови до 12 балів https://petition.kmu.gov.ua/m/Petition/View/1701
Денис
Для alena: тепер який пороговий бал?
alena
Для Денис: 19
Коментувати
Денис
В этой стране просто нет Справедливости, и я не про партию.
Vlad
Для Денис: ось тут таки справедливо, хто написав краще - вступить. хто гірше, хай кусає лікті
Твоя мамка
например, твоя хохляцкая мамка, жидок ебанный
Дарья
Поищи себе, детка, страну по своему вкусу:) Никто же не держит тебя:)
Коментувати
Кира
Я просто в шоке если честно. Все так митингуют по поводу аннулирования тестов по аудированию, вы бы лучше просили понижения проходного балла! Вы подумали о тех, кто благодаря этому аудированию смог сложить тест, я отношусь к этим людям и таких достаточно много.Если я потеряю свои баллы за аудирование - я попросту не сдам! И мне было плохо слышно, у нас в аудитории было эхо, которое очень мешало, колонки не с идеальным звуком, и это не помешало, чтоб понять. Я против аннулирования. Меня больше смущало то, какими были задание, вовсе не школьной программы ! Я за снижение порога. Пускай он останется как в прошлом году, что этому мешает? Я даже за то, чтоб всем у кого это аудирование не получилось добавили 16 баллов, пусть люди поступают. Жаль только, что министерство незаитересовано в том, чтобы все написали экзамен хорошо, придумывая задания 99 уровня сложности(
Марина
Для Кира: Вы смотрели сегодня интервью с министром? Верится с трудом, что что-либо решится в пользу абитуриентов.
Марина
Для Кира: Я тоже за то, чтобы эта проблема была решена не за счёт тех детей, которые справились с аудированием.
Коментувати
Дарина Шульга
Ну, аудіювання дійсно було жахливим, особливо погано звучав чоловічий голос. Але апелляцію щодо аудіювання потрібно було писати не виходячи з кабінету, коментарі зараз ролі не зіграють. Ще в мене є питання до завдань 51 та 55, це тема Complex subject (складений підмет), якої немає в шкільній програмі й програмі ЗНО. (переглядали як з репетитором, так і зі шкільним учителем). Також цієї теми немає у Lazer B1, B2 (Malcolm Mann), який рекомендований для підготовки до ЗНО. Тим паче тема відсутня й у підручнику за 11 клас Оксани Карп’юк. За шкільною програмою весь матеріал ми вивчали саме за цією книгою.
Марина
Для Дарина Шульга: сьогодні в програмі Сніданок з 1+1 пані міністр освіти навіть не згадала про те, як вони збираються оцінювати питання, які не відповідають шкільній програмі і рівню B1
Я так думаю
Для Дарина: згідно програми зно ви повинні диференціювати дієслівні конструкція, а складний підмет є такою конструкцією.
Дарина Шульга
Але я посилаюся на конкретну літературу, за якою навчаються учні в загальноосвітніх школах.
Коментувати
Ксенія
Пане Іване,складається враження,що ви також причетні до зно з англійської мови.Чи вас "посадили"відповідати на коментарі,щоб приховати розкрадання грошей?Чи це завдання уряду скоротити бюджетні місця і скоротити витрати?Наші діти постраждали,а діти " вибраних" навчаються в Європі,США,Канаді.Не думали ви ,що за все потрібно відповісти?
Іван
Для Ксенія: А як ви собі уявляєте скорочення бюджетних місць через те, що деяка частина абітурієнтів погано написала аудіювання з іноземної мови? Де зв’язок? Державні місця отримають абітурієнти з найвищим конкурсним балом, а не ті, хто краще всіх написав аудіювання.
Марина
Для Іван: але завдання з аудіювання дуже вплинуть на конкурсний бал
Іван
Значить буде прохідний на бюджет нижчим. От і все. А місця будуть усі заповнені.
Коментувати
Мер
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_UCOYaO_Skasuvati_zavdannya_116_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2018_roku/?aJWvjnb Петиція на скасування урахування балів з аудіювання
Никитк
Для Мер: умри идиот
Коментувати