Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарина
А мені цікаво, хто і як буде оцінювати наші тексти? В завданні 59 допущено помилку. Слово "attractions" - пишеться з двома "t". Але УЦОЯО надрукував з однією. При написанні листа на чорнетці інстинктивно написала, як треба, але вирішила підстрахуватися і звірити з тим, як написано в завданні. Зрештою, зробила помилку, виправивши за зразком зошиту. Розумію, міг статися збій під час друку і тд., але варіант 59 завдання - один на всю Україну, невже так важко усе перевірити?! Адже ми усі хвилюємось і власне серед моїх знайомих багато тих, хто допустив подібну помилку. Прикро.
Klaus
Действительно аудирование было ужасным. Эхо с других кабинетов + шум за окном + колонки, скорее всего столетней давностью, потому что по звуку именно так и ощущалось. Непонятное произношение всех этих "Гадс оф Инглиш". И зачем вводить такое??? Просто поиздиватся над нами?? Сначала сделайте нормальные условия для этого всего. Сами садьте и проверьте как оно, а потом уже вводите. Фу. Разочарование полнейшее. Далеко нам до Европы. Увы... #ЗНОнепоказательзнаний
Arina
Що це було за аудіювання?! Акцент жахливий,все рипіло і нічо не було зрозуміло!Це дуже обідно ,що для більшості дітей це аудіювання зіпсувало роботу,надіюсь ,що центр оцінювання ЗНО візьмуть це до уваги!!
Kvitka
Очевидно, що, додуючи до зно аудіювання, ви просто завалюєте дітей і не даєте їм шансу вступити до омріяного вузу. Хіба вам не шкода тієї дитини, що витрачала безліч свого часу та грошей з надією на те, що отримає добрий бал і вступить на державне(не кожна сім’я має змогу заплатити за навчання), а врешті-решт провалиться на аудіюванні?!Хіба у звичайних школах діти мали змогу розмовляти і взагалі чути носія мови?!! Ну що ж, може, політики знов хочуть, аби абітурієнти йшли на новий майдан та робили бунт? Дайте шанс дітям вступити до того вузу і зробити собі успішну кар’єру. Дайте тим дітям світле майбутнє. Дозвольте, аби сформувались дійсно справжні спеціалісти, які зможуть зробити щось для своєї країни. З такими темпами ми лише відлякуємо молодь від того, що їм дійсно хочеться. Люди, ну не будьте ж такими байдужими до нового покоління. Не нищіть його.
Лариса
Для Kvitka: Підтримую! Перш ніж увести аудіювання, треба було кілька років перед тим ставити усіх учнів України у рівні умови навчання, а не створювати в одних школах профільні класи, а в інших навчати на рівні стандарту. Де, наприклад, у звичайній сільській школі знайти профільний клас? Чи можна возити дитину до репетитора за 20, 30 чи більше кілометрів хоча б раз на тиждень? А в міських школах хіба не те саме? А умови вступу в усих однакові! А потім до усього цього ще й неякісний запис на аудіюванні. Дуже жаль кожну дитину, яка не зможе здійснити свою мрію тільки через необдуману організацію тестування з англійської мови у 2018 році! Може, усе-таки, організатори тестування звернуть на це увагу!
Коментувати
Віталій
Жахива якість аудіювання. Нам навіть не повідомили про можливість написання заяви щодо поганої якості звуку. Через такі казуси багато випускників йдуть навчатись в Європу, або переїзджають до іншої країни після закінчення університету. Я сподіваюсь, що ситуацію якось випрявлять, тому що зараз може зіпсуватись майбутнє багатьох абітурієнтів!
Mariana
Я не згідна з таким складним аудіюванням. Це було жахливо. Деякі спікери говорили надто швидко,незрозуміло, з дивним акцентом, а також було відчуття, що вони набрали води в рот і просто пробурмотіли.Я набрала б досить непоганий бал, але через аудіювання вже не знаю чи підтверджу медаль і сподівання моїх батьків. На мою думку, слід відмінити його і взагалі не зараховувати бал в атестат. Хай спочатку Лілія Гриневич напише це завдання навідмінно, або ж політики чи деякі вчитель. Я протестую і хочу, щоб відмінили!
Дід Панас
Для Mariana: Лілія, Петя, Вова, Сеня та інші не пройдуть цей тест. Те, що ми тут обурюємось, їх не хвилює. Лілія розкаже, як гарно пройшло ЗНО з анлійської і знайдеться дуже багато людей які це завірять.
Коментувати
Анна
Не розумію, навіщо вводити аудіювання, розуміючи,що належних умов для його успішного проведення немає. В аудиторіях не якісні звуковідтворювачі, постійне "ехо", незрозумілий, нерозривний текст звукозапису. Чекайте на безліч апеляцій, тому що відмовлятися від своїх чеснозароблених балів через непідготовленість до правильного проведення завдання ніхто не буде)
Анастасія
Аудіювання було жахливе, таке ж, як і умови його проведення. Прошу не брати частину Listening до уваги під час оцінювання робіт. Близько 80% абітурієнтів серед опитуваних незадоволені цією частиною роботи і готові подавати на апеляцію. Тому будь ласка здійсніть відповідні заходи. Дякую.
Иван
Ребят, если указал название улицы (не своей, не где я живу) в тексте, могут аннулировать?
Иван
Для Иван: Ответьте, это весьма важно сейчас. Кто-то же в курсе
Микола
Если ты про сочинение, то там вообще предоставление адреса/личной информации не было необходимостью.
Иван
Ну это я понимаю. Название ничего личного я не указывал и указал лишь название центральной улицы города. Всё. Может ли это быть основанием для аннулирования?
Коментувати
Алина
Звук аудіювання був жахливим. Через погану якість запису, була незрозумілою більша частина тексту, тому неможливо було виконувати завдання. Я дуже засмучена цим нововведенням, яке не змогли навіть належним чином забезпечити
Абітурієнт
Чому ми повинні поважати ваші нововведення а ви не поважаєте нас і нашу працю чому так нахабно та невідповідально ставитесь до ЗНО, тобто ви не дбаєте про наше майбутнє.Проте ми і є майбутнє,невже вам байдуже?
Иван
Аудирование было ужасным, конечно. Буду подавать апелляцию. Скажите пожалуйста, очень прошу, если я указал реальное название улицы в сочинении, может ли это послужить причиной его аннулирования?
Адміністратор Пантаївка
Шановні, як це зрозуміти, у вас написано, що за виконання 59 завдань максимальна кількість балів може бути 56 ? : "Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, № 49-58 та № 59, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам." (с) Тобто, не всі завдання оцінюються чи як це зрозуміти???
Іван
Для Адміністратор Пантаївка: Так, завдання №33-48 не оцінюються з тією метою, яку ви вказали.
Адміністратор Пантаївка
Для Іван: Вибачте, взагалі не вказувала мети, просто поставила запитання.
Коментувати
Єва
Дуже поганий звук, нічого не було зрозуміло в кабінеті, дома в навушниках кожне слово чітко звучить. Зрозуміло, що в столичних школах обладнення набагато краще, ніж в провінційних, проте до ВНЗ ми вступаємо на рівних умовах.
Абітурієнт
Доброго дня.Пишу у звязку з проведенням ЗНО з англійської мови.Прошу звернути увагу на частину Listening, тому що було багато сумнівних питань відповіді на які не було точно зазначено в аудіотексті.Хочу зауважити що якість аудіозапису був жахливий багато слів зливалися,було нечітко чути Якщо ви дійсно піклуєтеся про дітей , то прошу вас розглянути це питання. Недіяння з вашого боку показуватиме нам що ви байдужі до освіти нашого народу. Чому освіта може увести нове в зно але вдосконалити це не може чому в деяких аудеторіях 20 хв не могли включити аудіозапис? Чому в європейських країнах до цього ставляться відповідальніше?
Ореста
Чи є різниця в розрахуванні рейтингового балу ЗНО між профильним та академічним рівнем ?
Іван
Для Ореста: Для вступу у виш немає. Є лише один єдиний рівень.
Коментувати
Діана
Дуже засмучена через аудіювання, адже текст був прочитаний незрозуміло, деякі слова, ніби проковтнуті і промямлені, тож дуже важко було зрозуміти суть тексту
Дід Панас
Шановні друзі, Все це «лохотрон». Завдання підготовлені спеціально для підготовлених людей. Всі варіанти відповідей діти мажорів знали за декілька днів до тестування. Коли почнеться вступна кампанія, можна буде побачити у кого будуть високі бали із ЗНО. Як не дивно у мажорів. «Совпаденіє?» Не перший рік спостерігаю за ЗНО і вступною кампанією. Просто виходить, що у нас найкраще оцінювання випускників – у ВНЗ вступають найкращі учні шкіл, а після закінчення ВНЗ виходять повні «дебіли». Приклади: влада, депутати, керівники приватних і державних підприємств. Знову «Совпаденіє?»
Alex
Для Дід Панас: все эти тесты не сложные, если пинать весь год одно место, то кнч ничего не получится
Дід Панас
Никто ни пинает одно место. Просто я наблюдаю за отдельными "людьми". Когда сынок приезжает на сдачу экзаменов с двумя телохранителями на машине которая стоит больше 1 млн. и рассказывает что он такой хороший и все знает, и у него нет связей, и он никак не связан с определенными важными людьми, хотя его никто про это не спрашивал. А потом у него почти все ЗНО на 200. Опять совпадение? И причем он не один такой. Их десятки, а может и сотни. Я в этом году на пробу сдал математику отлично без подготовки (после школы уже прошло 23 года). Тут претензий почти нет, хотя было два спорных ответа. Но к гуманитарным предметам есть много претензий. Особенно к английскому языку. И особенно к аудированию. Качество воспроизведения было ужасное плюс произношение. На сайте конечно выложили идеальную запись. А на самом деле дети слушали запись не понятно с каких устройств. Все заедало. Короче говоря все как всегда - на картинке все хорошо, на самом деле... Просто я знаю, что все решается здесь также как и кругом в нашей стране. Простые смертные "повозмущаются" и замолчат, а мажоры будут учиться в нормальных ВУЗах (хотя нормальные это тоже спорный вопрос - там тоже все покупается). Маємо те, що маємо вже 27 років незалежності.
Мария
Извините, я , увы, не ребенок мажоров, не знала ответов на задания заранее и училась в простой ОШ далеко не в Киевской области. И тем не менее, в аудировании допустила две ошибки из шестнадцати заданий. Так может, дело не во всяких там "мажорах - не мажорах", а в ответственности , знаниях и подготовке к экзамену, как таковому? Да, качество самой записи сложно назвать идеальным, но разобрать можно. Не знаю, какое оборудование было у вас, но я лично сдавала в Славянске и у нас были отличные колонки, инструкторы сразу предупредили, что мы имеем право сообщить о том, что плохо слышно и они постараются что-то сделать, к счастью, нам не пришлось прибегать к этой мере.
Коментувати
Fh546
22 б.,це добре?
Никита
Такой вот вопрос, очень лично меня волнует, учусь я не особо хорошо, но язык знаю и сочинения пишу отлично. Суть собсвтенно не в этом, представим, что проходной балл я не набрал, не хватило примерно 2-3 балла, например набрал 15 баллов, а вот и сам вопрос, если я написал текст на 10 из 14 баллов, засчитают ли мне то, что я сдал экзамен и набрал (например) 25 баллов? (ну и потом уже переведут это в систему от 100б, (25 баллов образно написал))