Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Подскажите,если я набрала 18 баллов без письменного задания,это сколько по шкале ЗНО?Я прошла минимальный порог? (
Лёха Зуенко
Для Светлана: если ты писала текст то есть еще шансы. Если нет то процентов 80% что не прошла так-как пробное ЗНО было порог 20 балов, как и я в том году пару балов не хватило год дома прогулял в этом году 41 из 58. Можешь попробовать дать апелляцию что мало времени. Лично мне не понравилось что на укр. и мат. дают 3 часа а англ. только 2.30, хоть я всё сделал но уже не было время проверить..
ВЛАД
лёха привет. 30 из 58 это считаеться что сдал ?
Лёха Зуенко
Влад, вот таблица http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2016/12/engl_-100-200_probne_2018.pdf из пробного ЗНО 2018 проходной бал 20, я думаю до 30 не подымут)))
Коментувати
Дарія
Так, частину аудіювання було чути дуже погано. Через те я відповвла неправильно на деякі завданя, засмучена.
Анастасія
Аудіювання було просто жахливим, колонки скрипіли, а деякі спікери говорили занадто швидко та ковтали слова. На пробному ЗНО, з нормальними умовами все було добре зрозуміло, а тут зовсім інше. Навіщо вводити аудіювання, якщо немає відповідних умов, щоб його проводити, чому умови проведення ЗНО недотриманні? Просто жах, основну частину написала без проблем, та аудіювання, на жаль, все зіпсувало. Дуже прикро, що наш центр оцінювання ЯКОСТІ освіти зовсім не переймається абітурієнтами, які є майбутнім нашої країни.
Степан
Шкода втрачати 10 балів через людей, які не змогли надати якісний та чіткий вид контролю(слухання)
Лена
Для Степан: Повністю підтримую,якість запису жах,якщо і вводять аудіювання,то повинні надати нормальні умови для того,а то в деяких школах взагалі записи не включились.Діти,які дійсно знають анган мову,не змогли нормальнр слухати,так шуміло,що...
Коментувати
Вова
На мою думку,скільки б разів не проводили аудіювання-завжди залишаться не задоволені.Особливо ті,хто поганенько написав .Чому було зразу на пункті зно не писати заяву про неполадки із звуком?А не голосити тоді,коли вдома перевірили невтішні результати?
Женя
Для Вова: а до чого тут "поганенько написав" і "коли перевірили результати"? Це було одразу ясно і без перевірки, бо просто на просто нічого не було чути! Ви, можливо, і написали добре, оскільки якість звуку була краща. А в когось інакше. Тут і говориться про не справедливість та масу невирішених проблем. Тому зарахування таких результатів буде ну дуууже суб’єктивним.
Ірина
Особисто я не виконала шести завдань в частині слухання через те, що звук був нечіткий. Коли б якість запису була б нормальною, тоді б я написала все, адже я маю в цьому розуміння, бо місяць тому склала іноземний іспит досить успішно
Вова
Для Женя Якщо були проблеми зі звуком-чому зразу не звернулись до комісії із заявою?))) Чи якість звуку була прийнятною,просто проблема в іншому?І на чому тепер буде грунтуватись ваша апеляція?
Коментувати
Саня
Повністю жахлива вимова, впевнена, що буде не об’єктивність в оцінюванні, адже сам предмет я знаю, а через те, що за стільки часу не змогли знайти людей з нормальною вимовою, я мушу страждати
Роман
Подача частини зі слухання жахлива, потрібно було значно відповідальніше поставиться до запису такої важливої частини екзамену, яка дуже сильно впливає на результат
Саша
Вимова жахлива, акцент ну дуже своєрідний. Я успішно склала FCE екзамен, а тут, через некоректне слухання можу пролетіти, хоча решту завдань виконала правильно
Николай
Кто собирается подавать на апелляцию на аудирование? Я буду. Но нужна массовка, чтобы была реакция хоть какая-то
Лёха Зуенко
Для Николай: не есть куча претензий. Но меня мой результат устроил..
Ніка
Я буду подавати апеляцію,бо це -НЕСПРАВЕДЛИВО!
Коментувати
oleksandrakuz@ukr.net
Якість звуку під час аудіювання була жахливою. Текст практично нерозбірливим, слова злиті. Очевидно, результати будуть необ’єктивними.
Евгений
Аудио несравненно лучше на сайте. Во время проведения экзамена слышно было словно выкрутили низкие частоты на максимум. Из-за чего некоторые слова сливались в один звук. Сразу этого понять было невозможно т.к. небыло с чем сравнить.
София
Аудио было отвратительное, плохо было слышно после первого таска . Демонстрационное было гораздо понятнее и разборчивей. Реально завидую тем кто смог разобрать эти спичи.
Даша
Взагалі-то всі повинні бути в рівних умовах на ЗНО. Так чому ж тоді в когось був звук з нових пристроїв, а в когось зі старих? У когось з колонок, у когось з магнітофона, у когось з компьютера чи ще якось. У когось було ехо та шум з вулиці,який заважав, а у когось ні. Ми вступаємо у вуз на рівних умовах. Так де ж рівні умови на ЗНО??? Якість звуку напряму впливає на результат тестування. А ця якість була у всіх різною. Де справедливість?
Марина
Для Даша: а у когось абітурієнт кашляв весь час(
Коментувати
Саня
Какой будет порог в этом году.
Ilya2018888
Для Саня: дай Бог щоб 14
Eduard
21, жаль вас
Лёха Зуенко
Ilya2018888, какие 14?)))) 18 и то если прям повезёт, а вообще где-то выше 20.
Коментувати
Соломія
Прийшовши до дому після зно,прослухала аудіювання на оф. сайті. Хотіла жалітись,що говорили надто швидко,але почувши запис вдома все дуже добре.В аудиторії пришвидшили запис...Може недогледіли, я в адекватному стані і це дійсно правда... Чому ви не брали native speakers на запис аудіювання!?Все життя в школі вчилась за оксфордськими підручниками,в яких аудіо було від американських і англійських спікерів. В моїй аудиторії не було годинника,і коли про це сказали спостерігачу,дівчина сказала що буде записувати на дошці кожні 20 хв. В результаті .на дошці навіть не було "графи" поточний час...Ця розумниця стирала час з графи початок тестуваня і вписувала туди поточний час рази 3-4 на весь іспит. Дуже шкода що мін освіти так недбало ставиться до зно.
Eduard
Набрав 50 правельних відповідей, це 180 чи менше? Всі говорять, що аудіювання - це жах, але я з цим не згоден. В мене за вікном був галас від машин також, але саме аудіювання було простим, крім 1 питання 3 завдання. Вибачте за помилки, українську я написав не так добре :/
леся
Для Eduard:мені здається,що 180.В мене теж 50. Ще ж твір варто враховувати.Це теж додаткові бали.
Лёха Зуенко
http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2016/12/engl_-100-200_probne_2018.pdf Вот таблица пробное ЗНО 2018 примерно рассчитать можно.
Коментувати
Вікторія
Жахлива якість аудіювання. Нащо робити аби як. Ми готові подати на апеляцію. Я вважаю, що потрібно не враховувати аудіювання в результати зно.
Tanya Kyslukho
Для Вікторія: підтримую
Maria Galasyuk
Я з вами
Вова
Не підтримую.Потрібно дозволити перескласти аудіювання,хто цього хоче,а не шукати хитрих варіантів
Коментувати
Ilya2018888
Любі друзі, дуже переживаю, тому шо набрав 15-16 вірних відповідей. Як ві вважаєте, пройду ступеньку?
zlomyshen
Для Ilya2018888: На мою думку, Ви або не склали, або буде 100-120 балів.
Ilya2018888
Мені головне скласти
Коментувати
Marry
Аудіювання - це жах! Його якість була дуже поганою, звук відтворювався через старий магнітофон, крім того, в аудиторії було сильне ехо, було чутно відголос звуку з інших аудиторій, сконцентруватися дуже важко, особливо на останніх партах, де чути було взагалі жахливо. Диктор говорив нерозбірливо (і я не про акцент). Окремі слова та звуки були зжовані, проговорювались "в ніс". Тож я не розумію, навіщо давати це аудіювання "аби було". Жахлива техніка, непідготовлені аудиторії та умови для цього, нерозбірливий запис низької якості та голос диктора,який неможливо було сприймати.... Окреме "дякую" за помилку в умові, той випадок, коли наче знаєш, що правильно aTTraction, але вирішуєш не ризикувати і списати з умови. Дякую за +1 помилку!
Любов
Люди добрі, хіба ми маємо спокійно проковтнути такі експерименти над нашими дітьми. Я теж маю на увазі аудіювання. Чому на сайті добре чути текст, а в класах зовсім інша картина?! Це показуха, а реально все виглядало набагато гірше. Це ж руйнує психіку дітей капітально. А тоді ми дивуємось звідки серед нашої молоді стільки суїцидів. Це якийсь геноцид! Якщо не буде відмінено оцінювання з аудіювання - треба діяти. ДАВАЙТЕ ВИХОДИТИ НА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПІД МІНОСВІТИ!!!!
Вова
Для Любов: Вже намайданили.Досить
Коментувати